Taylor Swift „imgonnagetyouback“ tiesiogiai debiutuoja Amsterdame

0


Taylor Swift gerbėjai žino, kad laukia geras laikas, kai Eras Tour meistras nuo scenos sako: „Padarysiu tokį, kokio dar niekada negrojau gyvai“. Tai buvo žodžiai iš raudonų Swift lūpų penktadienio vakarą (liepos 5 d.) Amsterdame, kur ji debiutavo „imgonnagetyouback“ gyvai per savo akustinį setą Johano Cruyffo arenoje.

„imgonnagetyou back“, seksualioji Antologija takelis apie viliojimą senoje liepsnoje (rastas 31 dainos leidime Nukankintų poetų skyrius). Netrukus ji tvirtina: „Aš tau pasakysiu vieną dalyką, brangioji / galiu pasakyti, kai kas nors manęs vis dar nori, apsivalyk“.

„Ar aš būsiu tavo žmona, ar/ sudaužysiu tavo dviratį, dar neapsisprendžiau/ Bet aš tave susigrąžinsiu“, – skamba choras „imgonnagetyouback“. „Ar aš tave prakeiksiu, ar/ parvesiu tave atgal į savo namus, dar neapsisprendžiau/ Bet aš tave susigrąžinsiu“.

„Aš girdžiu šnabždesius tavo akyse/ Priversiu tave pagalvoti du kartus/ Pamatysi, kad tu niekada nebuvai mano/ Tu mano“, – Amsterdamo scenoje dainavo Swift su akustine gitara rankoje.

Swift penktadienio vakaro šou netikėtumų dainų skiltyje, kai hitų kūrėja pirmą kartą gyvai grojo „Imgonnagetyouback“, ji padarė dainą dar pikantesnę, prijungdama ją prie Reputacija lėtas džemas „Suknelė“.

„Pasakyk mano vardą ir viskas nutrūks/ Nenoriu, kad būtum geriausia draugė/ Nusipirkau šią suknelę tik tam, kad galėtum ją nusirengti/ Nusivilk, ai, ai, ai“, – dainavo ji koketėje, darydama. jos kelias iš „Dress“ atgal į „imgonnagetyouback“ tiltą: „Jaučiu, kaip jis artėja, dūzgiantis judant/ Paspauskite atstatymo mygtuką, mes tampame kažkuo nauju/ Pasakykite, kad turite ką nors, aš pasakysiu Aš taip pat turiu ką nors / Net jei jis surakintas antrankiais, aš išeinu su tavimi.

Po gitaros pasirodymo Swift sekė meilės istorija fortepijonu.

Ji dainavo subtilų dainą „You Are in Love“, prabangų kūrinį iš 1989 m eros, įpintos į svajingą „Kaubojus kaip aš“, iš Visada.

„Galite tai išgirsti tyloje / galite pajusti pakeliui namo / Matote tai užgesus žiburiams / Tu įsimylėjęs, tikra meilė“, prieš dainuodamas apie kritimą, atsispindėjo Swift iš „Tu esi įsimylėjęs“. „Kaubojui kaip aš“.

„Dabar tu kabi nuo mano lūpų, kaip Babilono sodai / Su tavo batais po mano lova amžinai yra mieliausia apgaulė“, – svarstė ji. „Jūs turėjote keletą gudrybių, kurias reikia žinoti“.

Sujungusi dvi akimirkas, ji dainavo: „Bet tu girdi tai tyloje/ Jauti tai pakeliui namo/ Matai tai užgesus šviesai/ Tu esi kaubojus kaip aš, ir buvai įsimylėjęs. .

The pop piktograma, kurios Nukankintų poetų skyrius albumas išlieka 1-oje vietoje Billboard 200 tope, dabar daugumą naujausios kolekcijos kūrinių debiutavo gyvai per turą. Kurioms rinkinio dainoms dar reikia skirti laiko? „So Long, London“, „Florida!!!“ žygdarbis. Florencija + mašina, „Cassandra“ ir „Robin“.

Žemiau žiūrėkite Swift liepos 5 d. netikėtų dainų klipus, kuriuos gerbėjai užfiksavo penktadienio vakaro Amsterdamo šou.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -