Taylor Swift pertraukos metu mato Carą Delevingne Londono „Kabarete“

0


Taylor Swift išvyko iš Madrido į Kit Kat klubą LondonasWest End, kad pamatytų savo draugę Carą Delevingne kaip Sally Bowles in Kabaretas Penktadienio vakarą (gegužės 31 d.).

Penktadienį sklido kalbos, kad filmo „So Long, London“ žvaigždė, kuri gegužės 29–30 d. Ispanijoje grojo stadione, debiutavo Delevingne West End scenoje dar nepasibaigus bėgimui. Po pasirodymo Swift dalyvavimą patvirtino narys Kabaretasgamybos komanda.

Arthuras Jonesas, teatro gamybos įmonės „ATG Productions“ rinkodaros vadovas Kabaretaspatikrino, ar Swift dalyvavo spektaklyje atsakydama į a klausimas apie X (anksčiau „Twitter“): „Taylor Swift?? Ar palaikė Carą Delevingne? Kabarete?? ŠĮ VAKARĄ??!!”

“ gali patvirtinti. ypatinga naktis @kitkatclubldn“, – rašė jis.

„Ar ji žiūrėjo laidą vakar vakare??” kitas asmuo, paklaustas X. Jonesas vėl nurodė, kad Swift matė Kabaretasatsakydamas nykščiu aukštyn

Delevingne, kuris turi Tik žmogžudystės pastate ir Savižudybių būrys tarp jos vaidmenų, iki birželio 1 d. vaidino kaip Sally Bowles miuzikle, kuris buvo pastatytas Londono „Playhouse“ teatre.

Sausio pabaigoje Delevingne buvo pastebėjo prie Svifto pusės stadiono apartamentuose stebint Traviso Kelce'o ir Kanzaso miesto vadovų kelią į Super Bowl. Maždaug tuo metu ji taip pat buvo matyta per vakarienę su Swift ir Brittany Mahomes Niujorke.

Jiedu pažįstami daugiau nei dešimtmetį, datuojami Delevingne modeliavimo laikais; Swift pasirodė 2013 m. Victoria's Secret mados šou, o Delevingne žengė kilimo ir tūpimo taku.

Toliau Swift savo Eras turą vyks į Lioną, Prancūziją, o pasirodymai numatomi sekmadienį, birželio 2 d., ir pirmadienį, birželio 3 d., o vėliau vyks į Edinburgą, Liverpulį, Kardifą, o tada atgal į Londoną, o tada į Dubliną, visa tai dar nesibaigus mėnesiui. . Plati Europos koja Nukankintų poetų skyrius hitmaker'o turas tęsiasi iki rugpjūčio pabaigos.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -