Sulaukusi 95 metų mirė „Mary Poppins“ dainų autorė

0


Richardas M. Shermanas, Oskarą laimėjęs dainų autorius, bendradarbiavęs su savo velioniu broliu kurdamas melodijas Disney klasika kaip Merė Popins, Chitty Chitty Bang Bang ir Džiunglių knygamirė šeštadienį (gegužės 25 d.) eidamas 95 metus.

Shermanas, kuris taip pat buvo vienas iš labiausiai atliekamų dainų „It's a Small World (After All)“ autoriaus, taip pat „You're Sixteen“, 1960 m. Johnny Burnette'o hitą, kurį Ringo Starras pavertė No. 1 Billboard Hot 100 1974 m., mirė Cedars-Sinai medicinos centre Los Andžele nuo su amžiumi susijusios ligos. Disney paskelbė.

Dainų autorių šlovės muziejaus nariai ir Nacionalinio garbės medalio laureatai Richardas ir jo vyresnysis brolis Robertas Shermanas parašė apie 1000 dainų ir muzikos 50 filmų ir, kaip pranešama, buvo atsakingi už daugiau filmų muzikinių dainų nei bet kas istorijoje. .

Už jų darbą Merė Popins (1964), broliai Shermanai surengė dvi pergalingas keliones į „Oskaro“ apdovanojimų sceną Santa Monica Civic Auditorium, atsiimdami geriausio originalaus kūrinio ir geriausios dainos („Chim Chim Cher-ee“) trofėjus.

Pora, kurią pasamdė pats Voltas Disnėjus ir beveik dešimtmetį dirbo tiesiogiai su Holivudo legenda, taip pat buvo nominuota už dainas „Chitty Chitty Bang Bang“ iš „United Artists“ 1968 m. filmas; „Netikėjimo amžius“ iš Lovos rankenos ir šluotos (1971); „Šlepetė ir rožių valsas (jis šoko su manimi / ji šoko su manimi)“ iš Šlepetė ir rožė: Pelenės istorija (1976) ir „Kai esi mylimas“ iš Lassie magija (1978). Už savo balus jie gavo dar tris nominacijas.

Įtrauktas ir jų darbas kine Spąstai tėvam (1961 m.), kuriame skambėjo Hayley Mills atliktas išradingas duetas „Susirinkim kartu“ – Kardas akmenyje (1963), Mikė Pūkuotukas ir medaus medis (1966), „AristoCats“. (1970), Snoopy, grįžk namo (1972), Šarlotės žiniatinklis (1973), Tomas Sojeris (1973) ir Filmas „Tigras“. (2000).

1961 m. Richardas ir Robertas atskirai stebėjo, kaip britų aktorė Julie Andrews atliko dvi dainas iš savo Brodvėjaus miuziklo. Camelot įjungta Edo Sullivano šou ir iškart suprato, kad ji bus ideali lyderio pozicijoje Merė Popins. Išmintingai jie turėjo Disnėjaus sekretorę nusipirkti bilietus į Camelot studijos vadovui ir jo žmonai, o Andrewsui jis matė tą patį, ką ir jie.

Merė Popins galėjo būti įkvėptas PL Travers parašytų knygų veikėjų, tačiau tai buvo broliai ir jų dainos, įskaitant 34 raidžių „Supercalifragilisticexpialidocious“, „Šaukštas cukraus“, „Sesuo sufražistė“ ir lopšinę. „Feed the Birds“, kuri buvo mėgstamiausia Walto daina, suformavo filmo pasakojimą.

„Tokių dainų kaip „Spoonful of Sugar“ negausite be tikros meilės gyvenimui, kurią Richardas perdavė visiems, kuriems pasisekė būti šalia“, – pranešime teigė režisierius ir „Pixar“ vyriausiasis kūrybos pareigūnas Pete'as Docteris. „Net ir būdamas 90-ies jis turėjo daugiau energijos ir entuziazmo nei bet kas, ir aš visada išeidavau atnaujintas Richardo užkrečiančio gyvenimo džiaugsmo.

Viename 2011 m interviu su THRScottas Feinbergas, Richardas papasakojo, kaip „berniukai“ – taip juos meiliai vadino „Disney“ – pradėjo dirbti. Merė Popins.

„Vieną dieną jis ką tik priėmė vieną iš mūsų dainų – manau, kad a Zorro epizodas ar kažkas panašaus – ir jis pasakė: „Ar žinai, kas yra auklė? Ir mes pasakėme: „Taip, tai ožka“. Manėme, kad jis nufotografuos apie auklę ožką, kuri dainuoja ar pan. Taigi jis sako: „Ne, ne, ne, angliškame vaikų darželyje!” „O, taip, žinoma, anglų vaikų darželyje yra auklė, tiesa.

„Taigi jis sako:„ Na, aš turiu knygą. Noriu, kad perskaitytumėte tai ir pasakytumėte, ką manote. Jis nesakė: „Aš turiu šią knygą, noriu, kad tu man parašytum jai pagrindinę dainą“ arba: „Turiu situaciją, kurią noriu, kad parašytum šiam veikėjui, kad dainuotų“. Jis tiesiog pasakė: „Perskaityk knygą ir pasakyk, ką manai“. “

Kitaip tariant, „Disney“ ieškojo siužeto.

2013 metų interviu Richardas aprašė pirmąjį brolių susitikimą su Traversu. „Jos pradinė eilutė mums buvo tokia: „Aš net nežinau, kodėl aš susitinku su jumis, ponai, nes iš tikrųjų mes neturėsime muzikos šiame filme ir, tiesą sakant, mes neturėsime jokios. šoka ir šoka“. Buvome visiškai nuskriausti.”

Žinoma, Waltas ir vaikinai persigalvotų, o įsimintinoje 1965-ųjų „Oskarų“ ceremonijos užkulisiuose darytoje nuotraukoje trofėjų nešantys broliai matomi bučinį į skruostus Andrewsui, laikančiam savo statulėlę, skirtą geriausiai aktorei. .

„Disney“ taip pat paprašė šermanų sugalvoti patrauklią, visa apimančią melodiją jo 1964 m. pasaulinėje parodoje „UNICEF sveikina pasaulio vaikus“. Prieš broliams įsitraukus, jame skambėjo nemaloni įvairių tautinių himnų kakofonija, giedama audioanimatroninių lėlių.

„Bet Waltai, ar mums įstrigo šis pavadinimas: „Pasveikink pasaulio vaikus? „UNICEF?” Tai gurkšnis“, – sakė Ričardas Feinbergui. “ Jis pasakė: „Taip. Na, o maži pasaulio vaikai yra ateities viltis – štai ką mes bandome pasakyti. Jis nuolat kartojo: „Maži vaikai yra pasaulio viltis“, o mes sakėme: „Taip, mažas… pasaulis. Viskas! Ir nesprogdinkime vieni kitų!'

„O kaip mes tai pasakysime? Galų gale, naudokimės savo galvomis. 'Galų gale… maža… juk.' Tai rimuoja. – Juk mažas pasaulis. Ir taip mes sugalvojome posakį.

Disney'ui labai patiko jų pasirodymai, jis pavadino atrakcioną jo vardu, o „Visgi tai mažas pasaulis“ dabar tūkstančius kartų per dieną žaidžia pramogų parkuose visame pasaulyje. Richardas apibūdino dainą kaip „maldą už taiką“ ir sakė, kad tai vienintelė brolių melodija, dėl kurios žmonės nori „juos pabučiuoti arba nužudyti“.

Nepaisant didžiulės sėkmės, broliai ir seserys ne visada sutarė, kaip buvo dokumentuota Berniukai: Brolių Šermanų istorija (2009), prodiusavo ir režisavo jų sūnūs Gregory V. Sherman ir Jeffrey C. Sherman.

„Bob buvo į savo orbitą; Aš pamėgau savo“, – sakė Richardas. „Nesakyčiau, kad tai buvo kažkas kito, išskyrus tai, kad jo interesai buvo skirtingi. Aš visada buvau savotiškas ekstravertas; jis visada buvo intravertas. … Iš esmės vienas iš cheminių dalykų, kurie mums padėjo, buvo tai, kad abu į dalykus žiūrėjome stereoptikiškai, todėl galėjome suderinti savo mąstymą ir taip atėjo sėkmė.

Robertas mirė 2012 m. kovą, būdamas 86 metų. BJ Novakas vaidino jį, o Jasonas Schwartzmanas pavaizdavo Richardą Disney filme Gelbėdamas poną Banksą (2013), apie gaminimą Merė Popins.

Richardas Shermanas gimė Manhetene 1928 m. birželio 12 d., praėjus 30 mėnesių po jo brolio. Jų motina buvo Brodvėjaus aktorė, o tėvas buvo Tin Pan Alley kompozitorius Al Sherman, kurio daina „Potatoes Are Cheaper, Tomatoes Are Cheaper, Now's the Time to Fall in Love“ buvo mėgstamiausia Eddie Cantor. Jo melodijas taip pat įrašė tokie žmonės kaip Maurice'as Chevalier, Louisas Armstrongas, Frankas Sinatra, Peggy Lee ir Cyndi Lauper.

Trečiojo dešimtmečio viduryje šeima persikėlė į vakarus, o Richardas lankė Beverli Hilso vidurinę mokyklą. Jis su broliu studijavo Bardo koledžą Niujorke (jo specialybė buvo muzika, o Robertso – anglų literatūra ir tapyba), o Richardas parašė dabartinę oficialią mokyklos dainą.

Mesti iššūkį jų tėvui – „Jūs, vaikinai, aš lažinuosi, kad net negalėtumėte parašyti dainos, kurią koks nors vaikas atsisakytų pietų pinigų, kad nupirktų plokštelę! — berniukai pradėjo rašyti, o pirmąją jų dainą „Gold Can Buy You Anything But Love“ 1951 metais įrašė dainuojantis kaubojus Gene Autry.

1958 m. jie atšventė savo pirmąjį 10 populiariausių hitą su „Tall Paul“, kurią apdainavo pelėininkė Annette Funicello. Jie parašė daugybę hitų paaugliui, kurį pavadino „mūsų laimingąja žvaigžde“, ir ponas Disney pastebėjo. Jis davė broliams įvairių užduočių, o tada pasiūlė jiems dirbti dainų kūrėjais, kai tik pasakė, kad jam patinka jų idėjos. Merė Popins.

Jie buvo pavadinti „Disney Legends“ 1990 m.

Visai neseniai Sherman parašė dainą su kompozitoriumi Fabrizio Mancinelli Andreaso Dejos 2023 m. animaciniam trumpam filmui, Mushka. „Mushka's Lullabye“ atliko sopranas Holly Sedillos.

Tarp išgyvenusių yra jo 66 metų žmona Elizabeth; jo vaikai Gregory, Victoria ir Lynda; penki anūkai; ir trys proanūkiai.

Feinbergo paklaustas, kokie buvo geriausi jo kada nors sugalvoti dainų tekstai, Sherman palietė tuos, kuriuos parašė dainai „A Man Has Dreams“ Merė Popins.

„Kalbant apie tai, ką žmogus iš tikrųjų jaučia – kiekvienas žmogus, kiekvienas vyras – jis svajoja padaryti ką nors nuostabaus, vaikščioti su milžinais savo konkrečiame pasaulyje“, – sakė jis. „Draudimo vaikinas nori būti geriausiu draudimo verslo žmogumi. Svajojau būti geriausiu vyru muzikos versle, todėl tai išėjo iš mano galvos.

„Aš pasakiau: „Žmogus svajoja vaikščioti su milžinais“. Norėjau būti su Gershwinu. Kas žino, ar aš ten patekau? Norėjau iškirpti savo nišą laiko pastate, todėl tai, ką sakiau – iš tikrųjų kalbėjau apie save.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė Holivudo reporteris.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -