NCT 127, Jeon Somi, K-Drama žvaigždės Kim Soo Hyun ir Rowoon

0


Kai buvo pradėti parduoti bilietai į KCON 2024 Los Andžele, K-pop mega festivalis ir suvažiavimas paskelbė apie ypatingą staigmeną savo asortimente ir tris vertus dėmesio šeimininkus.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Pirmą kartą KCON Los Angeles nuo tada, kai pirmą kartą pasirodė scenoje 2017 m. NCT 127 buvo paskelbta kaip „specialios sudėties“ šventės dalis, prisijungimas anksčiau skelbtos žvaigždės kaip ZICO, ENHYPEN, P1Harmony, NMIXX, ACE ir kt. Grafike, skelbiančiame apie grupės dalyvavimą, buvo pavaizduoti septyni grupės nariai – Johnny, Yuta, Doyoung, Jaehyun, Jungwoo, Mark ir Haechan – lyderis Taeyongas kovo mėnesį pradėjo atlikti privalomąją Pietų Korėjos karinę tarnybą, o Taeil buvo paskelbta, kad šiais metais bus įdarbinta. gerai ir gali pradėti tarnybą iki liepos mėnesio pasirodymo.

KCON taip pat atskleidė tris šeimininkus, kurie atliks MC pareigas tiesioginiam filmavimui M Atgalinis skaičiavimas, K-pop muzikos kanalo Mnet savaitinė gyvų pasirodymų programa, kuri retkarčiais išvyksta į užsienį tiesioginių įrašų.

Rowoonas, korėjiečių dramos aktorius Rowoonas ir buvęs vaikinų grupės SF9 narys, ves penktadienį, liepos 26 d., pirmą kartą pasirodydamas KCON LA nuo 2019 m. Solo žvaigždė Jeon Somi yra M Atgalinis skaičiavimas šeštadienio, liepos 27 d., vedėja, skirta pažymėti jos ilgai lauktą sugrįžimą į Los Andželą ir pirmą kartą grįžus į KCON nuo 2016 m., kai ji pirmą kartą koncertavo su savo buvusia merginų grupe IOI Galiausiai, geriausias K-dramos aktorius Kim Soo Hyun sekmadienį ves. birželio 28 d.

Pažymėtina, kad KCON centre yra tokios žvaigždės kaip Kim Soo Hyun ir Rowoon, o tai reiškia žingsnį atgal link daugiau aktorių iš Korėjos, kaip ir ankstesniais kartojimais 10-ajame dešimtmetyje, nepaisant K-dramų ir korėjiečių kino svarbos, kuri, be abejonės, vis labiau ryškėjo Korėjoje. po pandemijos metų.

Birželio 10 d., vietos laiku, šią popietę pradėjo prekiauti bilietais į bendrą KCON pardavimą. KCON 2024 Los Angeles vyks Los Andželo Crypto.com arenoje, LA konferencijų centre ir Gilbert Lindsay Plaza liepos 26–28 d.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -