Oro gruzdintuvė Vištienos šlaunelės be odos

0


Bendras laikas: 22 minučių

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Šie Oro gruzdintuvė Vištienos šlaunelės be odos yra greitas ir patogus būdas mėgautis sultinga, kvapnia vištiena! Šios vištienos šlaunelės iškepa traškios išorėje ir minkštos viduje vos per trumpą laiką, palyginti su tradiciniais būdais!

Jūsų laukia dar daugiau skanių oro gruzdintuvų receptų! Jums patiks mano „Air Fryer Salmon“, „Air Fryer“ keptos bulvės, „Air Fryer“ vištienos sparneliai ir „Air Fryer“ vištienos juostelės.

vištienos sumuštinis su bulvytėmis

Kodėl šis receptas veikia

Universalus: Šias be kaulų keptas vištienos šlauneles galima derinti su beveik bet kuo, todėl jos yra vienas iš mano mėgstamiausių vakarienės receptų! Jie turi paprastą prieskonį, kuris papildo vištienos skonį ir išlieka itin sultingas bei kvapnus. Tačiau tai pakankamai paprasta, kad galėtumėte juos sujungti su bet kuria savo mėgstama puse!

Greita ir paprasta: Oro gruzdintuvė be odos vištienos šlauneles be kaulų yra labai lengva pasigaminti, beveik nereikia paruošti! Vištienos šlaunelės visada išeina iš oro gruzdintuvės tobulai sultingos ir tokios kvapnios. Kadangi šiose vištienos šlaunelėse nėra kaulų, jos greičiau iškepa orinėje gruzdintuvėje, todėl greitai galėsite vakarieniauti ant stalo!

Ingridientai

ingredientai oro gruzdintuvės vištienos šlaunelių receptui
 • Vištienos šlaunelės be odos be kaulų: Šis receptas yra specialiai sukurtas vištienos šlaunelėms be kaulų! Jie gerai iškepa orinėje gruzdintuvėje, o išorė šiek tiek apskrus, o viduje išlieka sultinga.
 • Alyvuogių aliejus: Apdengti vištieną ir leisti prieskoniams prilipti!
 • Druska pipirai: Paragauti.
 • Česnako milteliai: Dėl pikantiško skonio gilumo.
 • Rudas cukrus: Tik truputis rudojo cukraus paliks gražų karamelizuotą sluoksnį vištienos išorėje!
 • Panardinimo padažai: Jūs galite patiekti savo keptuvę be odos vištienos šlaunelių be kaulų su BBQ padažu arba bet kuriuo iš mėgstamų panirimo padažų!

Štai kaip tai padaryti

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

1–6 skrudintuvės vištienos šlaunelių recepto žingsniai1–6 skrudintuvės vištienos šlaunelių recepto žingsniai
 1. Pagardinkite vištieną: Vištienos šlauneles sumaišykite su alyvuogių aliejumi, druska, česnako milteliais, cukrumi ir keliais maltais juodaisiais pipirais, kol jie gerai apskrus.
 2. Virkite: Kepkite vištieną ore viename sluoksnyje, jei reikia, dirbdami partijomis 15–17 minučių 360 F temperatūroje, įpusėjus apsukti, vištienos vidinė temperatūra turėtų pasiekti 165 F.
vištienos šlaunelės lėkštėjevištienos šlaunelės lėkštėje

Ekspertų patarimai

 • Naudokite virtuvines žnyples lengvai ir saugiai apversti vištieną, kol ji yra keptuvėje!
 • Vištienos šlaunelių grožis yra tai, kad jie mažiau perkeps nei vištienos krūtinėlė. Taigi, jei norite, kad jie būtų ypač traškūs, galite virti keletą papildomų minučių!
 • Galite naudoti vištienos šlauneles su kaulais jei norite, bet paprastai jie yra storesni ir jiems reikės šiek tiek daugiau gaminimo laiko! Jei nesate tikri, kiek laiko kepti vištienos šlauneles orinėje keptuvėje, mano receptas yra geras atspirties taškas. Vidinę temperatūrą galite patikrinti mėsos termometru, kad įsitikintumėte, jog jie iškepę bent iki 165 F!
 • Jei norite naudoti vištienos krūtinėlęvadovaukitės mano oro gruzdintuvės vištienos krūtinėlės receptu!

Dažnai užduodami klausimai

Kaip turėčiau laikyti ore keptas vištienos šlauneles?

Išvirtas vištienos šlauneles laikykite sandariame inde šaldytuve iki 3 dienų! Pakaitinkite mikrobangų krosnelėje arba gruzdintuvėje, kol sušils.

trys sumuštiniai su vištienos šlaunelėmis, sukrauti duonos keptuvėjetrys sumuštiniai su vištienos šlaunelėmis, sukrauti duonos keptuvėje

Daugiau paprastų vištienos receptų

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

vištienos šlaunelės lėkštėjevištienos šlaunelės lėkštėje

Oro gruzdintuvė Vištienos šlaunelės be odos

Šie Oro gruzdintuvė Vištienos šlaunelės be odos yra greitas ir patogus būdas mėgautis sultinga, kvapnia vištiena! Šios vištienos šlaunelės iškepa traškios išorėje ir minkštos viduje vos per trumpą laiką, palyginti su tradiciniais būdais!