Taylor Swift vaidina „Ačiū, aIMee“, „Pilis“ su Hayley Williams

0


Londonas yra „ypatinga“ vieta „The Eras Tour“, Taylor Swift sakė per savo akustinį setą Vemblio stadione šeštadienio vakarą (birželio 22 d.).

Antroje iš trijų pasirodymų šį savaitgalį, pop žvaigždė nusprendė atlikti dainą, kurios anksčiau niekada nebuvo grojusi gyvai. Ji taip pat pasveikino Hayley Williams į sceną duetui.

„Šią vasarą Vemblio stadione žaisime aštuonis kartus. Kai aš apie tai galvoju, galvoji tiesiog apie dėkingumą ir dėkingumą“, – miniai sakė Swift, parodydama dėkingumą už jų paramą. (Ji turi savo trijulę koncertai šį savaitgalį Londone, o vėliau šią vasarą, rugpjūčio 15–20 d., ji sugrįš į Vemblį penkiems papildomiems pasirodymams.)

„Kita vertus, – komentavo Swift, kuri ruošėsi pristatyti pirmąjį iš dviejų netikėtų dainų pasirodymų naktį, – tai tikrai verčia susimąstyti apie tai, kaip kiekvieną kartą, kai kas nors kalba – tai tiesiog priverčia dirbti dar labiau.

„Aš niekada anksčiau nežaidžiau šio žaidimo. Palinkėkite man sėkmės“, – pasakė ji, o tada akustine gitara paleido į „thanK you aIMee“ Kankintų poetų skyrius: Antologija. Tai buvo pirmasis gyvas kūrinio, kuriame ji dainuoja, pasirodymas: „Visą tą laiką tu mušei kumščius, aš kažką kūriau/ Ir negaliu atleisti to, kaip tu privertei mane jaustis/ Klykė: „F — tu, Aimee“ į naktinį dangų, kai tryško kraujas“/ Bet aš negaliu pamiršti, kaip tu mane pagydei.

„Nemanau, kad tu labai pasikeitei/ Ir todėl pakeičiau tavo vardą ir bet kokius tikrus įkalčius/ Ir vieną dieną tavo vaikas grįžta namo dainuodamas/ Daina, kurią žinosime tik mes abu, yra apie tave“, – ji. prideda vėlesnėje eilutėje.

Swift atliko „thanK you aIMee“ kaip mišinį su Kalbėk dabar„Mean“, kita daina apie tai, kaip ji nugalėjo priešininkus.

„Kada nors dainuosiu šią dainą Vemblyje“, – šmaikštavo ji, dainuodama improvizuotą eilutę pagal „Mean“ melodiją.

Kad užbaigtų tą akimirką šeštadienio vakarą, ji išvedė Hayley Williams (kuri anksčiau serialą pradėjo kartu su Paramore) tiesioginiam duetui „Castles Crumbling“, jų bendradarbiaujant iš Kalbėkite dabar (Tayloro versija) skliautas. Swift ir Williams dainuodami sėdėjo vienas šalia kito prie pianino.

Swift prisiminė paskutinį kartą, kai kartu grojo gyvai: ture „Kalbėk dabar“.kai ji pasveikino Williamsą ant scenos, kad 2011 m. Nešvilyje su ja atliktų Paramore dainą „That's What You Get“.

Žemiau žiūrėkite Swift staigmenos dainos, sukurtos iš antros nakties Vemblyje, klipus. Gaukite naujausią informaciją apie visą netikėtų dainų, kurias ji grojo „The Eras“ turo metu, sąrašą čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -