Coconut Lime Pound pyragas – Creme De La Crumb

0


Bendras laikas: 1 valandą 15 minučių

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Coconut Lime Pound Cake yra neįtikėtinai drėgnas ir skanus kalkių skonio pyragas su dekadentišku, bet paprastu kokoso laimo glaistu.

Jei norite daugiau pyragų, kurių niekada nenorėsite nustoti valgyti, eikite į mano populiarius įrašus apie cinamono ritininį pyragą, braškių aguonų pyragą ir šokoladinį pyragą su šokoladu.

svarų pyragas su glajumi ir laimo griežinėliais

Kodėl šis receptas veikia

Tai kokoso mylėtojams – Ar tau tai patinka, ar nekenčiate, aš nemanau, kad kalbant apie kokosą yra tarpų. Bet aš, na, tikriausiai galite pasakyti, kad man tai patinka. Kad ir kaip išbandyčiau kitus ingredientus, vis grįžtu prie kokoso. O jei ir jums patinka, tai šis receptas kaip tik JUMS.

Taip sukelianti priklausomybę — Tai buvo vienas pirmųjų receptų, kuriuos kada nors sukūriau šiam tinklaraščiui, ir jis vis dar yra vienas iš mano visų laikų mėgstamiausių! Tai tikrai sukelia priklausomybę. Iš pradžių tai kokosų mylėtojų rojus. Tada pridėti kalkių? Fughetaboutit. Jums reikės vieno viso torto sau.

Jogurtas yra slaptas ingredientas – Laimei, anksti atradau stebuklingas jogurto įdėjimo galias. Puiki priemonė skoniui ir konsistencijai pagerinti, sunaudojant kelias kalorijas, įdedant visus aliejus į desertus. Manau, kad tai puikus būdas pagaminti drėgną pyragą ir suteikia malonų, aštrų, aštrų atspalvį.

Puikiai tinka karštoms vasaros dienoms — Žinote tas dienas, kai karšta ir galbūt visą dieną dirbate kieme ar bėgiojote su vaikais, o pyragas po ilgos dienos tiesiog neskamba? Na, tai tikrai išimtis. Su tokiais vasariškais, vaisiniais skoniais – vienas kąsnelis ir šio pyrago norėsis kiekvieną vakarą kaip desertą visą vasarą. Taip pat? Tai puikūs pusryčiai (mirktelėjimas, mirktelėjimas).

Ingridientai

kokoso laimo svaro pyrago recepto ingredientai
 • Sviestas — Aš naudoju nesūdytą sviestą, bet galite naudoti sūdytą, jei tokį turite. Prieš dėdami į tešlą įsitikinkite, kad jis suminkštėjo.
 • Cukrus — Šiame recepte jums reikia rafinuoto baltojo cukraus.
 • Paprastas graikiškas jogurtas — Mėgstu naudoti paprastą graikišką jogurtą dėl kremiškumo ir šiek tiek aitroko skonio. Bet jūs taip pat galite pakeisti grietine.
 • Kiaušiniai – Čia tinka dideli kiaušiniai. Jie padeda surišti tortą.
 • Vanilė — Man patinka naudoti tikrą vanilės ekstraktą, bet galite naudoti dirbtinį, jei tokį turite.
 • Laimo žievelė – Čia svarbiausia šviežia laimo žievelė! Įsitikinkite, kad nulupkite tik žaliąją išorinio kalkių sluoksnio dalį. Pradėjus žievelės šerdį, ji tampa karti.
 • Žaliųjų citrinų sultys – Vėlgi, man patinka šviežios laimo sultys šiame svarų pyrage ir glajuje. Jei turite kalkių žievelės spaudimui, tiesiog naudokite tą patį laimą sultims spausti.
 • Miltai – Šiame recepte jums reikės universalių baltų miltų.
 • Kepimo soda – Kepimo soda padeda šiam kokoso laimo kepalui pakilti. Prieš naudodami įsitikinkite, kad jo galiojimo laikas nepasibaigęs.
 • Cukraus pudra — Dėl cukraus pudros glajus toks saldus ir skanus.
 • Kokoso ekstraktas — Suprantu, ne kiekvienas turi tai savo prieskonių spintelėje. Jei neturite kokoso ekstrakto, nesijaudinkite, galite jo praleisti. Tai tiesiog prideda šiek tiek daugiau kokoso skonio glaistui, bet jis bus puikus ir be jo.
 • Sunkus kremas — Jei neturite riebios grietinėlės, galite ją pakeisti puse su puse arba naudoti kitą pieną, kurį turite po ranka. Jei naudojate pieną, glajus gali būti ne toks tirštas.
 • Druska – nepavaizduota, bet nepamirškite pridėti! Tai padės atsverti saldumą ir taip pat sustiprins visus pyrago skonius.
iš arti kokoso laimo svaro pyrago kepalas

Štai kaip tai padarysite

Pagaminti šį kokoso laimo pyragą negali būti lengviau. Tiesiog sumaišykite šlapius ir sausus ingredientus, kepkite ir glazūruokite!

kokoso laimo pyrago recepto 1–6 žingsniai
 1. Pirmiausia įjunkite orkaitę, kad ji įkaistų iki 325 laipsnių. Tada 9 × 5 colių kepimo skardą išklokite vaško popieriumi arba nelimpančia folija ir apipurkškite kepimo purkštuvu.
 2. Tada išimkite didelį dubenį ir sutrinkite cukrų ir sviestą, kol jis taps šviesus ir purus. Tada įpilkite graikiško jogurto (arba grietinės, jei jį pakeisite), kiaušinius, vanilę, laimo žievelę ir laimo sultis ir išmaišykite iki vientisos masės.
 3. Atskirame vidutiniame dubenyje sumaišykite miltus ir kepimo soda.
 4. Sudėkite sausus ingredientus į šlapius ingredientus ir sumaišykite juos iki vientisos masės (nepermaišykite!). Supilkite tešlą į paruoštą kepimo formą ir pašaukite į orkaitę kepti 55-75 minutes arba kol įsmeigtas dantų krapštukas išeis švarus.
 5. Leiskite pyragui visiškai atvėsti ant grotelių.
 6. Kai pyragas atvės, pasigaminkite glajų (arba gaminkite glajų, kol pyragas vėsta, bet nepilkite, kol pyragas iki galo neatvės). Rankiniu arba stovu maišytuvu sumaišykite cukraus pudrą, žaliosios citrinos sultis, kokoso ekstraktą ir riebią grietinėlę (arba pusę su puse arba pieną), kol ji taps vienalytė ir pilama.
 7. Kai tik jis bus pilamas, apverskite dubenį ir užpilkite glajumi ant atvėsusio pyrago, naudodami guminę mentele, kad jį ištrauktumėte iš dubens ir tolygiai paskirstytumėte glajų ant svarų pyrago.
 8. Jei norite šiek tiek papildomo kokoso skonio ir tekstūros, pabarstykite šlapiu glaistu susmulkintu kokosu.
7–12 kokoso laimo pyrago recepto žingsniai
Ką duos graikiško jogurto pridėjimas į pyragą?

Pridėjus graikiško jogurto į šį kokoso laimo pyragą (ir visus kepinius), pyragas tampa drėgnas dėl kremiškumo. Jis taip pat suteikia puikų aštrų skonį, o jogurto rūgštingumas padeda suaktyvinti kepimo soda, todėl jūsų pyragaičiai tampa purūs ir lengvi.

Kaip nusausinti laimą

Ideali priemonė laimo žievelės nuskinimui yra žievelė arba mikroplokštuma. Jei tokių neturite, galite naudoti mažiausią sūrio tarka.
Aš išplaunu ir išdžiovinu kalkes, o tada, laikydamas vienoje rankoje žievelę arba mikroplokštelę, braukiu kalkę pirmyn ir atgal, sukdamas, kad nuvalyčiau tik žaliąją kalkių dalį. Žievelė iškart nukris. Man patinka uždėti žievelę tiesiai virš dubens, o žievelė patenka tiesiai į jį.
Taip pat galite naudoti skutiklį ir nulupti atokiausią žalią sluoksnį, tada smulkiai supjaustyti kubeliais ir įdėti į glajų.

Ekspertų patarimai ir gudrybės

 • Pagal receptą gaunamas vienas 4×8 arba 5×9 colių kepalas. Tešlą taip pat galite pilti į bandelių formeles, skirtas mini kokoso laimo bandeliams.
 • Kokoso laimo pyragą laikykite sandariame inde. Laikykite ant prekystalio iki 3 dienų arba iki 5 šaldytuve.
 • Jei ketinate užšaldyti pyragą, užšaldykite jį be glajaus, tada glajų gaminkite vėliau, kai būsite pasiruošę jį patiekti ir pyragas atvės iki kambario temperatūros.
vienas kokoso laimo pyrago gabalėlis lėkštėje su šakute

Daugiau tortų receptų

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

iš arti kokoso laimo svaro pyrago kepalas

Kokoso laimo svaras pyragas

Neįtikėtinai drėgnas laimo skonio svaras pyragas su dekadentišku, bet paprastu kokoso laimo glaistu!

Paruošimo laikas: 15 minučių

Virimo laikas: 1 valandą

0 minučių

Bendras laikas: 1 valandą 15 minučių

Porcijos: 8 porcijos

Instrukcijos

 • Įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių F. 8 colių kepimo skardą išklokite vaško popieriumi arba nepridegančia folija ir apipurkškite kepimo purkštuvu.

 • Dideliame dubenyje sutrinkite cukrų ir sviestą iki labai šviesios ir purios masės (3-4 minutes). Sumaišykite kiaušinius, graikišką jogurtą (arba grietinę), vanilę, laimo žievelę ir laimo sultis, kol susimaišys.

 • Vidutiniame dubenyje sumaišykite miltus ir kepimo soda. Sudėkite sausus ingredientus į šlapius ingredientus ir maišykite rankomis, kol susimaišys (nepermaišykite).

 • Supilkite tešlą į paruoštą skardą. Kepkite 55–75 minutes, kol įsmeigtas dantų krapštukas bus švarus (žr. pastabą). Leiskite pyragui visiškai atvėsti ant grotelių.

 • Kai pyragas visiškai atvės, paruoškite glajų. Sumaišykite cukraus pudrą, žaliosios citrinos sultis, kokoso ekstraktą ir riebią grietinėlę (arba pusę su puse arba pieną) iki vientisos masės.

 • Atvėsusį pyragą užpilkite glajumi, gumine mentele tolygiai paskirstydami glajų. Jei norite, pabarstykite susmulkintu kokosu. Prieš pjaustydami leiskite visiškai atvėsti. Likučius laikykite sandariame inde kambario temperatūroje iki trijų dienų arba šaldytuve iki 5 dienų.

Pastabos

Minkštas sviestas: įsitikinkite, kad jūsų sviestas yra visiškai suminkštėjęs, turėtumėte galėti stumti pirštą tiesiai per vidurį be jokio šalčio jausmo ar pasipriešinimo.
Kambario temperatūros kiaušiniai: Jei pamiršote iš anksto padėti kiaušinius ant prekystalio, nesijaudinkite! Tiesiog įdėkite juos į dubenį su labai šiltu vandeniu 5–10 minučių, kol ruošiate keptuvę ir pradedate tešlą, ir jie turi greitai sušilti.
Norėdami patikrinti paruošimą: Keptuvę šiek tiek pakratykite orkaitėje, jei vidurys susvyra, palikite dar 5-10 minučių. Jei jis atrodo kietas, įkiškite dantų krapštuką arba peilį į centrą ir ištraukite, kad patikrintumėte, ar tešla nėra šlapi. Jei atrodo, kad viršus per daug ruduoja, ant keptuvės viršaus uždėkite folijos gabalėlį, kad keptuvė toliau neapskrustų, kol vidurys ir toliau keps.
2024 m. recepto atnaujinimas:

 • Šis receptas buvo iš naujo išbandytas nuo tada, kai jis iš pradžių buvo paskelbtas 2014 m. Nors anksčiau buvau patenkintas rezultatu, kai kepiau 350 laipsnių temperatūroje, dabar žinau, kad 325 laipsnių temperatūra padės jūsų pyragui iškepti tolygiai ir per daug neparudinti. torto išorėje.
 • Įdėjau papildomą kiaušinį, dar 1/2 puodelio sviesto ir kepimo sodą pakeičiau kepimo milteliais. Man patinka pridėtinė drėgmė ir smulkesni, tankesni, bet lengvesni (kaip tai įmanoma?!) trupiniai šiame pyrage su šiais koregavimais. Tikiuosi, kad jums patinka šis pyragas taip pat, kaip ir aš!

Mityba

Kalorijos: 372 kcal, Angliavandeniai: 79 g, Baltymas: 6 g, Riebalai: 3 g, Sotieji riebalai: 1 g, Trans-riebalų: 1 g, Cholesterolis: 67 mg, Natris: 80 mg, Kalis: 91 mg, Pluoštas: 1 g, Cukrus: 61 g, Vitaminas A: 155 TV, Vitamino C: 1 mg, Kalcis: 46 mg, Geležis: 1 mg

Jei jums patinka šis kokoso laimo svaras pyragas, jums patiks mano „Slow Cooker“ sūdytas karamelinis karštas šokoladas ir mango gervuogių kokteilis.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -