„Knott's Berry Farm“ pasukų sausainiai

0


Štai kodėl šis receptas veikia

Taip skanu — Purus, drėgnas, tirpstantis burnoje gėris kiekviename kąsnyje. Prisiekiu, kad nenorėsite gaminti kito biskvito recepto, kai tik juos paragausite.

Tai puikus kartos receptas – Turiu omenyje vieną iš tų receptų, kuriuos norėsite perduoti savo vaikams, jų vaikams ir pan. Aš tai žinau, nes užaugau su mama, kuri nuolat gamino šiuos sausainius. Nepamenu nė vienos šventės ar didelės šeimos vakarienės, kai ji nebūtų jų gaminusi ir patiekusi. Taigi, dėl nostalgijos priežasčių, turėtumėte juos gaminti ir dažnai!

Lengvai maitina įgulą — Ar aš minėjau, kad esu vienas iš DEVENŲ vaikų? Taigi galite įsivaizduoti, kad valgėme daug maisto. Kai mano mama gamino šiuos „Knotts Berry Farm“ pasukų sausainius, ji dažniausiai tris kartus padidino receptą. Pagaminti daugybę šių sausainių taip paprasta, nes, skirtingai nei daugumai vakarienės suktinukų, jiems nereikia nei mielių, nei kildinimo laiko.

Puikiai tinka bet kokiam patiekalui – Žinoma, galite manyti, kad pasukų sausainiai skirti tik pusryčiams. BET ar naudojate juos kaip duoną sumuštinyje pietums? Ar valgėte jų vakarienei su kremine, skania pomidorų sriuba? Padarykite visus tuos dalykus ir aš tikiu, kad jūs tikėsite, kad sausainiai tinka bet kokiam patiekalui.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -