Cinamon Swirl cukinijų duona – Creme De La Crumb

0


Bendras laikas: 1 valandą

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Ši saldi ir itin drėgna cukinijų duona trykšta cinamono sūkuriu, todėl ją taip lengva pagaminti! Puikus būdas sunaudoti likusias cukinijas!

Norėdami gauti daugiau skanių saldžios duonos receptų, peržiūrėkite mano populiarius pranešimus apie morkų pyrago duoną, citrinų mėlynių duoną ir mėlynių pyragą.

cinamoninės cukinijos duonos gabalėlis su sviestu pateptas

Štai kodėl šis receptas veikia

Sunaudoti tas likusias cukinijas – Ar turite krūvą cukinijų, likusių iš savo vasaros sodo, tiesiog sėdi ir laukia, kol suvalgys? Tada ši cinamoninė cukinijų duona yra puikus būdas ją panaudoti. Be to, daržoves gausite gražioje, saldžioje ir skanioje duonoje. Paragavę šios duonos cukinijų visada norėsite turėti po ranka.

Taip paprasta — Šią duoną tikrai nesunku pagaminti, o cukinijų nesunku rasti bakalėjos parduotuvėje, net jei tai ne sezonas. Taigi, jei cukinijas auginote vasarą, patikėkite manimi, jos tiesiog maldauja, kad jas paverstų skania cukinijų duona. O jei neauginote cukinijų, nebijokite, ūkininkų turguje ar bet kurioje maisto prekių parduotuvėje jos yra labai nebrangios.

Puikiai tinka svečiams — Ar minėjau, kad ši cukinijų duona puikiai tinka svečiams? Tai mano duona nakvynės svečiams. Tai visada yra hitas. Netgi buvo žinoma, kad padvigubinau receptą ir leisdavau savo svečiui pasiimti kepalą sau. Nedažnai, nes kas nori tai atiduoti – bet žinoma, kad taip nutiko!

Skanus – Ši cinamono sūkurinė cukinijų duona yra kaip tik pakankamai saldi, labai drėgna ir kupina cinamono sūkurių. Tai puikiai tinka bet kuriai savaitės dienai, ir visa mano šeima negali to atsigaivinti.

Ingridientai

Be cukinijų, jums tereikia kelių įprastų ingredientų, kad ši duona greitai pradėtų kepti orkaitėje ir į burną!

cukinijų duonos ingredientaicukinijų duonos ingredientai
 • Cukinijos – Na, jūs negalite valgyti cukinijų duonos be, hm, cukinijos, todėl šis ingredientas yra būtinas šioje duonoje. Naudoju tik įprastas cukinijas, kurias visi žinome ir mėgstame, bet gali tikti ir kitos rūšys.
 • Cukrus — Jums reikės smulkiagrūdžio cukraus duonai ir sūkuriui.
 • Daržovių aliejus — Augalinis aliejus padeda sudrėkinti krūtinę ir padeda sudedamosioms dalims susijungti.
 • Vanilė – Įpilkite daugiau skonio su vanile. Man patinka naudoti tikrą vanilę, o ne dirbtinį skonį, bet tiks.
 • Kiaušiniai — Kiaušiniai padeda duonai išlikti drėgnai ir veikia kaip rišiklis, kad visi drėgni ir sausi ingredientai lengvai susijungtų (ir išliktų kartu, kol ji kepama).
 • Miltai – Saldžią duoną naudoju universalius baltus miltus.
 • Kepimo soda ir kepimo milteliai — Abu šie ingredientai reikalingi, kad duona pakiltų, būtų lengva ir erdvi, netirta ir kietos tekstūros.
 • Cinamonas – Kaip ir cukrui, jums reikės malto cinamono ir duonai, ir sūkuriui ant viršaus.
 • Druska – Tik žiupsnelis druskos padeda susijungti visiems skoniams. Gali atrodyti, kad to nereikia, bet taip yra – patikėkite manimi, nepraleiskite druskos.

Štai kaip tai padarysite

Man patinka gaminti šią duoną tą rytą, kai noriu ją valgyti. TAČIAU, galite visiškai pasigaminti išvakarėse, įkaitinti orkaitę ir supilti į kepimo skardą, kad ryte iškeptum. Kad ir kas tinka jūsų laiko juostai ir gyvenimo būdui, šią duoną taip lengva pagaminti.

1–6 cukinijų duonos ruošimo žingsniai1–6 cukinijų duonos ruošimo žingsniai
 1. Pirmas, pašildyti orkaitę iki 350 ir linija 8 colių duonos skardą su nepridegančia folija spray su virimo purkštuvu.
 2. Kitas, išeik didelį dubenį ir sujungti cukinijos, cukrus, aliejus, vanilė, kiaušiniai ir sumaišyti gerai.
 3. Išeik kitą dubenį ir papildyti sausi ingredientai: miltai, soda, cinamonas, druska, kepimo milteliai ir plakti Sujungti. Tada papildyti sausus ingredientus į šlapius ingredientus ir sumaišyti tik tol, kol bus sumaišyti visi ingredientai.
 4. Išeik kitą mažą dubenėlį ir jame plakti sumaišykite cinamoną ir cukrų.
 5. Dabar sluoksnis tešloje ir sūkuryje. Pirmas, užpilti 1/3 tešlos į paruoštą skardą. Tada pabarstyti su 1/2 cinamono ir cukraus mišinio, papildyti dar 1/3 tešlos, tada likusio cinamono-cukraus, tada viršuje su likusia 1/3 tešlos.
 6. Pop kepalą į įkaitintą orkaitę ir kepti 35–45 minutes arba tol, kol įkištas dantų krapštukas išeis švarus.
7–12 cukinijų duonos ruošimo žingsniai7–12 cukinijų duonos ruošimo žingsniai
Ar reikia nulupti cukinijas duonai?

Sutaupyk sau žingsnį ir nelupk cukinijos. Odelė tokia labai plona, ​​kad iš esmės tiesiog išnyks į duoną. Pamatysite, bet kramtydami duoną nepajusite tekstūros.

Ar reikia išspausti skystį iš cukinijų duonai?

Man patinka, kad duonos cukinijos suteikia papildomos drėgmės, todėl aš neišspaudžiu savo. Tačiau, jei dirbate su šaldytomis (atšildytomis) cukinijomis arba ypač vandeningomis, galbūt norėsite jos šiek tiek išspausti arba nupilti.

cinamoninės cukinijos duonos vaizdas duonos keptuvėjecinamoninės cukinijos duonos vaizdas duonos keptuvėje

Ekspertų patarimai ir gudrybės

 • Ši cinamoninė cukinijų duona uždengta kambario temperatūroje laikysis iki 5 dienų.
 • Padvigubinkite receptą, kad pagamintumėte du kepaliukus – vieną kol kas, kitą – užšaldyti. Ši cukinijų duona šaldiklyje išsilaikys iki 5 mėnesių. Tiesiog atšildykite šaldytuve arba ant stalo.
 • Jei mėgstate cukinijų duonos tekstūrą, prieš kepdami įmaišykite pusę puodelio kapotų graikinių riešutų.
ant pjaustymo lentos sudėkite krūvą pjaustytos cukinijos duonosant pjaustymo lentos sudėkite krūvą pjaustytos cukinijos duonos

Daugiau jums patikusių receptų

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

cinamoninės cukinijos duonos gabalėlis su sviestu pateptascinamoninės cukinijos duonos gabalėlis su sviestu pateptas

Cinamono sūkurinė cukinijų duona

Ši saldi ir itin drėgna cukinijų duona trykšta cinamono sūkuriu, todėl ją taip lengva pagaminti! Puikus būdas sunaudoti likusias cukinijas!