Shaqo filmas „You Can't Stop the Reign“ su Biggie pagaliau transliuojamas

0


„Shaq“ klasika su „Biggie“ pagaliau pasiekiama srautinio perdavimo paslaugose. Šią naujieną „FakeShoreDrive“ paskelbė „X“ anksčiau šią savaitę, o šlovės muziejus patvirtino naujienas ketvirtadienio popietę (birželio 13 d.).

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Metai yra 1996 ir Shaquille'as O'Nealas ir Notorious BIG yra dvi didžiausios figūros atitinkamose srityse. Shaqas pradėjo paskutinius sutarties su Orlando „Magic“ metus, o 1995–1996 m. sezono pabaigoje išvyko į vakarus į Los Andželo „Lakers“. Biggie ruošėsi išleisti savo antro kurso albumą, Gyvenimas po mirtieso jautienos metimais su 2Pac. NBA žaidėjo debiutiniame albume daina „Gimme the Loot“, Pasiruošęs mirtiir nuo to laiko jiedu gerbė vienas kitą.

Praėjusiais metais pasirodė Shaqas, kuris kuria muziką pasivadinęs DJ Diesel Išgerti Čempionų ir atskleidė, kad paprašė Biggie iš naujo įrašyti pirmąją eilutę, nes ji buvo per daug aiški. „Pirmoji eilutė – aš vienintelis ją gavau, aš niekada jos negrosiu – jis nutrūko“, – sakė jis NORE ir DJ EFN. „Ir ašarojau akyje, nes turėjau paspausti tą mygtuką. Aš sakiau: „Ak, didelis“. Jis pasakė: „Taip, taip vaikams, vaikams. Mano blogis, Dyzelis ir tada jis padarė eilėraštį, kurį girdėjote.

„You Can't Stop the Reign“ yra pagrindinis trečiojo O'Nealo studijinio albumo to paties pavadinimo singlas. Yra keletas dainos versijų. Oficialiame muzikiniame vaizdo klipe yra trys skirtingos Shaq eilutės, atėmus Big, tiltas prieš antrąją eilutę ir primena mums, kaip labai pasiilgome eros, kai didelio biudžeto vaizdo įrašai buvo mini filmai. Shaqas šiame dalyke yra visa veiksmo žvaigždė. Jis rengia futuristinius apskritojo stalo susitikimus ir yra persekiojamas karinių kapoklių ir vaikinų ant purvo motociklų.

Shaqas vis dar daro savo muzika išmintingair vis dar maloniai žiūri į repą, kai kurie sako, kad jis turėjo geriausią eilėraštį „Shaq & Kobe (Remix)“ posse. Rickas Rossas, Meek Mill ir Ponia DOLLA

Galite transliuoti „You Can't Stop the Reign“ čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -