Paul McCartney, gerbėjai šoka pagal „Bet Daddy I Love Him“

0


„Bet Daddy I Love Him“ – didžioji daina, kuri prasideda Taylor Swift's Nukankintų poetų skyrius vyko „The Eras Tour“, turėjo Polas Makartnis Sekmadienį (birželio 23 d.) šoksime su gerbėjais Londono Vemblio stadione.

Bitlai legenda, kuriai ką tik sukako 82 metai, šį savaitgalį trečiajame Swift koncerte Vemblyje buvo VIP viešnia. Vaizdo įrašuose buvo parodytas jo atvykimas į stadioną, tačiau vienas klipas yra gana ypatingas, jame užfiksuota patirtis, kuri būtų neįkainojama bet kuriam McCartney / Swift gerbėjui.

Swift dainuojant dainą „But Daddy I Love Him“ apie tai, kaip cinikai ir diversantai negali „atsverti chemijos, panaikinti likimą“ santykiuose su dainos mūza, grupė gerbėjų, tiesiog besimėgaujančių akimirka, patraukė McCartney dėmesį.

McCartney atkreipė dėmesį į koncertų lankytojų šokio judesius ir prisijungė.

„Tu neturi melstis už mane/ mane ir mano laukinį berniuką, ir visą šį laukinį džiaugsmą“, – toliau pateiktame vaizdo įraše skamba dainuojanti Swift. McCartney siūbuoja ir, atrodo, dainuoja kartu su kai kuriais dainų tekstais kartu su daugybe nuostabių koncertų lankytojų, kurie negalėjo atspėti, kad toks susitikimas įvyks.

Momentinės nuotraukos iš Wembley stadiono socialinėje žiniasklaidoje parodė, kad McCartney buvo pasiekiamas ir anksčiau tą pačią dieną, nes jis dalyvavo „Eras Tour“ tradicijoje prekiauti draugystės apyrankėmis.

Taip pat pastebėta su draugystės apyrankėmis Swift sekmadienio parodoje Londone buvo Jonas Bon Jovio tarp daugelio kitų žinomų veidų, matytų per tris naktis vykusį jos valdymą Vemblyje, buvo Princas Williamas penktadienį ir Tomas Cruise'as šeštadienį. Swift vaikinas Travisas Kelce'as buvo mieste, kur koncertavo Londone netikėtai debiutavo Eras Tour etape metu Kankinami poetai„Aš galiu tai padaryti su sudaužyta širdimi“, su kostiumu.

Swift dar ne „So Long, London“. Dėl paklausos „Eras Tour“ rugpjūtį vėl aplankys Vemblį dar penkioms naktims, tačiau prieš tai vyks į kelis kitus miestus, įskaitant Dubliną, Amsterdamą, Ciurichą ir Milaną per ateinančias kelias savaites.

Nukankintų poetų skyrius šiuo metu devintą iš eilės ir visą savaitę praleidžia pirmoje vietoje Billboard 200 diagramoje.

Žiūrėkite žemiau, kaip McCartney begėdiškai šoka pagal albumo dainą „But Daddy I Love Him“ Londone.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -