Mini teniso sijonas su auksiniais vyriais „Bama Rush“: įsigykite naujų stilių internetu

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

„Bamos skubėjimas“ Tik tak sužavėjo internetą, nes tūkstančiai merginų pasidalijo savo vaizdo įrašais „pasiruošk su manimi“, kuriuose pateikiami įmantrūs vaizdo įrašai verbavimo suknelės ir iš anksto suplanuota apranga, kuri surinko milijonus peržiūrų. Konkrečiai buvo vienas sijonas, kuris atrodė kaip daugelio virusinių vaizdo įrašų žvaigždė: Gold Hinge klostuotas teniso sijonas.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Tenisas dominavo vasarą mada tendencijos kaip klostuoti sijonai ir laisvalaikis ir toliau dažnai demonstruojami gatvėse ir OOTD postuose. Be to, pasirodžius populiariam filmui Iššūkiaiaišku, kad sportinis stilius greitai niekur nevažiuos.

Skaitykite toliau, kad nusipirktumėte „Gold Hinge“ virusinį teniso sijoną.

Plisuotas teniso sijonas

„Gold Hinge“ tendencija pasižymi mini teniso sijonu, kuris prigludęs per juosmenį su klostuotomis detalėmis apatinėje sijono dalyje. Taip, jame yra įmontuoti šortai – net su kišenėmis ant kiekvienos kojos jūsų telefonui.

TikToker Bella Reaves paskelbė vaizdo įrašą iš praėjusio piko sezono, kuris sulaukė daugiau nei 6 milijonų peržiūrų, o artėjančiam piko sezonui prasidėjus maždaug rugpjūčio 24 d., šis vaizdo įrašas leidžia iš arčiau pažvelgti į mylimą sijoną. Vaizdo įraše dvi seserys seserys suskirsto savo aprangą, kurią sudaro auksiniai vyriai, derinami su baltais viršutiniais drabužiais.

Komentatoriai negalėjo liautis trypčioję per savo sijonus, o vienas žmogus net pasakė, kad prekės ženklas „netruks susipainioti dėl to, kodėl jiems viskas pasibaigė“, tai tik įrodo „Bama Rush“ įtaką stiliaus tendencijoms.

Daugiau produktų rekomendacijospatikrinkite ShopBillboardapibendrinimai apie geriausi crop topai, platforminiai sandalai ir slydimo suknelės.

Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -