Selena Gomez, „Emilia Pérez“ ansamblis laimėjo geriausios aktorės titulą

0


Žako Audiardo kriminalinio miuziklo moterų ansamblis Emilija Perez – Selena Gomez, Zoe Saldaña, Karla Sofía Gascón ir Adriana Paz gavo geriausios aktorės apdovanojimą prestižiniame 2024 m. Kanų kino festivalis iškilminga ceremonija šeštadienio vakarą (gegužės 25 d.).

„Moterys kartu – tai buvo kažkas, ką norėjome pagerbti skirdami šį apdovanojimą“, – sakė Kanų žiuri pirmininkas Barbė režisierė Greta Gerwig sakė apie bendrą laimėjimą Holivudo reporteris. „Kiekvienas iš jų yra išskirtinis, bet kartu transcendentinis“.

Novatorišku momentu trans bendruomenei Emilija Perez žvaigždė Gascón, kuri atsiėmė ansamblio aktorių apdovanojimą su ašarojančia kalba, yra pirmoji translytė aktorė, laimėjusi Kanuose. Šių metų festivalyje žiuri prizą gavo ispanų kalba sukurtas muzikinis / kriminalinis paveikslas apie Meksikos narkobaroną (Gascón), prisipažįstantį tikrąja savo, kaip moters, tapatybe.

Gomezas buvo Kanuose filmasPremjera, spaudos ir nuotraukų skambučiai savaitės pradžioje, bet nedalyvauja šeštadienio iškilmingoje ceremonijoje. Ji filme vaizduoja Gaskono personažo žmoną.

Dainininkė ir aktorė gavo žinios pergalę telefonu paskambino bendražygis Saldaña. „Kai @zoesaldana man pasakė, kad mes visi laimėjome geriausią aktorę! Gomezas parašė an „Instagram Story“ reakcijos vaizdo įrašaskurioje ji matoma sėdinčią lauke ir kurioje jos susijaudinimas yra apčiuopiamas.

Auksinė palmės šakelė, didžiausia festivalių garbė, buvo įteikta Sean Baker's Anora. Grand Prix atiteko Payal Kapadia's Viskas, ką mes įsivaizduojame kaip šviesą. Mohammadas Rasoulofas Šventosios pav. sėkla gavo specialų žiuri apdovanojimą, o Jesse'as Plemmonsas už darbą laimėjo geriausio aktoriaus titulą Yorgosas Lanthimosas'Gerumo rūšys.

George'ui Lucasui šeštadienį buvo įteikta garbės Auksinė palmės šakelė už jo indėlį į kiną nuo 1971 m., kai debiutavo kaip režisierius. THX-1138gavo linktelėjimą „Dvi savaitės režisierių“ skyriuje Kanuose.

2024 m. Kanų nugalėtojų sąrašas:

Auksinė palmės šakelė

Šonas Beikeris, Anora

Grand Prix

Viskas, ką mes įsivaizduojame kaip šviesą

Žiuri prizas

Emilija Perez

Geriausias režisierius

Migelis Gomezas, Didysis turas

Geriausias scenarijus

Coralie Fargeat, Medžiaga

Geriausia aktorė

Adriana Paz, Zoe Saldaña, Karla Sofía Gascón, Selena Gomez, Emilija Perez

Geriausias Aktorius

Jesse Plemons, Gerumo rūšys

Garbės Auksinė palmės šakelė

Džordžas Lukas

Specialusis apdovanojimas

Mohammadas Rasoulofas, Šventosios pav. sėkla

Auksinė kamera už geriausią pirmąjį filmą

Halfdanas Ullmanas Tondelis, Armandas

Auksinė palmės šakelė už geriausią trumpametražį filmą

Nebojsa Slijepcevičius, Žmogus, kuris negalėjo tylėti

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -