Nacho kalba apie Chyno ir Nacho 2024 m. turą, apie Chyno sveikatos atkūrimą ir kt.

0


Chyno ir Nacho tapo vienu iš lotynų kalba emblemiškiausi muzikos duetai, pasiekę įvairius Nr Skelbimų lenta hitų, keturi „Billboard Latin Music Awards“ apdovanojimai ir lotynų kalbos „Grammy“ laimėjimas, o kartu išleido šešis studijinius albumus.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Dabar, po 2017 m. išsiskyrimo ir rimtos sveikatos būklės, kuri paveikė vieno iš narių mobilumą, duetas, kurį sudaro Jesus „Chyno“ Miranda ir Miguel Ignacio „Nacho“ Mendoza, grįžta su penkių datų turu JAV. vadinamas Eternu. Duetas oficialiai pradeda savo naują erą nauju singlu „Tu Nombre“, kurį atliks 2024 metų „Heat Latin Music Awards“ ceremonijoje, kuri vyks ketvirtadienį (liepos 11 d.) Punta Kanoje, Dominikos Respublikoje.

„Džiaugiamės gyvenimo suteikiamomis galimybėmis pradėti iš naujo ir įvertinti antrąsias galimybes“, – sako Mendoza. Skelbimų lenta. „Šiandien jaučiamės stipresni nei bet kada anksčiau ir jaučiame, kad nėra iššūkių, su kuriais negalėtume lygiuotis.

Labai lauktas sugrįžimas ateina įpusėjus sunkiam Mirandos sveikatos atsigavimui.

2020 metais Venesuelos dainininkui buvo diagnozuotas COVID-19, dėl to jis patyrė periferinę neuropatiją, encefalitą ir kitus ilgalaikius COVID simptomus, kurie paveikė jo nervų sistemą. Mirandai teko vėl išmokti vaikščioti ir kovoti su depresija bei kitomis sveikatos komplikacijomis.

„Niña Bonita“ dainininkas pasveikti buvo perkeltas į Venesuelą, kur beveik visus 2022 m. Tía Panchita reabilitacijos centras. Nuo patekimo į reabilitacijos įstaigą visi Mirandos artimieji, įskaitant Nacho, prarado ryšį su menininku. Neturėjimą prie savo grupės draugo Nacho apibūdina kaip paslaptį, nes daugelį mėnesių jie nebuvo tikri dėl Mirandos sveikatos būklės.

„Daugelis žmonių Venesueloje, kurie turėjo pakankamai išteklių, ėmėsi šios bylos ir leido jį pašalinti iš centro, kuriame jis buvo“, – prisimena jis. „Nuo to momento mes [Chyno y Nacho] nebuvo atskirti“.

Nacho pripažįsta, kad Miranda vis dar sveiksta, tačiau muzikos dėka jam pavyko pasveikti ir tobulėti, ir jis gali leistis į turą. „Chyno y Nacho“ ketina sugrįžti su „Eternos Tour“, kuris prasidės rugsėjo 28 d. „Seminole Hard Rock Hotel & Casino“ Holivude, Fla. Duetas taip pat aplankys Puerto Riką, Hiustone, Niujorke ir Orlande.

Žemiau skaitykite Nacho klausimus ir atsakymus Skelbimų lenta.

Ką reiškia Chyno y Nacho sugrįžimas į Heat Latin Music Awards apdovanojimus?

Mano širdis norisi išnaudoti laiką, nes laikas bėga labai greitai. Jūs nesuvokiate, kaip bėga metai, kaip tai, ką darote, veikia kitų gyvenimus. Tik laikas pasako, ir šiandien mes suprantame, kad palikome gražų palikimą ir palietėme milijonų žmonių širdis visame pasaulyje ir kad yra daug jaunų žmonių, kuriuos įkvėpė mūsų karjera ir pastangos. Dėl to jie turi pavyzdį, kaip gali kurti savo karjerą, ir dėl to mes jaučiamės labai gerai.

Jūs, vaikinai, atliksite savo naują singlą apdovanojimų šou. Ką galite pasidalinti apie „Tu Nombre“?

Ši daina – tarsi apšilimas sugrįžimui. Jis pasirodė kaip minkštas leidimas, tačiau pasitikime savo gerbėjų baze ir žinome, kad žmonės visada ieško naujų dalykų iš Chyno ir Nacho ir kad prasideda naujų dalykų atradimas. Tai gana gaivus skambesys ir daug ką apibūdina Chyno ir Nacho, bet 2024 m. esmė. Būdami scenoje jaučiame energiją, matome žmonių reakciją į dainą. Jei rimtai, atsiliepimai buvo puikūs – ir tikimės, kad šis pasirodymas [at Premios Heat] tarnauja kaip langas, kad žmonės ne tik sužinotų apie sąjungą ir turą, bet ir žinotų, kad esame čia, kad sukurtume naują turinį.

Chyno y Nacho trumpam sugrįžo 2021 m. su albumu Chino & Nacho grįžta, bet tada nustojo kurti muziką. Kodėl 2024-ieji yra tinkamas laikas kelionei ir sugrįžimui?

2021 m., kai tik išleidome albumą, mano partnerio sveikatos komplikacijos ėmė sunkėti ir [music plans] buvo kažkas, ko turėjome atsisakyti. Buvo žmonių, kurie bendravo su dainomis iš albumo, tačiau iš tikrųjų visas dėmesys buvo nukreiptas į mano partnerio ligos vystymąsi. Šiek tiek atsisakėme muzikinės temos ir tarsi nieko negalėjome padaryti, nes buvo intencija susijungti ir parodyti naujus projektus.

Manau, kad pandemijos klausimas taip pat peržengė mūsų ketinimus. Bet ei, Dievas žino, kokie jo planai, o darbe mes tiesiog sutikome, koks buvo rezultatas. Tie treji metai kiekvienam buvo asmeninės kovos metai. Tačiau žinote, kad karaliai kuriami dykumoje, o po to pasipriešinimo ir vaikščiojimo per tas asmenines dykumas šiandien jaučiamės stipresni nei bet kada – ir jaučiame, kad nėra iššūkių, su kuriais negalėtume lygiuotis.

Chyno tai buvo labai sudėtingas kelias, bet galiu įsivaizduoti, kad jums, kaip jo duetui, buvo sunku ir jums. Kaip jums sekėsi visas šis procesas?

[We see] Dievo suteikta galimybė atpažinti ir vertinti tebegaliojančią draugystę. Mes, kaip draugai, patyrėme nesėkmių, nesutarimų, bet aš tikiu, kad žmonių drąsa yra ne visą laiką išlaikyti geriausią požiūrį, o atpažinti, kaip galima sugrįžti į geriausias vibracijas ir melodijas, taip pat atpažinti savo palaiminimus. .

Tikiu, kad tie 10 metų, kuriuos išgyvenome kaip duetas, ir ankstesni metai, kai buvome kitose grupėse, yra daug verti. Daugiau dalinuosi su Chyno nei su savo kraujo broliais. Įsileidę į šias diskusijas, tai buvo tiesiog procesas, kurio metu supratome, kokia stipri buvo mūsų draugystė ir kaip labai turėtume vertinti Dievo mums abiems duotą dovaną – turėti sėkmingą karjerą ir susiburti. nepamirštami įspūdžiai kartu.

Manau, kad tai yra galimybė mums abiem pamatyti, kaip galime patobulinti viską, ką turime… Kiekvienas [of us] turėjo savo asmeninį procesą, bet manau, kad jam buvo daug sunkesnis, nes jis išgyveno tam tikras situacijas, kurias išgyvenau aš, pavyzdžiui, skyrybas, bet jis taip pat turi sveikatos problemų. Jaučiu, kad jo jėgos buvo labiau pastebimos, o mūšiai, kuriuos teko kovoti, buvo stipresni. Jei turiu galimybę lydėti jį tose kovose ir neštis ant savo pečių kai kuriuos svorius, kuriuos jis turi nešti, su visu savo malonumu, šiuo metu turiu visas pasaulio galimybes tai padaryti.

Kada supratote, kad Chyno pasiruošęs tęsti savo muzikinę karjerą ir leistis į turą?

Manau, kad tai atsitiktinai, nes buvau vienas iš tų draugų ir šeimos narių, kurie negalėjo rasti jo buvimo vietos. Mes nežinojome, kur jis yra, kur jį paslėpė. Buvo sunku. Tai procesas, apie kurį šiandien galiu pasakyti, kad mes esame kartu ir gyvename naujoje realybėje, bet mūsų gerbėjai nežino visos trajektorijos, kada galėsime vėl būti su juo ir pasakyti jam: „Žiūrėk, mes ir toliau darysime tai, kas iš tikrųjų jus sugrąžins – tai muzika ir tai, kas jums tikrai aistringa.

Nuo to momento mes nebuvome atskirti. Muzika yra geriausias vaistas, nes evoliucija, kurią jis turi [gone through] buvo įrodyta per pastaruosius mėnesius. Pavyzdžiui, dabar jis yra pasirengęs išvykti į turą. Prieš porą metų tai net į galvą neatėjo, remiantis jo būsena.

Be „Eternos Tour“, kaip atrodo Chyno y Nacho ateitis, kalbant apie naujus projektus?

Naujas albumas yra galimybė – tai labai įmanoma padaryti ateityje. Kol kas išleidžiame „Tu Nombre“, nes jis vis dar turi tam tikrų įsipareigojimų su savo įrašų kompanija, kuriuos jis turi vykdyti individualiai. Kai nusprendėme eiti skirtingais keliais, mes priėjome prie naujų kontraktų kaip asmenys, ir jis vis dar išgyvena tą procesą, kad galėtų pateikti tai, ką turi kaip savo muzikinės skolos dalį.

Turime pamatyti, koks yra leidimo klausimas – nemanau, kad jo įrašų kompanija nesutiks su mumis ir toliau daryti dalykus kartu. Manau, kad šiuo metu tai yra geriausia alternatyva jo muzikinei karjerai, tobulėjimui ir tobulėjimui.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -