Ant grotelių keptos saldžiosios bulvės – Creme De La Crumb

0


Bendras laikas: 1 valandą 35 minučių

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų. Perskaitykite mūsų atskleidimo politiką.

Ant grotelių keptos saldžiosios bulvės yra be vargo skanus ir universalus garnyras, kurio išorė yra traški, o vidus švelnus, kreminis. Patiekite juos su įvairiais priedais, kurie puikiai papildys bet kokį patiekalą!

Jei jums patinka šis receptas, jums tikrai patiks mano greitai iškeptos saldžiosios bulvės, orkaitėje skrudintos saldžiosios bulvės ir cukruotų pekano riešutų saldžiųjų bulvių troškinys.

ant grotelių kepta saldžioji bulvė, supjaustyta viduje tirpstančiu sviestu

Kodėl šis receptas veikia

Lengvas garnyras: Planuojate vakarienei įkaitinti grilį? Pirmyn ir ant grotelių įdėkite saldžiųjų bulvių, kad lengvai pagamintumėte garnyrą! Ypač vasarą mėgstu viską mesti ant grotelių, kad galėčiau gaminti vakarienę. Tokiu būdu niekas nešildo namo viduje! Atminkite, kad ant grotelių keptos saldžiosios bulvės iškepa šiek tiek laiko, todėl turite planuoti iš anksto!

Maistingas ir skanus: Saldžiosios bulvės yra puikus sudėtingų angliavandenių ir skaidulų šaltinis! Taigi šios ant grotelių keptos saldžiosios bulvės yra maistingas ir skanus pasirinkimas vakarienei. Be to, galite papuošti juos daugybe skirtingų priedų arba padaryti juos paprastus su trupučiu sviesto ir druskos!

Ingridientai

ant grotelių keptų saldžiųjų bulvių ingredientai
  • Saldžiosios bulvės: Čia naudojau vidutinio dydžio saldžiąsias bulves! Jei naudojate dideles saldžiąsias bulves, kepimo laikas gali skirtis!
  • Druska: Pasūdykite bulves, kad gautumėte papildomo skonio!
  • Sviestas ir česnakai: Už patiekimą!

Štai kaip tai padaryti

Žingsnis po žingsnio instrukcijos

keturi ant grotelių keptų saldžiųjų bulvių paruošimo žingsniaiketuri ant grotelių keptų saldžiųjų bulvių paruošimo žingsniai
  1. Paruoškite grilį: Paruoškite groteles kepti ant netiesioginės ugnies ilgą laiką. Taip kepant saldžiąsias bulves geriausiai tiks grilis su dangčiu. Jei turite modelį, kuris tai leidžia, į pagrindą įdėkite tvirtas ketaus groteles ir virkite bulves virš jos ant grotelių, kad jos nukreiptų daugiau šilumos į savo pusę.
  2. Paruoškite bulves: Aštrio peilio galiuku perverkite saldžiąsias bulves, įtrinkite druska ir kiekvieną laisvai įvyniokite į foliją.
  3. Grilis: Kai kepsninė pasieks 250 F temperatūrą, įdėkite į vidų suvyniotas bulves. Kai karštis pakils iki 400 F, išvyniokite folijos pakelių viršūnes ir leiskite bulvėms virti maždaug 1 valandą 15 minučių arba tol, kol jos suminkštės ir pasieks 210 F vidinę temperatūrą. Išvyniojus foliją kad bulvių odelės būtų gražios ir traškios, tačiau laikant jas folijoje, saldžiųjų bulvių cukrus nepateks į ugnį ir nesukels nemalonių dūmų.
  4. Tarnauti: Supjaustykite bulves ir nedelsdami patiekite su gabalėliu sviesto, gausiai pabarstę laiškinio česnako ir dar trupučiu druskos.

Ekspertų patarimai

  • Pagardinkite saldžiąsias bulves! Nepraleiskite tų saldžiųjų bulvių prieš kepdami įtrinti druska! Tai suteiks odai šiek tiek skonio. Jei norite dar daugiau skonio, pamėginkite juos pagardinti česnako milteliais ir paprika!
  • Nelupkite saldžiųjų bulvių! Kadangi pagal šį ant grotelių keptų saldžiųjų bulvių receptą saldžiosios bulvės iškepamos visos, saldžiųjų bulvių nereikia lupti. Paprasčiausiai gerai nušveiskite, prieš dėdami į druską ir suvyniodami į foliją.
  • Jeigu norite, kad oda būtų traški, būtinai atidarykite foliją kai grilis bus visiškai įkaitintas. Turėkite omenyje, kad tai darydami iš folijos gali nuvarvėti skysčio, tačiau tai visiškai verta!
virta saldžioji bulvė lėkštėje su šakutevirta saldžioji bulvė lėkštėje su šakute

Dažnai užduodami klausimai

Ar galite kepti saldžiąsias bulves?

absoliučiai! Saldžiųjų bulvių kepimas ant grotelių panašus į saldžiųjų bulvių kepimą, tačiau vasaros mėnesiais nereikia šildyti namų orkaitėje. Kartais žmonės supjausto savo saldžiąsias bulves ir deda ant grotelių, kad gautų grilio žymes. Tačiau pagal šį receptą mes gaminame visas ant grotelių keptas saldžiąsias bulves, kurios yra suvyniotos į foliją ir virtos, kol suminkštės. Kepsninės įkvepia šiek tiek dūminio skonio, o jas pasigaminti itin paprasta ir nesudėtinga!

Kokie yra geriausi saldžiųjų bulvių priedai?

Saldžiųjų bulvių grožis yra tas, kad jas galima patiekti su saldžiais arba pikantiškais priedais! Aš asmeniškai mėgstu patiekti su sviestu, druska ir šviežiai pjaustytais laiškiniais česnakais. Kitas pikantiškas variantas – grietinė ir česnakai! Taip pat mėgstu patiekti saldžiąsias bulves su naminiu chimichurri (ir nepamirškite kepsnio ant šono!). Jei norite saldaus varianto, ant viršaus išbandykite sviestą, rudąjį cukrų ir cinamoną!

Kaip laikyti ant grotelių keptų saldžiųjų bulvių likučius?

Visas likusias virtas saldžiąsias bulves galite laikyti hermetiškame inde šaldytuve iki 4 dienų, todėl tai bus puikus paruošiamas ar paruoštas patiekalas! Tiesiog pašildykite mikrobangų krosnelėje arba gruzdintuvėje arba orkaitėje, kad odelės išliktų traškios!

Daugiau receptų, kuriuos reikia išbandyti

Ar gaminote šį receptą? FANTASTINIS. Prašome įvertinti žemiau pateiktą receptą ir būtinai pažymėkite mane socialiniame tinkle, kai bendrinate nuotrauką socialiniame tinkle – man patinka matyti, ką jūs veikiate virtuvėje!

ant grotelių kepta saldžioji bulvė, supjaustyta viduje tirpstančiu sviestuant grotelių kepta saldžioji bulvė, supjaustyta viduje tirpstančiu sviestu

Ant grotelių keptos saldžiosios bulvės

Ant grotelių keptos saldžiosios bulvės yra be vargo skanus ir universalus garnyras, kurio išorė yra traški, o vidus švelnus, kreminis. Patiekite juos su įvairiais priedais, kurie puikiai papildys bet kokį patiekalą!