Yandelis kerpa plaukus Ispanijoje ir daugiau lotyniškos muzikos naujienų

0


Nuo karjeros etapų iki naujų muzikos leidimų iki svarbių pranešimų, Skelbimų lenta redaktoriai pabrėžia pakilias akimirkas lotynų kalba muzika. Štai kas šią savaitę atsitiko lotynų muzikos pasaulyje.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Yandel grįžta į šaknis

Yandelis grįžo į savo pradžią, Ispanijos gatvėse naudodamas kirpėjo režimą. Šiuo metu su savo „Yandel 2024 Tour“ turu po Europos šalį keliaujantis Puerto Riko menininkas Gran Via (gatvė Madrido centre) nustebino gerbėjus pasiūlydamas nemokamus kirpimus. Šis mielas gestas sugrąžino Yandelį prie savo šaknų, kai jis pirmą kartą buvo kirpėjas Puerto Rike, o vėliau pradėjo savo dainininko karjerą kaip reggaetono dueto Wisin y Yandel narys. Stebėkite klipas čia.

Meistras Chrisas pristato La Nueva Cepa

Praėjusiais metais „Premios Heat“ prekės ženklas pristatė savo naują franšizę „La Nueva Cepa“ – tai iniciatyva, bendradarbiaujanti su „Warner Music Latina“ ir hitų kūrėju meistru Chrisu, siekiant padėti reklamuoti naujokus, garsėjančius savo šalyse. Šią savaitę galima išgirsti visus tuos talentingus ir trokštančius veiksmus La Nueva Cepa debiutinį albumą prodiusavo meistras Chrisas. 12 takelių rinkinį sudaro tokios dainos kaip Dayanara „Te Lo Mereces“, Andreinos Bravo „Caducaste“ ir Scarlet Evang „Dije Que No“ – visos „Premios Heat“ mielosios.

„Tai idėja, kurią jau seniai puoselėjame ir iš esmės švenčiame meistro Chriso 25-erius muzikos prodiuserio metus“, – „Heat“ įkūrėja Diana Montes. anksčiau sakė į Skelbimų lenta. „Užuot kūręs įrašą su tokiais atlikėjais kaip Alexis y Fido, Greeicy ir J Balvin, jis norėjo vadovautis Heat Awards filosofija ir atrasti Lotynų Amerikoje egzistuojančius talentus. Nesame įrašų kompanija, bet savo platformoje išugdėme daug talentų. Su šia iniciatyva ketiname juos įrašyti, kurti jiems vaizdo įrašus ir perkelti juos į HTV. Transliuokite ir klausykite albumo žemiau:

Latinos MLB Visų žvaigždžių rungtynėse

Šią savaitę MLB pristatė pirmąją savo 2024 m. visų žvaigždžių įžymybių Softball žaidimo sudėtį. Vienos dienos renginys, vyksiantis liepos 13 d., yra patvirtintas daugybės muzikos žvaigždžių, tokių kaip Eladio Carrion, Myke Towers, Grupo Frontera Payo Solis ir Julian Peña Jr. bei Kane'as Brownas. Jie prisijungs prie patvirtintų aktorių Gina Rodriguez ir Marcello Hernández, be kitų įžymybių. „Corona“ pristatomas šių metų „Visų žvaigždžių“ įžymybių „Softball“ žaidimas vyks liepos 13 d. „Globe Life Field“ Teksase. Bilietus ir daugiau informacijos rasite adresu allstargame.com.

Natalija Jiménez įgyvendina svajonę

Per savo koncertą Venesueloje Natalija Jiménez miela akimirka scenoje pasidalijo su gerbėja Maria Gabriela Silva, kuri taip pat yra trokštanti menininkė, vietinė žinoma kaip „Venesuelos rančeros karalienė“. Vaizdo įraše, paskelbtame socialinėje žiniasklaidoje, Jiménezas kviečia Silvą ant scenos dainuoti kartu. Tada dvi ponios pagyrė publiką galingu ir improvizuotu Luiso Miguelio kūrinio „Si Nos Dejan“ perteikimu.

„15 metų svajojau apie šią akimirką, dainuoti su atlikėju, kuris mane įkvėpė daugelį metų… mano dievaičiu“, – savo „Instagram“ paskyroje pareiškė Silva. „Laukti buvo verta. Buvo verta pastangų ir svajoti su tikėjimu savo Dievu. Natalija yra tokia, kokią aš ją įsivaizdavau, be to, kad ji yra unikali menininkė, ji yra nuostabus žmogus, kurio žmogiška savybė, paprastumas ir nuolankumas pranoksta . Aš myliu ir žaviuosi tavimi iš visos širdies Nath. Tu mane labai nudžiuginai. Aš niekada to nepamiršiu.” Stebėkite jų improvizuotą pasirodymą žemiau:

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -