Paskelbkite Malone'o ir Blake'o Shelton vakarėlį su „Pour me a Drink“

0


Paskelbkite Malone's šalies era nelėtėja.

„Rockstar“ dainininkė ir reperis sujungia jėgas su kantri žvaigžde Blake'as Sheltonas „Pour Me a Drink“ (per Mercury Records/Republic), naujausią įrašą iš būsimo Posty kantri albumo, F-1 trilijonas.

Vidurnaktį nuleidžiamas „Gėrimas“ yra vakarėlio numeris, niūri odė susižavėti bičiuliais ir laidoti klaidas.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Shelton rues: „Atspėk, aš tikrai nuėjau ir vėl viską sujaukiau. Dabar mano kūdikis siaučia už Talsos vėją / Sprendžiant iš blaivios būsenos, kurioje esu / Reikia atplėšti vieną. Chore Malone'as dainuoja: „Kažkas įpilk man gėrimo, kas nors užpilk man dūmą/ I'm 'bout to get on buzz, I'm 'bout to get on roll“.

„Nissan“ stadione Posty ir Shelton pristatė dainą „CMA Fest“, kurios filmuota medžiaga bus rodoma kitą antradienį, birželio 25 d. per ABC.

Malone'as mėgaujasi gyvenimu mansarda su savo šalimi „I Had Some Help“. komandinis susibūrimas su Morganu Wallenu, kuris dabar penkias savaites užėmė 1 vietą Billboard Hot 100.

Ši daina yra šeštoji Malone'o lyderė ir antroji Walleno daina, taip pat pirmoji, surinkusi bent pirmąsias penkias savaites sąrašo 1-oje vietoje, nes Miley Cyrus daina „Flowers“ pirmąsias šešias savaites skyrė apklausai sausio–kovo mėn. 2023 m. „I Had Some Help“ taip pat yra pirmasis rekordas, penkias savaites iš eilės karaliaujantis diagramoje per beveik metus.

F-1 trilijonas planuojama išleisti rugpjūčio 16 d. ir yra šeštasis studijinis Posty albumas po 2023 m. Ostinas. Du iš tų LP užėmė 1 vietą „Billboard 200“. Būsimo LP meno kūriniuose pavaizduotas kūdikių mėlynas pikapas, atliekantis stebuklą ežere. Žiūrėkite žemiau.

Pastaruoju metu Malone'o veikla buvo įvairiapusė dėl žanrų, įskaitant pasirodymą kantri muzikos akademijos apdovanojimų ceremonijoje gegužės mėnesį, atlikdamas dainą „Never Love You Again“; vieta Stagecoach festivalyje 2024 Indio, Kalifornijoje; ir pasirodymas savaitės pradžioje Nešvilio kavinėje „Bluebird“, kur prie jo prisijungė Lainey Wilson, Ernestas ir daugelio hitų dainų autorė Ashley Gorley, kuri surengė tik pramonei skirtą rašytojų ratą garsioje dainų autorių vietoje.

Toliau transliuokite „Pur me a Drink“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -