Paskelbtas Kendricko Lamaro „Pop out Ken & Friends“ LA koncertas

0


Kendrickas Lamaras jaučiasi kaip švęsti.

Po to, kai įveikė Drake'ą repo kovoje dėl amžių jis surengia koncertą Los Andžele, padedamas pgLang ir nemokami pietūs. Lamaras ką tik paskelbė Iššokimas: Kenas ir draugai planuojamas birželio 19 d. (trečiadienį, liepos 19 d.) Kia forume Inglevude, Kalifornijoje, pažymėdamas savo pirmąjį tiesioginį pasirodymą nuo tada, kai jis ir Toronto reperis susidūrė vienas su kitu.

Durys atidaromos 15 val., o pasirodymas prasideda 16 val., o bendrieji bilietai bus parduodami šį penktadienį 10 val. PT. Tačiau „Cash App“ kortelių turėtojai ketvirtadienį turi galimybę nusipirkti bilietus diena anksčiau. Jei turite „Cash App Card“ kortelę, ketvirtadienį nuo 10 iki 22 val. vietos laiku galite ją pasiekti naudodami pirmuosius devynis kortelės skaitmenis. Galite patikrinti Ticketmaster svetainę daugiau informacijos.

Verta paminėti: dažnas bendradarbis Terrace Martin neseniai buvo „Instagram Live“. ir paminėjo, kad džiaugiasi nauju Kendrick albumu. Taigi susirinkusieji gali išgirsti naujos medžiagos. Kol kas nėra jokio žodžio apie setlistą, bet esame pasiruošę lažintis, kad forumo stogas pradės drebėti jam koncertuojant.Ne kaip Mes“, skirta tai audringai LA miniai. Kendrickas neišleido albumo dvejus metus, kai atsisakė penktojo studijinio albumo Ponas Morale ir didieji žingsneliai 2022 metais.

Šis būsimas pasirodymas turi galimybę būti labai ypatingas tiems, kurie dalyvauja.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -