„RIIZE“ nuotraukos: „Billboard Cover Shoot“.

0


Kai RIIZE išeina vakarieniauti, tai yra 20 žmonių reikalas.

Šį sekmadienio vakarą novatoriška Pietų Korėjos didelė kompanija SM Entertainment savo naujajai vaikinų grupei rezervavo privatų kambarį karštoje Los Andželo Korėjos kvartalo vietoje, populiariame muzikos atlikėjų. Šeši nariai sėdi prie ilgo stalo – kartu su SM susijusiu vertėju (kuriam retkarčiais padeda dar du komandos nariai), publicistu iš RCA Records (RIIZE SM partneris), vadovu veteranu iš Seulo ir dar aštuoniais. įgulos nariai, kurie sėdi netoliese esančiame stende.

Korėjiečių grupė rytoj atvyksta į savo RIIZING DAY Fan-Con Tour – „gerbėjų koncertą“, kuriame grupė choreografiškai atlieka savo K-pop hitus su atsitiktiniais žaidimais, neformaliais pokalbiais scenoje ir specialiais abiejų K kūrinių koveriais. – pop klasika ir pasaulinių vaikinų grupių hitai, pavyzdžiui, „One Direction“ „One Thing“. Tai pirmas kartas, kai RIIZE vadovauja pasirodymui Jungtinėse Valstijose, tačiau trečiasis grupės apsilankymas Los Andžele Prieš gegužės 20 d. koncertą grupė atskrido čia rugpjūčio mėn., kad dalyvautų miesto kasmetiniame KCON K-pop mega festivalyje, taip pat nufilmavo du muzikinius vaizdo klipus. miestelis: linksmas „Memories“ (iki debiutinis singlas, kuris tą mėnesį sukėlė grupės triukšmą) ir jo oficialus debiutinis singlas „Get a Guitar“, glotnus, pūlingas ausų kirmėlis, išleistas ir korėjiečių, ir anglų kalbomis, šiuo metu RIIZE labiausiai transliuojamas. „Luminate“ duomenimis, nuo rugsėjo mėnesio išleidimo ši daina visame pasaulyje oficialiai perkelta 219,6 mln.

Skaityti visą Skelbimų lenta viršelio istorija apie RIIZE ir ką jie čia veikia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -