Pearl Jam ir Bradley Cooperis dainuoja „Maybe It's Time“ „BottleRock 2024“

0


Pearl Jam išvedė Bradley Cooperis už netikėtą spektaklį „Gal atėjo laikas“ nuo Gimsta žvaigždė per grupės pagrindinį pasirodymą BottleRock Napos slėnis 2024 m.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

49-erių aktorius, kuris kartu suvaidino grizzled rokerį Jacksoną Maine'ą Lady Gaga 2018 m. filme prisijungė prie „Pearl Jam“ lyderio Edis Vedderis akustiniam perteikimui Jasonas Isbellas-parašyta daina Kalifornijos muzikos festivalyje šeštadienį (gegužės 26 d.).

Vedderis anksčiau uždengtas „Maybe It's Time“ – 2018 m. Billboard Hot 100 topų 93-iąją vietą pasiekė per solinį pasirodymą „Innings“ festivalyje Tempe, Arizės valstijoje, 2019 m.

Vėliau „Pearl Jam“ grupės „BottleRock“ rinkinyje Cooperis vėl prisijungė prie grupės dėl Neilo Youngo dainos „Rockin' in the Free World“ viršelio.

Vykdydamas savo vaidmenį Gimusi žvaigždėKuperis kurį laiką praleido su Vedderiu išmokti lynų Rokas žvaigždės gyvenimo būdas.

„Aš nuvykau į Sietlą ir praleidau su juo keturias ar penkias dienas ir uždaviau jam 9000 klausimų“, – Yahoo! Pramogos. „Ir jis man davė smulkių dalykų, apie kuriuos tik muzikantai žino, ką daryti, tik estetiškai ir vidinėje veikloje.

Per an interviu su Howardu Sternu 2020 m. Vedderis atskleidė pagrindinį patarimą, kurį davė Cooperiui. „Ką tik pabendravome porą dienų, jis man tiesiog uždavė keletą klausimų, o aš jam pasakiau tokius dalykus, kaip, žinai, „Įsitikinkite, kad tavo gitara visada uždengia tavo kamuoliukus“, – sakė atlikėjas.

Pasirodžius filmui, Cooperis sulaukė didžiulių pagyrų už tai, kad pagerbė Kriso Kristoffersono vyro pagrindinio vaidmens versiją 1976 m. 1937 m. originalo perdirbinyje. Cooperis ir Gaga laimėjo geriausios originalios dainos Oskarą už duetą „Shallow“ 91-ajame „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje 2019 m. Tais pačiais metais daina taip pat užėmė 1 vietą „Hot 100“.

Stebėkite, kaip Cooperis prisijungia prie „Pearl Jam“ „BottleRock 2024“. čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -