Wu-Tang Clan „Kartą Šaoline“ grojo Tasmanijoje

0


Vienintelė esama kopija Wu-Tang klanas Kartą Šaolinevienas didžiausių kolekcinių daiktų įrašų muzikos istorijoje, pagaliau debiutuos viešai.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Yra vienas dalykas: kitą mėnesį turėsite apsilankyti Tasmanijoje, kad tai išgirstumėte.

Senojo ir naujojo meno muziejus (MONA) Hobarte, Obuolių salos sostinėje, paskolino vienkartinį savo būsimos parodos rekordą, Namedropping.

„Mona's Frying Pan Studios“ du kartus per dieną, birželio 15–24 d., surengs 30 minučių trukmės klausymo vakarėlius, kuriuose bus grojama kuruota albumo kūrinių rinktinė.

„Per Namedropping“, rašoma pareiškime, „muziejuje bus eksponuojamas vienintelis pasaulyje pasakiškas Wu-Tang Clan septintasis studijinis albumas. Suteikiame galimybę tai išgirsti ir jums. Bent jau iš dalies“.

Bilietai yra Laisvas – jei pasiseka įsigyti bilietą, muziejus įspėja – ir tik vyresniems nei 18 metų asmenims.

„Girdite kalbas apie vieną kartą gyvenime pasitaikančias galimybes: tai tikriausiai yra viena iš jų“, – rašoma pranešime.

Trumpa istorija Kartą Šaoline yra toks neįprastas, kad vertas savo vaidybinio filmo.

Hiphopo pionieriai paskelbė apie slaptą, unikalų spaudimą 2015 m., atkirtį skaitmeniniam pasauliui, kuriame dabar gyvename. Ir padėkite įrašą po plaktuku.

„Kai perkate paveikslą ar skulptūrą, perkate tą kūrinį, o ne teisę jį atkartoti“, – sako RZA internetinio aukciono svetainės klausimų ir atsakymų skyriuje. „Pikaso turėjimas nereiškia, kad galite parduoti spaudinius ar reprodukcijas, o tai, kad esate vienintelis unikalaus originalo savininkas. Ir štai kas Kartą Šaoline yra. Tai unikalus originalas, o ne pagrindinė albumo kopija. Klanas įgyvendino projekto perversmą, ištrindamas visus skaitmeninius failus.

Konkursą laimėjo Martinas Shkreli, liūdnai pagarsėjęs vadinamasis „farmos brolis“, kuris siautėjo antraštėse, kai padidino ŽIV/AIDS narkotikų Daraprim kainas ir įsigijo dar neišleistą dvigubą diską už 2 mln.

Jis ir toliau gaudė antraštes, kai buvo pažadėtas viešai pasidalinti albumu, bet tik tuo atveju, jei Donaldas Trumpas buvo išrinktas prezidentu. Taip atsitiko, ir Shkreli pasidalijo nedidele vaizdo įrašų serija, kurioje jis buvo rodomas su albumo fragmentais, grojančiais fone, nepaisant to, kad klanas įsakė neleisti albumo 88 metus.

Shkreli bandė parduoti albumą eBay, nuskriaustas dėl atsakomosios reakcijos, kurią jis sulaukė iš klano nario ir muzikos pasaulio. Pardavimas nebuvo įvykdytas, o 2018 m., po Shkreli nuteisimo už sukčiavimą vertybiniais popieriais, jis buvo priverstas išsiskirti su albumu pagal federalinio teismo įsakymą areštuoti turtą.

JAV teisingumo departamentas 2021 m pranešama, kad parduotas albumą už 4 milijonus dolerių skaitmeninio meno kolektyvui PleasrDAO, dabartiniam jo savininkui.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -