Nicki Minaj sulaikyta Amsterdame tarp rožinio penktadienio 2 pasaulinio turo

0


Nicki Minaj šeštadienį (gegužės 25 d.) buvo suimta Amsterdame, kai ji vyko koncertuoti Jungtinėje Karalystėje.

„Super Bass“ reperis užfiksavo incidentą „Instagram Live“ vaizdo įraše, kuris buvo vėliau iš naujo paskelbė jos gerbėjai socialiniuose tinkluose. Klipe girdimas Amsterdamo pareigūnas, kuris nori suimti Minaj dėl „narkotikų nešiojimo“, nepaisant jos tvirtinimo, kad ji neturėjo jokios kontrabandos.

„Aš ten neisiu. Man reikia advokato“, – 41 metų Minaj atsako pareigūnams, kurie ne kartą prašo jos sėsti į transporto priemonę ir nustoti filmuoti.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Minaj turėjo pasirodyti Mančesterio Co-Op Live šeštadienio vakarą kaip jos dalis Rožinis penktadienis 2 Ekskursija. Kitas vaizdo įraše esantis pareigūnas kalba apie koncertą, sakydamas, kad pareigūnai „bandys gauti [her] ten“ kuo greičiau.

– O, vadinasi, aš suimtas? Ji klausia kaip pareigūnai, kurie atsako: „Taip“. Daugiau paaiškinimų jis nepateikė.

Klipas baigiasi tuo, kad Minaj savo noru įsėda į policijos furgoną.

Spaudos metu nebuvo aišku, ar Minaj buvo užsakytas policijos nuovadoje. Nyderlandų karališkosios Marechaussee karo policijos atstovas sakė TMZ kad amerikietė buvo suimta dėl „lengvųjų narkotikų“ laikymo, tačiau atsisakė identifikuoti asmenį pagal vardą arba konkrečią tariamų narkotikų rūšį.

Skelbimų lenta susisiekė su Minaj atstovais dėl komentarų.

„Super Freaky Girl“ reperis pasidalino kitas vaizdo įrašas šeštadienį, atrodo, kad oro uosto pareigūnas jai pasakė, kad pareigūnai turi apieškoti jos krepšius.

„Dabar jie pasakė, kad rado piktžolių ir kad čia turi atvykti kita žmonių grupė pasverti išankstinių ritinių“, – sakė Minaj. rašė ant X (anksčiau „Twitter“), vėliau pažymėjo, kad jos lėktuvas atidėtas kelioms valandoms.

„Atminkite, kad jie paėmė mano lagaminus be sutikimo“, – pridūrė ji, nurodydama, kad marihuana yra legalus Amsterdame. „Mano apsauga jiems jau pranešė, kad tie išankstiniai įrašai priklauso jam. O taip, ir pilotas nori, kad panaikinčiau savo ig postą.

„Instagram“ tinkle reperis užsiminė, kad jos „Pink Friday 2“ turas buvo „sabotuojamas“. „Jie bandė neleisti man ateiti į kiekvieną pasirodymą“, – ji rašė. „Jie paėmė mano lagaminus, kol aš jų nepamačiau. Įdėkite jį į lėktuvą. Dabar sako, kad laukia muitinėje. Taip atrodo, kai ppl sumokami dideli pinigai už bandymą sabotuoti turą, kai visa kita nepavyko. Viskas, ką jie padarė, yra neteisėta“.

Šis incidentas paskatino Barbz pasidalyti savo nepasitenkinimu socialinėje žiniasklaidoje, todėl buvo įrašyta žyma su grotelėmis „#FREENICKI“ populiarūs X.

Peržiūrėkite Minaj įrašą „Instagram“ žemiau.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -