ODESZA šou tarpeklyje baigiasi anksti dėl pirotechnikos sukelto šepečio gaisro

0


Šeštadienį (liepos 6 d.) netoli Gorge'o amfiteatro Džordžo valstijoje, Vašingtone kilo nedidelis gaisras, pasibaigus pasirodymui ODESZA sukėlė scenos pirotechnika. „Fox News“ 13 Sietle pranešė, kad Granto apygardos šerifo biuras patvirtino, kad gaisras įsiplieskė nedidelėje vietovėje netoli renginio vietos per paskutinę netoliese esančio Bellinghamo elektroninio dueto, kurį sudaro Harrisonas Millsas ir Claytonas Knightas, dainą.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Incidentas įvyko per paskutinį trijų pasirodymų pasirodymą vaizdingoje ODESZA trejų metų vietoje. Paskutinis atsisveikinimas turas, surengęs 54 pasirodymus 48 vietose visoje Šiaurės Amerikoje. Gaisras buvo greitai užgesintas, o pasirodymas atšauktas, o gerbėjų buvo paprašyta palikti vietą.

Vietos pranešime teigiama: „Per paskutinę ODESZA dainą prie tarpeklio, netoli nuo scenos kilo gaisras. Gaisras buvo užgesintas ir, laimei, greitai užgesintas. Dėl didelio atsargumo ir saugumo pasirodymas baigėsi be bisų. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie atvyks šį vakarą ir švenčia turo pabaigą.

Prieš pasirodymą renginio vieta išleido a įspėjimas apie didelį karštį ir valstijos gamtos išteklių departamentas teigė, kad gaisrų pavojus regione yra „labai didelis Seattle Times. Spaudos metu neatrodė, kad grupė būtų atkreipusi dėmesį į gaisrą savo socialiniuose tinkluose, o grupės atstovas nepateikė prašymų komentuoti. Duetas Paskutinis atsisveikinimas „Billboard Boxscore“ duomenimis, 2022 ir 2023 m. turas uždirbo 35,8 mln.

Spektaklis ikoniškoje vietoje, 150 mylių į pietryčius nuo poros gimtojo miesto, per tris naktis turėjo pritraukti daugiau nei 66 000 gerbėjų.

Žiūrėkite pareiškimą ir gerbėjų filmuotą medžiagą apie gaisrą žemiau.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -