Morgan Wallen Nashville baro atidarymas buvo atidėtas

0


Morganas Wallenas buvo numatyta atidaryti savo miesto centrą Nešvilis baras per Atminimo dienos savaitgalį, tačiau tie planai buvo atidėti.

„Wallen's This Bar & Tennessee Kitchen“, esantis adresu 107 4th Ave. N., šį savaitgalį nedirbs, kaip planuota, teigia TC Restaurant Group – organizacijos, kuri kartu su Wallen atidarė įstaigą ir kuri taip pat atsilieka nuo kitų. Nešvilio įžymybių barai iš Luke'o Bryano, Mirandos Lambert ir Jasono Aldeano. Nauja atidarymo data nenurodyta.

Wallen's This Bar & Tennessee Kitchen pareiškimas, paskelbtas Skelbimų lenta skaitykite: „Didžiuojamės savo komanda, kuri nenuilstamai dirbo ruošdama Morgano Walleno „This Bar & Tennessee Kitchen“ atidarymui. Pirminė šešių aukštų erdvės statyba su šimtais komandos narių yra didžiulis darbo kiekis ir sudėtingas procesas.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Pareiškime tęsiama: „Kai atsidarysi, norime, kad šis baras būtų išskirtinė patirtis svečiams. Deja, procesas reikalauja daugiau laiko, todėl šį Atminimo dienos savaitgalį negalime atidaryti ir suteikti tos patirties. Būkite tikri, kad laukti bus verta. Nekantriai lauksime svečių.”

Šaltinis pasakoja Skelbimų lenta kad restoranas / baras laukia galutinių patikrinimų, tačiau atsisakė išsiaiškinti, ar „TC Restaurant Group“ buvo atsisakyta išduoti maitinimo licenciją (kuri leidžia įstaigoms prekiauti alkoholiniais gėrimais, vynu ir alumi), kaip buvo pranešta internetinėje svetainėje, Scoop Nashville, ar net buvo kreipęsi. Šaltinis patvirtino, kad iškilmingo atidarymo atidėjimas nėra susijęs su Nešvilio metro tarybos sprendimu šią savaitę paneigti pritarimą išoriniam baro ženklui.

Antradienį (gegužės 21 d.) taryba atmetė planus dėl Walleno 20 pėdų išorinio ženklo, pažymėto „oro įsiveržimu“, kuris būtų įsiskverbęs į šaligatvį, kuris yra miesto nuosavybė, šešių aukštų pastatui. Prieš ženklą balsavo 30 tarybos narių, už jį balsavo tik trys, o susilaikė keturi. Kai kurie tarybos nariai kaip priežastis atmesti Walleno praeityje įvykusius prieštaringus incidentus, įskaitant jo naudojimą rasiniu būdu 2021 m. sausio mėn., ir jo suėmimą dėl kaltinimų sunkiu nusikaltimu praėjusį mėnesį už kėdės numetimą nuo šešių aukštų Erico Church'o vyriausiojo baro stogo. ženklas.

Wallenas paskelbė baro atidarymą gegužės 4 d., per vieną iš trijų jo išparduotų „Nissan“ stadiono pasirodymų Nešvilyje, tačiau tiksliai nenurodė tikslios datos. „Jis yra šalia 4th Ave, šalia Rymano [Auditorium]o tai bus Atminimo dienos savaitgalio atidarymas, todėl tikiuosi, kad jus visus ten pamatysiu“, – tarė Wallenas nuo scenos. Baro oficialus „Instagram“ paėmė vaizdo įrašą, kuriame Wallenas paskelbė apie tai, bet vėliau jį pašalino ir dabar turi tik paštu su vaizdo įrašu apie Nešvilio centrą su Walleno baro pavadinimu ir žodžiais „Ateis 2024 m. vasara“.

Wallen atstovas perdavė užklausas TC Restaurant Group.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -