Sabrina Carpenter reaguoja į savo pirmąjį „Hot 100“ Nr. 1

0


Oficialiai tai Sabrinos vasara, ir ji skiria šiek tiek laiko švęsti.

Pirmadienį (birželio 24 d.) Skelbimų lenta paskelbė kad Sabrina Carpenter įmuša ją pirmas „Billboard Hot 100“. Šios savaitės hitas Nr. 1, o „Please Please Please“ antrąją savaitę pakilo iš 2-os. O norint pridėti šiek tiek plaktos grietinėlės ant jos latte, Carpenter daina „Espresso“ taip pat patenka į geriausių penketuką, užimanti 4 vietą (po 3 piko šiais metais).

Carpenter šią naujieną atšventė „Instagram“ tinkle, pirmadienį savo sklaidos kanale paskelbdama trijų elementų karuselę. Pirmoji nuotrauka yra šios savaitės grafika Karštas 100. Tada yra vaizdo įrašas, kuriame Carpenter atlieka dainai būdingus plojimus su bendraautoriu / prodiuseriu Jacku Antonoffu ir bendraautorių Amy Allen bei inžiniere Laura Sisk, nepriklausančia nuo fotoaparato.

Ir galiausiai, yra nelemtinga X gerbėjo citata „Twitter“, kurioje rašoma: „Prašau, prašau“: „Nemanau, kad kada nors mačiau, kad kas nors taip sunkiai muštų antrąjį singlą. Dieve mano.” Oi!

„MANO PIRMASIS Nr. 1 @billboard HOT 100!!!!!!! rašo Carpenter antraštė „Instagram“. „Ir espresso #4.. Esu labai be galo dėkingas, todėl šią dieną tikrai prisiminsiu visą likusį gyvenimą! @jackantonoff @amyallen aš labai myliu šią dainą ir myliu jus abu!!!!! Man patinka mūsų aštrūs plojimai!!!!! Man patinka @sharp_stick [Sisk] !!!! geri dalykai ateina trimis. ačiū visiems, kurie klausėtės ir padarėte taip smagu, kad šios dainos skambėjo pasaulyje. netrukus bus daugiau“.

Danielle Fishel – suvaidinusi Topangą Matthewsą, geriausio Carpenter personažo draugo mamą. Mergina susitinka su pasauliu — paspauskite komentarų skiltį ir paplokite vaikui aktoriumi, tapusiam suaugusiu pop žvaigždė. „Labiausiai nusipelnęs gražuolis (vidumi ir išore) bb. Aš myliu tave amžinai.”

Tuo tarpu ant Billboard Global 200, Carpenter užima dvi pirmąsias vietas su „Please Please Please“ ir „Espresso“, kurios praėjusią savaitę buvo Nr. 1. Ant jos IG istorijaCarpenter paprasčiausiai pavadino diagramos grafiką „Motina – ai!!!!!!!

„Espresso“ ir „Please Please Please“ yra pirmieji du Carpenter's singlai Trumpas ir saldus albumas, kurio terminas rugpjūčio 23 d. Ji taip pat paskelbė apie ją Trumpa ir saldi kelionė praėjusią savaitę, kuri prasidės rugsėjį.

Peržiūrėkite Carpenter Instagram naujienų šventę žemiau:

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -