Paskelbtas tik „Spotify“ muzikos „pagrindinis“ planas be garso knygų

0


Penktadienį (birželio 21 d.) bendrovė paskelbė, kad „Spotify“ oficialiai pristatė pagrindinę priemokos pakopą vartotojams, kurie nenori mokėti papildomai už audio knygas. Plano kaina yra 10,99 USD – 1 USD mažiau nei jo aukščiausios kokybės individualus planas, į kurį įeina 15 valandų garso knygų klausymosi per mėnesį.

Pagrindinės pakopos, kurią „Spotify“ metu erzino, atskleidimas 1 ketvirčio pajamos skambinti balandžio mėn., seka įmonės Birželio 3 dienos skelbimas kad tai antrus metus iš eilės didins kainas Jungtinėse Valstijose. Nuo liepos mėnesio jo aukščiausios kokybės individualus planas padidės iki 11,99 USD, o dvigubo plano kaina padidės iki 16,99 USD per mėnesį (nuo 15,99 USD), o šeimos planas padidės nuo 3 USD iki 19,99 USD per mėnesį.

Naujienos taip pat seka neseniai Bloombergas praneškite, kad „Spotify“ planuoja išleisti a didelio tikslumo garso lygis vėliau šiais metais už 5 USD per mėnesį daugiau nei jo individualus planas.

„Spotify“ akcijos šią savaitę pabrango 1,5% iki 317,86 USD, o tai žymi jų trečią savaitės padidėjimą iš eilės. Vien penktadienį akcijos pabrango daugiau nei 1,2%.

Naujoji pakopa atsiranda per įnirtingą „Spotify“ ir muzikos leidėjų kovą po to, kai transliuotojas nusprendė perklasifikuoti savo aukščiausios kokybės pasiūlymus į „rinkinius“, o tai atitinka šiuos planus, kad būtų galima taikyti diskontuotą mechaninių honorarų tarifą Jungtinėse Valstijose. Pagal Skelbimų lenta sąmatosleidėjai ir dainų autoriai per pirmuosius metus po pakeitimo uždirbs maždaug 150 mln. USD mažiau honorarų.

Gegužės 15 d., praėjus beveik mėnesiui po pirmojo pranešimo apie paketus, Nacionalinė muzikos leidėjų asociacija (NMPA) išsiuntė Spotify sustoti ir susilaikyti laiškas dėl tariamai nelicencijuotų dainų tekstų, muzikinių vaizdo įrašų ir podcast'o turinio talpinimo paslaugoje. Kitą dieną „Mechanical Licensing Collective“ (MLC) padavė į teismą transliavimo bendrovęteigdamas, kad „netinkamai“ savo aukščiausios kokybės lygius priskyrė paketams.

Vėliau, gegužės mėn., NMPA prezidentas / generalinis direktorius Davidas Israelite atsiuntė laišką Teismų komiteto vadovybei JAV Atstovų rūmuose ir Senate, prašydami peržiūrėti įstatyme numatytą licenciją, numatytą Autorių teisių įstatymo 115 skirsnyje, kuri „užkerta kelią privačioms deryboms laisvoje rinkoje“ dėl mechaninių autorinių honorarų tarifų dainų autoriams ir muzikos leidėjams Jungtinėse Valstijose. . NMPA metiniame susirinkime birželio 12 d. Izraelitas paskelbė kad organizacija pateikė oficialų skundą Federalinei prekybos komisijai (FTC) ir išsiuntė laiškus devynių valstijų generaliniams prokurorams kartu su vartotojų prekybos grupėmis, teigdama, kad „Spotify“ pažeidė internetinių pirkėjų pasitikėjimo atkūrimo akto („ROSCA“) skyrių. FPK įstatymo 5 str. ir kitų vartotojų apsaugos įstatymų.

„Spotify“ smogė įvairiems NMPA veiksmams ir įvairiais punktais pavadino savo kaltinimus „nepagrįstais“ ir „klaidinančiais“. Dėl MLC ieškinio transliuotojas teigė, kad „surinkimai buvo esminė „Phono IV“ susitarimo, sudaryto tarp leidėjų ir srautinio perdavimo paslaugų, sudedamoji dalis, kad „keliuose DSP į rinkinius įtraukta prenumeratos pasiūlymų rinkinys“ ir kad jis „mokėjo rekordiškai. suma leidėjams ir [collecting] 2023 m., o 2024 m. ketina išmokėti dar didesnę sumą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -