„Suenos“ festivalis sumaišo 2 dienos sudėtį po Čikagos perkūnijos

0


Sueños festivalio lankytojai galės pamatyti keturis iš devynių atlikėjų, kurie turėjo pasirodyti sekmadienį (gegužės 26 d.) Čikagos Granto parke. Po perkūnijos ir atšiaurių orų įspėjimų, paskelbė organizatoriai anksti ryte, kad „2-osios Sueños festivalio dienos durys bus atidėtos iki tol, kol bus pranešta“, – sprendimas priimtas suderinus su Čikagos miesto viešuoju saugumu ir Nacionaline orų tarnyba.

Beveik po penkių valandų festivalis davė a antrasis atnaujinimas socialinėje žiniasklaidoje, atskleidžiant naują pradžios laiką ir atnaujintą sudėtį, apimančią paskutinius keturis veiksmus: Jowell y Randy, Mora, Maluma ir Pluma pesas. Kiti atlikėjai, kurie anksčiau buvo patvirtinti ankstesniuose laiko tarpsniuose, pvz., Bad Gyal, Gabito Ballesteros ir Manuelis Turizo – nebėra pasirengę atlikti.

„Ačiū už kantrybę! Mes sunkiai dirbame, kad paruoštume festivalio teritoriją jums visiems“, – apie 13.30 val. vietos laiku paskelbė jie. „Dėl audros atlikėjų sąrankos buvo atidėtos, todėl mums reikia daugiau laiko, kad įsitikintume, jog jie galės žaisti geriausią pasirodymą be jokių techninių problemų. Dėl to ir aikštelės remonto durys atsidarys apie 16 val. Saugumo sumetimais prašome neatvykti į parką anksčiau nei 15 val. Kai atidarysime, būkite kantrūs, nes visus įvesime į svetainę.

Įrašo komentarų skiltis greitai prisipildė gerbėjų nuomonių. Kai kurie protestavo prieš pakeitimus, sakydami, kad tai buvo „košmaras“, o kiti paprašė grąžinti pinigus už „pusę pasirodymo“. Kitas žmogus atrodė optimistiškesnis ir rašė: „Pažvelkite į šviesiąją pusę, 1 diena buvo istorinė“.

Festivalio atidarymo dieną pasirodė Xavi, Ivano Cornejo, Young Miko, Keista ir Rauvas Alejandro. Šiais metais trečius metus veikiantis „Sueños“ buvo pirmą kartą išparduotas – kiekvieną dieną tikimasi 65 tūkst.

Peržiūrėkite „Sueños“ atnaujinimą „Instagram“ žemiau.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -