„Sublime“, „Tipper“, „Chris Lake“, „Black Pumas“.

0


Hulaween, keturių dienų muzika ir stovyklavimas festivalis garsėjantis savo grupių ir šokių sinteze, atskleidė savo 2024 m rikiuotė, Skelbimų lenta gali išskirtinai paskelbti. Jau 11-uosius metus savarankiškai organizuojamas renginys grįžta į Live Oak, Floridą, spalio 24–27 d.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Šių metų plataus asortimento lyderiai yra: Sūrio incidentas, Juodos Pumas, Didinga, Chase & Status, Chris Lake, Tash Sultana, Skystas nepažįstamasisIš medžių, Nora en Pure, Greensky Bluegrass, Tipper ir CloZee, be kita ko. Sąraše taip pat yra įvairių pagalbinių aktų, tokių kaip Cory Wong, LP Giobbi, Cassian, Zingara ir G Jones. Papildomi pasirodymai bus: Daily Bread, Salotos, Zingara, J. Worra, Walker & Royce ir daugelis kitų.

Svarbiausias šių metų programos akcentas yra naujai suformuotas „The Bobby Weir Incident“, kuriame dalyvauja Bobas Weiras iš „Grateful Dead“ / „Dead & Company“, kartu su „Hulaween“ šeimininkų grupe „The String Cheese Incident“. Suplanuotas trijų valandų trukmės, dviejų rinkinių pasirodymas, šis pirmą kartą bendradarbiaujantis įkvėpimo semiasi iš pastarojo meto „Dead & Co.“ sėkmingų pasirodymų „Sphere“ Las Vegase.

Šie metai „Hulaween“ yra esminiai, kai jie bendrai valdo festivalių magnatus ir „Billboard Latin Power Players“, Chrisas Den Uijlas ir Aronas Ampudiasu partneriu įkūrėju Michaelas Bergas. Den Uijl ir Ampudia, žinomi kaip „Baja Beach Fest“ Rosarito mieste (Meksika), „Sueños“ Čikagoje ir Meksikos „Coca Cola Flow“ festivalio įkūrėjai bei kiti, pagal jų „La Familia“ franšizę, suteiks daug patirties Hulaween ateičiai.

„Kaip vienas iš festivalio įkūrėjų, galimybė iš naujo įsigyti „Hulaween“ ir tęsti jo legendinį palikimą yra neįtikėtina viso rato akimirka po daugiau nei dešimtmetį trukusio įsipareigojimo ir tarnybos Hulaween kelionei“, – sako Bergas. Skelbimų lenta. „Mūsų tikslas, kad svajonė būtų gyva, yra mano draugų ir partnerių Chriso ir Aarono rankose kartu su gerai kuruojama ir ilgamete visų žvaigždžių komanda, kuri gamina Hulaween“.

Suplanuota daugiau nei 90 pasirodymų, šių metų festivalis yra pasirengęs išlaikyti savo reputaciją kaip „neabejotinai didžiausias pasaulyje dėl kelių žanrų grupių, patirtinio meno ir aistringos bendruomenės, kurios gerbėjai gyvena abiem“, – priduria Bergas.

Naujasis festivalio savininkų trio – Den Uijl, Ampudia ir Berg – ne tik prižiūri Hulaween, bet ir vadovauja kitiems muzikos renginiams, tokiems kaip Šiaurės pakrantės muzikos festivalis ir „Rose on the River“ Čikagoje.

Žiūrėkite visą „Hulaween 2024“ sąrašą žemiau:Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -