Oro gruzdintuvė vištienos kojelės – Creme De La Crumb

0


Bendras laikas: 40 minučių

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Šie Oro gruzdintuvė vištienos kojelės yra greitas ir patogus būdas gauti traškią, aukso rudą odą ir puikiai pagardintą, minkštą vištieną! Patiekite su mėgstamais šonais, kad pavalgytumėte lengvai ir skaniai.

Daugiau mažai aliejaus turinčių traškių ore keptų receptų būtent taip! Išbandykite mano „Air Fryer Potatoes“, „Air Fryer“ lašišos, „Air Fryer“ vištienos juosteles, „Air Fryer“ vištienos sparnelius ir „Air Fryer“ vištienos krūtinėles.

dvi oro gruzdintuvės vištienos kojos lėkštėje

Kodėl šis receptas veikia

Traškus tobulumas: Absoliučiai geriausias būdas kepti vištienos odą yra keptuvėje! Galite lengvai ir greitai gauti ore keptas vištienos kojeles, kurios iš išorės tampa traškios, o viduje išlieka švelnios ir sultingos! Be to, čia pridedama miltų, kad vištienos išorėje susidarytų graži auksinė pluta. Daugiau niekada nebegrįšite kepti vištienos!

Lengva savaitės vakarienė: Šios oro gruzdintuvės vištienos kojos yra rimtas vakarienės laimėjimas savaitės vakarams. Tai nesudėtingas vištienos receptas, kurį lengva derinti su bet kuria jūsų šeimos mėgstama priedais! Šiame vištienos recepte naudojami paprasti prieskoniai, kurie suteikia daug skonio, bet yra universalūs, todėl galite rimtai derinti su bet kuo – nuo ​​ryžių iki bulvių iki makaronų!

Ingridientai

ingredientai oro gruzdintuvėms vištienos kojoms
 • Vištienos kojos: Aš naudojau vištienos ketvirčius, kurie yra vištienos kojos su pritvirtintomis šlaunimis ir koja! Jei naudosite tik vištienos kojeles arba tik vištienos šlauneles, kepimo laikas sumažės.
 • Alyva: Prieš pagardinant vištieną, galite naudoti bet kokį jums patinkantį aliejų!
 • Miltai: Miltai padės vištienos odai išorėje tapti itin traškia ir auksine.
 • Rūkyta paprika: Dėl šiek tiek dūminio skonio!
 • Česnako milteliai: gilesniam, pikantiškesniam skoniui.
 • Druska: Paragauti!
 • Virimo purškalas: Norėdami įsitikinti, kad vištiena neprilips, naudokite kepimo purškiklį, kad padengtumėte gruzdintuvės krepšį. Atminkite, kad kai kurie virimo purškikliai gali sugadinti oro gruzdintuves. Jei taip yra jūsų gruzdintuvėje, popieriniu rankšluosčiu patepkite ją trupučiu aliejaus!

Štai kaip tai padaryti

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

šeši žingsniai ruošiant keptuvę vištienos kojomsšeši žingsniai ruošiant keptuvę vištienos kojoms
 1. Paruoškite vištieną: Sumaišykite miltus, papriką, česnako miltelius ir druską. Vištienos kojeles aptepkite aliejumi, tada apvoliokite prieskonių mišinyje. Jei jūsų oro gruzdintuvės modeliui to reikia, įkaitinkite iki 350 F.
 2. Įdėkite į „Air Fryer“.: Paruoškite keptuvės krepšelį kepimo purškikliu ir padėkite vištienos kojeles nupjauta puse žemyn, įsitikindami, kad jos nesiliestų viena su kita ar šonais.
 3. Oro Fry: Kepkite ore 35 minutes arba tol, kol oda taps auksinė ir traški, o vidinė temperatūra storiausioje kojos vietoje pasieks 165 F.
 4. Tarnauti: Patiekite su pasirinktu padažu ir šonais ir mėgaukitės!
Oro gruzdintuvės vištienos kojos ant lėkštės su prieskoniais dubenėliuose vaizdas virš galvosViršutinės keptuvės vištienos kojos ant lėkštės su prieskoniais dubenėliuose vaizdas

Ekspertų patarimai

 • Nesijaudinkite dėl per didelio maisto gaminimo! Šios oro gruzdintuvės vištienos šlaunelės yra paruoštos, kai jos yra iškeptos iki 165 F, bet gali būti kepamos iki maždaug 180 F ir vis tiek bus itin švelnios! Kadangi vištienos šlaunelės ir kojos yra tamsios mėsos, didesnis riebalų kiekis užtikrina, kad vištiena yra minkšta.
 • Patinka aštriai? Į aštrų mišinį įpilkite keletą brūkšnelių kajeno pipirų, kad šiek tiek pajuodintumėte!
 • Kepdami vištienos kojeles ore, įsitikinkite, kad odos pusė yra aukštyn. Tai užtikrins traškią odą!
 • Sandėliuoti, įdėti į sandarų indą į šaldytuvą iki 3-4 dienų! Pašildykite mikrobangų krosnelėje arba gruzdintuvėje, kad oda išliktų traški.

Dažnai užduodami klausimai

Ar šis receptas gali būti padvigubintas?

absoliučiai! Priklausomai nuo jūsų keptuvės dydžio, šį receptą tikrai galite padvigubinti daugiau žmonių arba ruošti maistą. Vištieną galite gaminti ir partijomis!

šakutės ištraukimas kepta vištienos kojašakutės ištraukimas kepta vištienos koja

Daugiau paprastų patiekalų, kuriuos galite išbandyti

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

dvi oro gruzdintuvės vištienos kojos lėkštėjedvi oro gruzdintuvės vištienos kojos lėkštėje

Oro gruzdintuvė vištienos kojelės

Šie Oro gruzdintuvė vištienos kojelės yra greitas ir patogus būdas gauti traškią, aukso rudą odą ir puikiai pagardintą, minkštą vištieną! Patiekite su mėgstamais šonais, kad pavalgytumėte lengvai ir skaniai.