REM pirmą kartą per 15 metų koncertuoja Dainų autorių šlovės muziejuje

0


REM pasakojo CBS rytai šią savaitę, kad jiems vėl kartu žaisti prireiks kometos. Na, matyt, jie vieną matė.

Pirmą kartą per beveik 16 metų ketveriukė vėl susirinko dainuoti „Losing My Religion“ Dainų autorių šlovės muziejus ketvirtadienio (birželio 13 d.) vakarą Niujorke.

Prieš spektaklį buvo Jasonas Isbellas, kuris pavaišino juos nuotaikingu, natomis tobulu liežuvį verčiančiu perteikimu „Tai pasaulio pabaiga, kaip mes žinome (ir aš jaučiuosi gerai)“ – dainą, kurią jis išmoko būdamas 10 metų. „REM buvo didesnis nei jo dalių suma. REM judėjo kaip vienas instrumentas“, – sakė jis.

Atėnai, Džordžijos valstija, ketveriukė – Michaelas Stipe'as, Mike'as Millsas, Billas Berry ir Peteris Buckas – tada susibūrė į sceną, o Stipe'as kalbėjo už visus keturis. „Rašyti dainas ir turėti darbų, kuriais mes visi didžiuojamės, katalogą, kuris yra visam likusiam pasauliui, yra svarbiausias mūsų veiklos aspektas. Antra, mes sugebėjome tai padaryti visus tuos dešimtmečius ir išlikti draugais. Ir ne tik draugai, mieli draugai“, – sakė jis.

„Esame keturi žmonės, kurie labai anksti nusprendė, kad turėsime savo meistrus, o honorarus ir dainų kūrimo kreditus pasiskirstysime po lygiai“, – tęsė jis. „Visi už vieną ir vienas už visus“.

Po to Stipe'as greitai perskaitė ilgą padėkų sąrašą žmonėms, kurie iki pirmųjų IRS Records laikų tęsėsi per Warner Records, o baigdamas padėkojo ilgamečiam grupės vadybininkui Bertisui Downsui.

Tada grupė atsidūrė centre, paėmė savo instrumentus ir, kaip sakė Stipe, „Štai ką mes padarėme“.

Paskutinis pilnas grupės koncertas buvo 2008 m. lapkritį Meksikoje. 2016 m. ketveriukė suvaidino privačią Daunso vakarėlį, tačiau viešai nekoncertavo nuo 2008 m.

REM buvo tarp 2024 m. priimtų į Dainų autorių šlovės muziejų kartu su Steely Danu (Donaldu Fagenu ir velioniu Walteriu Beckeriu) ir Hillary Lindsey, Timothy Mosley (Timbaland), Deanu Pitchfordu ir velione Cindy Wlaker Marriott Marquis viešbutyje Niujorke. ketvirtadienio vakarą.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -