Taylor Swift 2024 m. BMI Pop apdovanojimuose laimėjo Metų dainų autorę

0


Taylor Swift 2024 m. buvo pripažintas geriausiu pop dainų autoriumi KMI Pop Apdovanojimaikurie antradienį (birželio 4 d.) vyko Beverly Wilshire viešbutyje Beverli Hilse, Kalifornijoje.

Swift padėjo parašyti 10 labiausiai 2023 m. atliktų BMI dainų – „Anti-Hero“, „Bejeweled“, „Cruel Summer“, „Karma“, „Levander Haze“, „Maroon“, „Midnight Rain“, „ Sniegas paplūdimyje“, „Vigilante Shit“ ir „Tu esi vienas, vaikeli“. Swift iš viso gavo 65 KMI apdovanojimaiįskaitant BMI prezidento apdovanojimą 2009 m.

2023 m. lapkričio 10 d. Swift gavo septintąją „Grammy“ nominaciją už metų dainą už „Anti-Hero“, o tai leido jai pasiekti naują rekordą, surinkusią daugiausiai linktelėjimų kategorijoje.

Miley Cyrus, Gregory 'Aldae' Hein ir Michael Pollack laimėjo BMI Pop apdovanojimą už metų dainą už Cyrus megahitą „Flowers”. Triukšmas pateko į Billboard Hot 100 1-oje vietoje ir ten išliko aštuonias savaites iš eilės. Vasario 4 d. jis laimėjo „Grammy“ už metų įrašą ir geriausią pop solo pasirodymą (ir buvo nominuotas metų dainai).

Sony muzika Leidyba septintus metus iš eilės gavo Metų leidėjo titulą. Kompanija atstovavo 34 dažniausiai atliekamoms praėjusių metų dainoms, įskaitant „Anti-Hero“, „Barbie World“, „Eyes Closed“, „Flowers“, „Trustfall“ ir „Unholy“.

Kaip skelbta anksčiau, Benny Blanco, 36 m., gavo KMI prezidento apdovanojimą. Blanco laimėjo 55 BMI apdovanojimus, keturis kartus buvo paskelbtas metų dainų autoriumi, o 2013 m. laimėjo Metų pop dainą už „Maroon 5“ atliekamą „Moves Like Jagger“ kartu su Christina Aguilera.

Blanco gavo du „Grammy“ apdovanojimus už metų dainą – už Julia Michaels hitą „Issues“ ir Justino Bieberio sėkmę „Love Yourself“. Blanco per daugelį metų „Grammy“ apdovanojimuose užėmė 0–11, todėl šis KMI pripažinimas tikriausiai buvo ypač reikšmingas.

Blanco apdovanojimą įteikė BMI prezidentas ir generalinis direktorius Mike'as O'Neillas, kuris gyrė dainų autorių kaip „nesustabdomą kūrybinę jėgą, kuri suformavo populiariosios muzikos skambesį“. Kai kurie geriausi Blanco bendradarbiai, įskaitant Lil Dicky, Johną Janicką, Blake'ą Slatkiną ir Edą Sheeraną, išsiuntė vaizdo įrašo sveikinimo žinutes. Tada Sia užlipo ant scenos ir atliko Rihannos 2012 m. hitą „Diamonds“, kurį ji parašė kartu su Blanco.

Gavęs garbę Blanco pasakė: „Turime geriausią darbą pasaulyje ir esame labai dėkingi ir laimingi, kad esame šiame kambaryje. Mes turime galimybę pagerinti dalykus per muziką ir padėti žmonėms. Mes suteikiame garso takelį žmonių gyvenimui.

Ankstesni KMI prezidento apdovanojimo laureatai yra Luisas Fonsi, Noelis Gallagheris, Ellie Goulding, Imagine Dragons, Jay Kay iš Jamiroquai, Ludacris, P!nk, Willie Nelsonas, Pitbull, Taylor Swift, Brianas Wilsonas ir Dwightas Yoakamas.

BMI pirmą kartą pagerbė 53 popmuzikos apdovanojimus, įskaitant Sabrina Carpenter („Nesąmonė”), „Ice Spice” („Boy's a Liar Pt. 2”), Jelly Roll ir Rob Ragosta („Reikia paslaugos”), Kamille („Aš esu”). Geras (mėlynas)“ ir Stephenas Sanchezas („Kol aš tave radau“).

Privatų renginį kartu surengė O'Neill ir BMI viceprezidentė, kūrybinė visame pasaulyje, Barbara Cane.

Visą 2024 m. apdovanotųjų sąrašą rasite adresu https://www.bmi.com/award-shows/pop-2024/Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -