„Spicoli Scramble“ golfo turnyras surinko daugiau nei 20 000 USD Quinn Coleman atminimui

0


Gegužės 5 d. inauguracinis Spicoli Scramble Invitational paminėjo Quinn Coleman, DC muzikos festivalio Trillectro, Capitol Records A&R įkūrėjo ir Debros Lee mylimo sūnaus, gyvenimą ir palikimą. Daugiau nei 150 artimiausių Coleman draugų ir šeimos narių padėjo surinkti daugiau nei 20 000 USD. Įrašų akademijos Quinn Coleman memorialinis stipendijų fondas.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Modi Oyewole (Coleman's Trillectro muzikos festivalio įkūrėja), Hannah Wittman (sal&co) ir William „VJ“ White (vakarėlių serijos „WORD OF MOUTH“ kūrėjas) surengė gražų įvykį, paminėdami Quinno gyvenimą ir reikšmingą jo poveikį. muzika. Jo netikėtas mirtis 2020 m. rugpjūčio mėn. paliko tuštumą, tačiau jo palikimas klesti per jo garbei įsteigtą stipendijų fondą.

„Buvo tikrai miela turėti draugų ir šeimos narių, iš kurių kai kurie keliavo iš visos šalies, švęsti mūsų draugo Quinn. Jau praėjo ketveri metai, kai jis mus paliko, todėl buvo tikrai gera suburti žmones vardan konkurencijos ir bičiulystės. Tikrai emocinga, nes visi norime, kad jis žaistų su mumis“, – aiškino ilgametis Coleman draugas ir verslo partneris Modi Oyewole.

Spicoli Scramble Invitational buvo pavadintas Colemano didžėjaus vardu Spicoli. Kad tikrai pagerbtų jo palikimą ir įtaką pramonei, jo draugai sudarė įspūdingą didžėjų sąrašą, įskaitant Dj Domo, DJ Osh Kosh, Jadaboo, DJ Sean G, Jonny Rabbit ir Smiles Davis.

Tarp turnyro dalyvių Mike'as Pak (Koreatown Run Club), Alex James (Pleasures), Camille Hyde (The CW's All American: Homecoming), Lesteris Spellmanas (Spellman Performance) ir kiti varžėsi Par 3 10 duobučių 4 žaidėjų peštynėse. .

*įterpti trumpą vaizdo įrašą*

Oficialūs prekės ženklo rėmėjai renginiui buvo: Lululemon, Celaya Tequila, Happy Dad, Topo Chico, OnlyGolfers ir Swang.

Įrašų akademijos Quinn Coleman memorialinė stipendija siekiama suteikti naujų juodaodžių muzikos kūrėjų galių, siūlant finansines stipendijas ir išsamią karjeros plėtros programą nepakankamai atstovaujamiems koledžo studentams. Iki šiol ši iniciatyva veiksmingai pašalino kliūtis muzikos pramonėje, suteikdama studentams profesinio augimo galimybes, kurios padės jiems užsitikrinti visą darbo dieną šioje srityje po studijų.

Sužinokite daugiau apie inauguracinį Spicoli Scramble ir paaukokite Įrašų akademijos Quinn Coleman memorialinės stipendijos fondui ČIA.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -