Pirkite virusinį TikTok produktą internetu

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Tik tak tapo ne tik vieta, kur galima žiūrėti juokingus vaizdo įrašus ir atrasti naujausias mados tendencijas – socialinės žiniasklaidos platforma taip pat žino, kaip pastebėti Grožio produktai kurie užtikrina prabangius rezultatus už piniginei palankią kainą. Naujausias makiažo priemonė patraukti TikTokers dėmesį Milani Color Fetish lūpų dėmėskuris buvo laikomas „šventuoju graliu“ dėl ilgalaikės spalvos ir drėkinimo.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Kai kurios išskirtinės savybės, viršijančios 10 USD kainą, apima platų spalvų asortimentą ir augalinės kilmės skvaleno bei hialurono rūgšties naudojimą, kurie padeda natūraliai tiekti drėgmę ir maitinimą. TikToker Vianney Strickas taip pat sulaukė daugiau nei 55 000 peržiūrų, kai buvo pateikta apžvalga apie Color Fetish lūpų dėmę atspalvyje Mauve Mentality, aprašant jo naudojimą ir naudą.

„Jis toks blizgus, atrodo stulbinančiai vienas arba kaip lūpų derinys“, – vaizdo įraše sako Strickas. „Be to, kažkas labai svarbaus: jis atrodo nešiojamas. Ji nėra ryškiai rožinė ar violetinė, tai gražus atspalvis.“

@vianneystrick

✨NAUJA VAISTINĖ LŪPŲ DĖMĖ✨ ​tai nauja Milani Cosmetics Color Fetish Drėkinamoji lūpų dėmė! Turiu atspalvį „Mauve Mentality“. Man patinka lūpų dėmės, bet nekenčiu, kai jos džiūsta. Man buvo labai malonu išbandyti vaistinės lūpų dėmę ir tai nenuvylė! ​(Lūpų pieštukui naudojau Tower 28 lūpų pieštuką kaip meno kūrinį) 💓Aprašymas ir teiginiai: ​Lūpų spalvai nereikia priežiūros naudojant Milani Color Fetish Hydrating Lip Stain. Konstruojama, blizgi spalva virsta pusiau matine dėme. Lengva formulė sušvelnina lūpas su hialurono rūgštimi ir skvalanu iki 8 valandų drėkinimui, komfortui ir dėvėjimui.* $13,99 USD 💓Mano nuomonė: ​Man viskas patinka! Spalvų gama graži! Man patinka tikslus aplikatorius, skirtas lūpoms padengti. Jis yra labai gražus ir blizgus, o ne nešvarus. Palieka gražią dėmę ir nesausina mano lūpų. Tikrai naujas vaistinės mėgstamiausias! @Milani @Ulta Beauty#milanilipstain #drugstorelipdain #lūpų dažai #lūpų kombinacija #naujavaistų parduotuvės makiažas #makeupview #milanispalvių šventė ,

♬ originalus garsas – Vianney Strick

Siekdamas dar labiau įrodyti jo ilgaamžiškumą, vienas TikTok influenceris nusidėvėjo lūpų dėmę 11 mylių bėgimo metu, treniruodamasis pusmaratonyje ir apžvalga iš pirmų lūpų. Target taip pat pažymėjo lūpų produktą kaip vieną iš savo dauguma virusinių produktų pritardamas teiginiui „prabangių rezultatų už mažiau“, apie kurį kalbėjo apžvalgininkai.

Skaitykite toliau, kad apsipirktumėte Milani Color Fetish lūpų dėmės žemiau.

Milani Color Fetish lūpų dėmė

The 10 USD lūpų dėmė Galima rinktis iš šešių atspalvių, įskaitant švelnius rožinius ir sodriai raudonus, kurie padės užbaigti jūsų makiažą, nesvarbu, ar tai pasimatymo vakarėlis, ar priešpiečiai su draugais. Kiekviena aplikacija išlieka iki aštuonių valandų per dieną ir naudojama veganiška formulė, kuri po džiovinimo paliks pusiau matinę tekstūrą.

Kiek laiko išsilaiko lūpų dažų dėmės?

Tai priklausys nuo jūsų norų ir poreikių, nes skirtingų prekių ženklų lūpų dėmės neišliks tiek pat laiko. Milani Color Fetch Lip Stain pradeda blizgėti, tačiau aštuonių valandų eksploatavimo trukmė (pagal oficialų aprašymą) galiausiai pavirs pusiau matine dėme.

Ar nusitrina lūpų dėmė?

Kokybiškos lūpų dėmės tikslas – ilgainiui išdžiūti į pusiau nuolatinę dėmę, kuri tam tikrą laiką suteiks jūsų lūpoms spalvos. Milani versija yra blizgi, kurią galite lengvai nuvalyti, tačiau džiūstant ant lūpų paliks spalvotą dėmę, kuri išliks visą naktį.

Daugiau produktų rekomendacijospatikrinkite ShopBillboardapibendrinimai apie geriausios makiažo priemonės, nustatymo purškalas ir strazdanų rašikliai.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -