Nauji Normani ir Camila Cabello albumai: Pop Shop Podcast

0


Kartu užaugę muzikos industrijoje kaip du „Fifth Harmony“ nariai, abu Normani ir Camila Cabello praėjusį mėnesį išleido naujus albumus: debiutinį Normani albumą Dopaminas ir ketvirtasis Cabello projektas C, XOXO.

Naujojoje „Billboard Pop Shop Podcast“ laidoje Katie ir Keith pasakoja apie gyvenimą po merginų grupių ir apie tai, kaip kiekviena dainininkė, pasisekusi grupėje, kuria savo solinę juostą. Taip pat apžvelgiame „Little Mix”, kurie visi tik pradeda savo solinės muzikos karjerą ir daro įtaką oficialiems JK topams, taip pat ankstesnius „Pussycat Dolls”, „Destiny's Child” ir „Spice Girls” pavyzdžius. Ko reikia norint pagauti žaibą butelyje, kaip tai daro Beyoncé? Ar kaip Dianos Ross karjerą po „Supremes“?

Klausykite naujos serijos žemiau:

Taip pat laidoje turime populiariausių naujienų apie tai, kaip Taylor Swift kaip jos albumas patenka į retą eterį Nukankintų poetų skyrius 10-ąją savaitę praleidžia „Billboard 200“ pirmoje vietoje. Be to, kaip šešios skirtingos moterys patenka į „Billboard 200“ dešimtuką – ir kodėl pastaruoju metu tai unikalu. Be to, Shaboozey „A Bar Song (Tipsy)“ užkopė į naują „Billboard Hot 100“ dainų diagramos viršūnę Nr. 2; ar jis gali pakilti iki 1?

The Skelbimų lenta Pop parduotuvė „Podcast“ yra jūsų vieno langelio parduotuvė, kurioje rasite viską, kas populiari „Billboard“ savaitės topuose. Visada galite tikėtis gyvos diskusijos apie naujausias pop naujienas, linksmą statistiką ir istorijas, naują muziką ir svečių interviu su muzikos žvaigždėmis ir pop pasaulio žmonėmis. Kas savaitę podcast'e, kurį galima transliuoti svetainėje Billboard.com arba, gali išgirsti „Billboard“ vykdomąjį skaitmeninį direktorių, West Coast, Katie Atkinson ir „Billboard“ generalinį direktorių, Keithą Caulfieldą, kurie yra paprasti popmuzikos gerbėjai ir topų mėgėjai. atsisiųsta Apple Podcast'ai arba savo mėgstamą podcast'o teikėją. (Spauskite čia norėdami klausytis ankstesnio leidimo laidos svetainėje Billboard.com.)Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -