Slow Cooker BBQ vištiena – Creme De La Crumb

0


Bendras laikas: 6 valandų 10 minučių

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Lėtos viryklės BBQ vištiena yra paprastas ir skanus patiekalas, gaminamas dedant vištieną su mėgstamu BBQ padažu puode! Minkštą ir sultingą vištieną susmulkinkite šakute ir derinkite su sumuštiniais, tacos ar ryžiais!

Nepakanka savo lėtos viryklės? Aš taip pat! Išbandykite mano „Slow Cooker“ jautienos kepsnį, „Best Easy Pulled Pork“, „Slow Cooker“ bulvių koše ir „Slow Cooker Chicken Tacos“.

dviem šakutėmis vištienos susmulkinimas bbq padaže

Kodėl šis receptas veikia

Lengva ir be rūpesčių: Paprasčiausiai neegzistuoja ir lengvesnis patiekalas nei šis lėtoje viryklėje keptos vištienos receptas. Vos iš 5 ingredientų puode pasigaminsite kvapnios trauktos vištienos vos per 10 minučių! Leiskite lėtai viryklei atlikti visus sunkius darbus, kol jūs dirbate savo dieną. Tada vakarienės metu turėsite skanią BBQ vištieną! Puikiai tinka pamaitinti minią!

Skoningas ir universalus: Ši lengvai kepama ant grotelių kepta vištiena ne tik be galo skani ir kupina skonio, bet ir itin universali ir gali būti patiekiama įvairiais būdais! Patiekite ant mėgstamų bandelių su kopūstų salotomis, skirtomis vištienos sumuštiniams. Arba pasigaminkite BBQ vištienos taco ar nachos! Ši susmulkinta ant grotelių kepta vištiena taip pat puikiai tiks su puriais ryžiais ir garuose virtomis daržovėmis sveikam maistui.

Ingridientai

Susmulkintos lėtos viryklės ant grotelių keptos vištienos ingredientai
 • Vištos krūtinėlė: Čia naudojau apie 4 dideles vištienos krūtinėlę. Galite naudoti daugiau ar mažiau, priklausomai nuo jų dydžio. Jei pageidaujate, galite naudoti vištienos šlauneles be kaulų.
 • paprika: Šiek tiek dūminio karščio!
 • Česnako milteliai: Suteikia pikantiško skonio gylio.
 • Druska: Paragauti.
 • BBQ padažas: Naudokite mėgstamą parduotuvėje pirktą BBQ padažą arba pasigaminkite naminį BBQ padažą!

Štai kaip tai padaryti

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

šeši lėtos viryklės kepsninės vištienos recepto paruošimo žingsniaišeši lėtos viryklės kepsninės vištienos recepto paruošimo žingsniai
 1. Paruošimas: Vienu sluoksniu sudėkite vištienos krūtinėlę į lėtos viryklės dugną. Pabarstykite paprika, česnako milteliais ir druska ir užpilkite ant BBQ padažo, kad visa vištiena būtų padengta.
 2. Virkite: Lėtai virkite 6 valandas žemoje temperatūroje arba 3 valandas aukštoje temperatūroje.
 3. Susmulkinti: Nuimkite vištieną ant pjaustymo lentos, palikdami padažą lėtoje viryklėje. Pasukite aukštyn, jei jos dar nėra, neuždengtą, o vištieną susmulkinsite šakėmis.
 4. Sujunkite ir patiekite: Vištieną grąžinkite į šiek tiek sutirštėjusį padažą lėtoje viryklėje ir maišykite, kol ji gerai apskrus. Mėgautis!
susmulkinta ant grotelių kepta vištiena serviravimo dubenyje su dviem šakutėmissusmulkinta ant grotelių kepta vištiena serviravimo dubenyje su dviem šakutėmis

Ekspertų patarimai

 • Pridėti keletą daržovių! Jei norite, galite pridėti daržovių, pavyzdžiui, supjaustytų svogūnų ir paprikų, kad pridėtumėte šiek tiek papildomos maistinės medžiagos ir skonio!
 • Neperkepkite vištienos! Vištienos krūtinėlė turi būti iškepta iki 165 F ir gali išdžiūti, jei ji bus kepama toliau. Maždaug 6 valandas esant žemai temperatūrai arba 3 valandas įjungus aukštą režimą, tikrai reikia, tačiau galite naudoti mėsos termometrą, kad patikrintumėte vidinę vištienos temperatūrą, kol ji kepa.
 • Paprastai susmulkinta ant grotelių kepta vištiena gaminama su vištienos krūtinėlėmis. Tačiau galite jį pakeisti vištienos šlaunelėms be kaulų, be odos, jei jų turite po ranka! Rečiau jie perkeps ir bus šiek tiek sodresni dėl didesnio riebalų kiekio.

Dažnai užduodami klausimai

Kokį BBQ padažą turėčiau naudoti BBQ vištienai?

Šiam lėtoje viryklėje kepamos vištienos receptui galite naudoti bet kokį mėgstamą BBQ padažą. Man patinka gaminti savo naminį BBQ padažą, jei turiu laiko, arba savo mėgstamą parduotuvėje pirktą prekės ženklą. Jei jums labiau patinka saldesnis BBQ padažas, paragaukite jo pabaigoje, kad pamatytumėte, ar reikia įpilti šiek tiek obuolių sidro acto, kad subalansuotumėte skonį!

Kaip patiekiate lėtoje viryklėje keptą vištieną?

Kepdami ant grotelių keptus sumuštinius galite tiesiog patiekti ištrauktą ant grotelių keptą vištieną ant bandelės! Užpildykite traškiomis kopūstų salotomis ir marinuotais krapų agurkais ir patiekite su mac ir sūriu arba klasikinėmis bulvių salotomis. Šią vištieną taip pat galite patiekti ant picų, salotų, tacos, nachos arba su paprasta kepta bulve! Galimybių yra begalė, todėl šis vištienos receptas puikiai tinka ruošiant maistą savaitės pradžioje.

susmulkinta BBQ vištiena ant bandelės su šlakeliususmulkinta BBQ vištiena ant bandelės su šlakeliu

Daugiau BBQ receptų, kuriuos reikia išbandyti

Aptarnavimo pasiūlymai

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

dvi šakutės susmulkinti vištieną BBQ padažedvi šakutės susmulkinti vištieną BBQ padaže

Lėtos viryklės BBQ vištiena

Lėtos viryklės BBQ vištiena yra paprastas ir skanus patiekalas, gaminamas dedant vištieną su mėgstamu BBQ padažu puode! Minkštą ir sultingą vištieną susmulkinkite šakute ir derinkite su sumuštiniais, tacos ar ryžiais!