„The Kid Laroi“ pasirodys 2024 m. „Kids' Choice Awards“ apdovanojimuose

0


Vaikas Laroi pasirodys 2024 m. Kids' Choice Awards ceremonijoje, kuri bus vienu metu tiesiogiai transliuojama Rytų pakrantėje liepos 13 d., šeštadienį, 20 val. ET/PT per Nickelodeon, TeenNick, Nicktoons, Nick Jr. kanalą, TV Land, CMT ir MTV2.

Australų popžvaigždė atliks mišinį, kuriame bus daina „Nights Like This“, kūrinys iš jo debiutinio studijinio albumo. Pirmasis kartas; „Stay“ – jo 2021 m. pasaulinė katastrofa, kuri paskatino „Billboard Hot 100“. septynioms savaitėms; ir ne albumo singlas „Girls“. Nickelodeon žada, kad jo pasirodymas „užbaigs epiniu lieknėjimu“.

2021 m. „Kids' Choice Awards“ ceremonijoje pasirodė „The Kid Laroi“ partneris „Stay“ Justinas Bieberis. Biebas atliko „Intentions“ (su Quavo), „Hold On“ ir „Anyone“. 2022 m. seriale pasirodė Jackas Harlow ir Kid Cudi. Tarp praėjusių metų šou atlikėjų buvo Lil Uzi Vert, Bebe Rexha ir Lil Baby.

2024-ųjų laidą ves Kempiniukas Plačiakelnis (įgarsino Tomas Kenny) ir Patrickas Staras (Bilas Fagerbakke). Tai pirmas kartas, kai laidą veda virtualūs personažai. Šiais metais sukanka 25 metai Kempiniukas Plačiakelnis1999 m. gegužės 1 d., o oficiali premjera įvyko tų pačių metų liepos 17 d.

Taylor Swift yra pagrindinis 2024 m. vaikų pasirinkimo kandidatas Apdovanojimai, šešiais linktelėjimais. Ji sekama nominacijas pateikė Beyoncé, Miley Cyrus, Olivija Rodrigo ir Justin Timberlakepo keturis linktelėjimus.

Barbė taip pat pelnė daug balų nominacijose – iš viso surinko aštuonis linksnius. Kasoje parduodamas žmogelis turi keturias nominacijas filmų kategorijose (mėgstamiausias filmas, mėgstamiausias Ryano Goslingo filmo aktorius ir mėgstamiausia kino aktorė Margot Robbie ir America Ferrera) ir keturias muzikos kategorijose (mėgstamiausias albumas, mėgstamiausia daina abiem Dua Lipa „Dance“). the Night“ ir Billie Eilish „What Was I Made For?“ ir mėgstamiausia muzika, skirta Nicki Minaj ir Ice Spice „Barbie World“ su Aqua).

„Kids' Choice Awards“ apdovanojimai, kuriuos papildo žalias gleives ir Nikui būdingas oranžinės spalvos blimp apdovanojimas, jau seniai buvo didžiausias jaunųjų žiūrovų traukos objektas. Šių metų paroda UCLA Pauley paviljone vyks pirmą kartą nuo 2010 m. ir apskritai 11-ą kartą.

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2024 prodiusuoja Nickelodeon Productions, o prižiūri Ashley Kaplan, Nickelodeon & Awesomeness Unscripted & Digital Franchise Studio vykdomoji viceprezidentė; Paulas J Medfordas, viceprezidentas, dabartinis serialas be scenarijaus; Luke'as Wahlas, viceprezidentas, be scenarijaus kūrėjas; Jennifer Bryson, viceprezidentė, gamyba, palapinės, renginiai, muzika ir specialieji pasiūlymai; ir Ellen Rydzewski, vyresnioji viceprezidentė, įžymybė, renginiai ir ryšiai su talentais. Guy'us Carringtonas ir Kevinas Hermansonas iš „Done“ ir „Dusted“ dirba kaip vykdomieji prodiuseriai, o Robas Paine'as – vienas iš vykdomųjų prodiuserių. Spektaklį režisuoja Jamesas Merrymanas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -