Missy Elliott pradeda 2024 m. turą, Los Andžele renginį „Party on the Plaza“

0


Tik po paleidimo Missy Elliottpagrindinis turas, Iš šio pasaulio – Missy Elliott patirtistrečiadienį, liepos 10 d., žvaigždė surengs specialų renginį Los Andželo centre.

Gerbėjai kviečiami į „Missy Elliott Presents Party on the Plaza: An Out of This World Experience“, kuris šią savaitę pristatomas bendradarbiaujant su „The Music Center“ ir Gloria Molina Grande parku, Jerry Moss Plaza.

Nuo liepos 10 d. 19 val. PST, jis nemokamas ir atviras visuomenei; tu gali Atsakykite ir gaukite visą informaciją čia. Tikimasi, kad Elliotas pasveikins sceną 19.30 val. Iki šokių vakarėlio pabaigos planuojama „nepraleisti staigmena“. hip-hopas ikonos linksma naktis.

Vakarėlis, kuriame gyvai gros didžėjai ir Elliott turo šokėjai, sutampa su Iššūkis „Out of This World Dance Challenge“. Eliotas neseniai paskelbta, ir vyksta prieš jos pagrindinių pasimatymų duetą Crypto.com arenoje liepos 11–12 d. Party on the Plaza prodiusuoja Monami Entertainment ir Wright Productions, o remia Adidas, PATRÓN EL ALTO Tequila. ir Monstrų energija.

„Kaip kultūrinė vieta Los Andželo apygardoje, kurioje klesti šokiai ir meniškumas, Muzikos centras didžiuojasi būdamas svarbia Missy Elliott šokių iššūkio „OUT OF THIS WORLD Dance Challenge“ dalimi – tai jaudinanti galimybė pabrėžti gyvybingą Los Andželo šokių bendruomenę ir paskatinti žmones būkite kūrybingi ir susisiekite“, – pranešime apie renginį sakė „The Music Center“ prezidentė ir generalinė direktorė Rachel S. Moore. „Išvesk savo geriausius šokio judesius, Angelenosai, ir pasiruošk jais pasidalinti su pasauliu!

Ellioto 30 datų turas Šiaurės Amerikoje prasidėjo liepos 4 d. Vankuverio „Rogers“ arenoje surengtu koncertu, kuriame dalyvavo didžėjus Navarris, Timbaland, Ciara ir Bust Rhymes.

Kitą kartą ji koncertuos šeštadienio vakarą, liepos 6 d., Sietle, prieš išvykdama į Kaliforniją. Elliott turas, kuris net ir turint dešimtmečius trukusią karjerą, iš tikrųjų yra pirmasis jos pasirodymas, vyksta rugpjūčio 23 d.: pažiūrėkite, į kokius miestus ji vyks jos oficiali svetainė čia.

Žemiau peržiūrėkite, kaip Missy dalijasi ekskursijos užkulisiais.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -