Paprastas naujas būdas gauti internetą, mobilųjį telefoną ir televiziją

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Srautinio transliavimo amžius gali labai padėti jūsų biudžetui. Jei ieškote nebrangaus būdo mėgautis tiesiogine televizija, internetu ir mobiliojo ryšio paslaugomis, DABAR yra sprendimas.

Paprastai pinigų taupymas reiškia mėgstamų paslaugų mažinimą, bet su DABAR, klientai gaus tik tai, ko nori, ir nieko, ko negaus. Kaip tai veikia? DABAR siūlo paprastą internetą, neribotą mobilųjį telefoną, jums patinkančias laidas, sportą ir filmus. Visomis mėnesio kainomis.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Žemiau rasite daugiau informacijos apie tai, ką turėtumėte žinoti apie DABAR ir kaip prisijungti

Ką žinoti apie DABAR: internetą, mobilųjį telefoną ir televiziją

Kas yra DABAR? NOW teikia paprastą internetą, mobilųjį telefoną ir televiziją, palaikomą Xfinity tinklo. DABAR internetas siūlo du greičio lygius. 100 Mbps už 30 USD per mėnesį arba 200 Mbps už 45 USD per mėnesį.

NOW siūlo visas mėnesines kainas, jokių sutarčių, paslėptų mokesčių ar kredito patikrinimų, o klientai gali iš anksto sumokėti už interneto ir mobiliojo ryšio paslaugas.

DABAR mobilusis apima neribotą pokalbių, teksto ir duomenų kiekį, taip pat 5G už 25 USD per mėnesį už eilutę.

Kas yra DABAR TV? Tai vienas iš labiausiai prieinamų būdų transliuoti tiesioginius kanalus. Mėgaukitės mėgstamomis laidomis, filmais ir sportu už 20 USD per mėnesį, kai įsigyjate 150 Mbps ar daugiau „Xfinity“ interneto planą.

NOW TV siūlo daugiau nei 40 tiesioginių ir pagal poreikį kanalų, kuriuos vienu metu galite transliuoti iki trijų įrenginių. Paslauga apima prieigą prie „Peacock Premium“ be papildomų mokesčių, o jei ką nors praleidote tiesiogiai, DABAR TV turi DVR, todėl galėsite mėgautis serialais, filmais ir sporto renginiais, kuriuos būtina žiūrėti.

Kokius kanalus galite transliuoti per NOW TV? Kanalų asortimentą sudaro A&E, AMC, Animal Planet, Aspire, BBC America, BBC News, Comedy.TV, Cooking Channel, Discovery Channel, Food Network, FYI, GetTV, Great American Family, Great American Living, GSN, Hallmark Channel, Hallmark Šeima, „Hallmark Mystery“, HGTV, istorijos kanalas, ID, IFC, „Justice Central TV“, „Lifetime“, LMN, „Magnolia Network“, OWN, „Sundance Channel“, TLC, „Uptv“, „Vice“ ir WETV.

NOW TV galima įsigyti per „Xfinity Stream“ programą, kurią galite pasiekti per televizorių, telefoną, kompiuterį arba „Xfinity“ Xumo Stream Box – įtrauktą į NOW TV.

Spustelėkite žemiau, kad prisijungtumėte DABAR.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -