Selena Gomez kalba apie Paulą Ruddą Crushą, „Dream“ Meryl Streep filme „Kimmel“

0


Už socialinių tinklų šlovės, dainų, filmų, raudonų kilimų ir filantropijos Selena Gomez tiesiog nori, kad jos šeima didžiuotųsi.

Martin Short yra tos išplėstos šeimos dalis.

Gomezas sustojo Jimmy Kimmel gyvai trečiadienio vakarą (birželio 26 d.) pasivyti su Short, jos bendražygiu Tik žmogžudystės pastate, atrodė, kad seni bičiuliai tęsia ten, kur baigė.

Anot Short, Gomezas nė sekundės nevėluoja filmavimo aikštelėje, žino kiekvieną eilutę, visiškas profesionalas.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Atmesdama pagyrimus, ji pažymėjo: „Aš darau, ką galiu, su tuo, ką turiu. Ir aš esu labai dėkingas. Ir turiu galvoje, čia yra mano seneliai, aš tiesiog noriu, kad mano šeima didžiuotųsi.

Popkultūros ikona turi įtemptą tvarkaraštį. Kanų kino festivalyje po filmo peržiūros atsiėmusi geriausios aktorės apdovanojimą ir gausias ovacijas. Emilija Perez, Gomezas laukia daugybės mažų ekranų projektų. Tarp jų – ketvirtasis sezonas Tik žmogžudystės pastatekuris prasidės rugpjūčio 27 d. Hulu, ir bus paleistas iš naujo Waverly Place burtininkai, kuriam ji yra vykdomoji prodiuserė ir pasirodo pirmoje serijoje.

„Mane verkia ašaros, nes tai yra pradžia, nuo ko aš pradėjau“, – sako ji apie 2000-ųjų komediją, – ir pagerbti ją tokiu būdu buvo tikrai nuostabu.

Gomez taip pat prisipažino įsimylėjusi Paulą Ruddą ir „svajonę“, kurią įgyvendino kartu su Meryl Streep. Tik žmogžudystės. „Kaip aktorė gali tik pasvajoti, kad dirbsi su tokiu puikiu žmogumi, kaip ji“, – pasakoja ji. „Tačiau ji tiesiog šėlo, tarsi būtų tik mūsų šeimos dalis. Ji dainuodavo dainas basa. Kalbėkitės su visais ir… man tai buvo elegantiška. Tai buvo tikra klasė.

Toli nuo dėmesio centre Gomez vadovauja „Rare Beauty“ kosmetikos prekės ženklui, kuris yra įsipareigojęs didinti jaunų žmonių informuotumą ir galimybes gauti psichinės sveikatos paslaugas. Gomez, kuri tyrinėjo savo psichikos sveikatos problemas dokumentiniame filme, kurį valdė Alekas Keshishianas Mano protas ir aš, tikisi geriems tikslams surinkti 100 mln. „Tai turi prasmę ir praktiška“, – aiškina ji.

Short yra svečių šeimininkas, stovintis (tiksliau, sėdintis). Kimmel šią savaitę. Žiūrėkite žemiau esantį interviu.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -