Šaldytas limonadas – gamina pora

0


Nugalėk šilumą šiuo gaiviu ir lengvu šaldytas limonadas receptas! Šis švelnus naminis skanėstas yra pagamintas iš trijų paprastų ingredientų ir gali būti pritaikytas pagal savo skonį.

Šaldytas limonadas

Kai orai pradeda šiltėti, mes visi apie vieną dalyką: vasarinius gėrimus! Bėgant metams mes su Aleksu supratome, kad turime didelę aistrą firminiam gėrimui, nesvarbu, ar tai būtų kokteiliai, kava, arbata ar limonadas. Kiekviena akimirka geresnė su gėrimu rankoje!

Kodėl mums patinka šis receptas: Šis šaldytas limonadas yra puikus aštrus ir gaivus gėrimas! Ledinio, citrusinio skonio pliūpsnis privers jus ištirpti. Dar geriau, kad jums nereikės valandų laukti, kol kas nors užšals: tiesiog suplakite jį su 3 ingredientais pagal poreikį trintuve! Mūsų vaikai negali to gauti pakankamai.

„Sušaldytas limonadas yra hitas! Mano vaikams tai patinka. Jie sako, kad tai tobula, o aš taip pat manau, kad tai puiku. Į savąją įdėjau šakelę mėtų ir tai labai gaivina. -Tanve

Ingredientai šaldytame limonade

Šaldytame limonade yra tik trys ingredientai: ir du, jei neskaičiuojate ledo! Štai ką turėsite turėti po ranka:

 • Šviežios citrinos sultys: Šiam receptui būtinai naudokite tikras, šviežiai spaustas citrusinių vaisių sultis. Sultys buteliuose neturi šviežio skonio. Čia nėra pakeitimų!
 • Cukrus: Mums patinka granuliuotas cukrus, nes jis gali subalansuoti citrinos rūgštingumą, nesumažinant gėrimo. Jei norite, galite pakeisti tokį patį kiekį agavų sirupo, medaus ar klevų sirupo.
Citrinų sultys

Patarimai, kaip spausti citrinų sultis

Koks yra geriausias būdas išspausti citrinų sultis? Mėgstame naudoti sulčiaspaudę, kuri padeda lengvai išspausti sultis, išsaugant minkštimą ir sėklas. Tai taip pat padeda apsaugoti rankas nuo spaudimo pastangų!

Taip pat galite naudoti bet kokio tipo sulčiaspaudę, kurią turite po ranka (ir šiek tiek alkūnių tepalo). Išspausti sultis užtrunka šiek tiek laiko, ypač jei receptą padidinate dvigubai, bet tai verta!

Pastaba dėl porcijos dydžio

Šio šaldyto limonado recepto porcijos dydis yra 2 mažos porcijos. Nuotraukoje pavaizduotos dvi porcijos viename puodelyje, todėl rekomenduojame patiekti mažesnėje stiklinėje ar puodelyje! Padvigubinkite ingredientų kiekį, kad gautumėte daugiau porcijų!

Pateikite patarimą

Šis šaldytas limonadas geriausiai tinka iš karto jį sumaišius, kad išliktų šalta, puri tekstūra (užšaldęs per naktį jis tampa labai kietas). Norėdami iš anksto pagaminti šaldytą limonadą, išspauskite citrinų sultis ir įmaišykite cukrų: laikykite šaldytuve iki 1 dienos. Patiekimo dieną sumaišykite limonadą su ledu.

Limonadų receptų variantai

Šaldytas limonadas – tobulas vasaros gėrimas! Yra tiek daug smagių būdų, kaip apibendrinti koncepciją: mums patinka ši šaldyta versija, tačiau galite sumaišyti tiek daug smagių variantų. Štai keletas populiariausių limonado receptų:

Dietos užrašai

Šis šaldyto limonado receptas yra vegetariškas, veganiškas, augalinis, be glitimo ir be pieno.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu naudoti parduotuvėje pirktą limonadą?

Taip, bet norint gauti geriausią skonį, rekomenduojame pasigaminti limonado pagrindą. Tai paprasta ir galite kontroliuoti saldumo lygį.

Ar galiu į šaldytą limonadą įpilti alkoholio?

absoliučiai! Degtinė, romas ar tekila – viskas gerai. Kai limonadas bus sumaišytas, pridėkite savo pasirinktą dvasią.

Kiek laiko galiu laikyti šaldytą limonadą?

Norėdami iš anksto pagaminti šaldytą limonadą, išspauskite citrinų sultis ir įmaišykite cukrų: laikykite šaldytuve iki 1 dienos. Patiekimo dieną sumaišykite limonadą su ledu.

Kokie yra linksmi būdai patiekti šaldytą limonadą?

Būkite kūrybingi! Pabandykite papuošti šviežiais vaisiais ar žolelėmis (pvz., mėtomis ar bazilikais).

Ar šaldytas limonadas yra sveikas skanėstas?

Nors jame yra natūralių vaisių sulčių, jose gali būti daug cukraus. Mėgaukitės juo saikingai kaip subalansuotos mitybos dalimi.

Spausdinti

laikrodis laikrodžio piktogramastalo įrankiai stalo įrankių piktogramavėliava vėliavos piktogramaaplanką aplanko piktogramąinstagramas instagram piktogramapinterest pinterest piktogramaFacebook facebook piktogramaspausdinti spausdinimo piktogramakvadratai kvadratų piktogramaširdies širdies piktogramaširdis tvirta širdies tvirta piktograma

apibūdinimas

Nugalėk karštį su šiuo gaiviu ir lengvu šaldyto limonado receptu! Šis švelnus naminis skanėstas yra pagamintas iš trijų paprastų ingredientų ir gali būti pritaikytas pagal savo skonį.


 • ⅓ puodelis granuliuotas cukrus*
 • 2/3 puodelio šviežių citrinų sulčių (apie 3 vidutinės citrinos)
 • 2 puodeliai ledo kubeliai


 1. Blenderyje sumaišykite cukrų ir šviežias citrinos sultis. Mažu greičiu maišykite, kol cukrus ištirps, maždaug 10–15 sekundžių.
 2. Į trintuvą sudėkite ledo kubelius su citrinos sulčių ir cukraus mišiniu.
 3. Maišykite mažu arba vidutiniu greičiu, kol ledas visiškai susmulkins ir mišinys taps lygus, maždaug 30–45 sekundes. Jei reikia, sustabdykite maišytuvą ir mentele nubraukite šonus, tada maišykite toliau, kol pasieksite norimą konsistenciją. Jei reikia, įpilkite kelis šaukštus šalto vandens, kad susimaišytų.
 4. Sušalusį limonadą supilkite į stiklinę ir patiekite iš karto, jei norite, papuoškite citrinos skiltele arba mėtų šakele.**

Pastabos

* Porcijos dydis – 2 mažos porcijos. Nuotraukoje pavaizduotos dvi porcijos viename puodelyje. Jei reikia, padvigubinkite ingredientus.

**Norėdami iš anksto pagaminti šaldytą limonadą, išspauskite citrinų sultis ir įmaišykite cukrų: laikykite šaldytuve iki 1 paros. Patiekimo dieną sumaišykite limonadą su ledu.

 • Kategorija: Gerti
 • Metodas: Sušalęs
 • Virtuvė: Gerti
 • Dieta: VegetarasSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -