Mickas Fleetwoodas nori „išgydyti“ Stevie Nicks ir Lindsey Buckingham

0


Audringi santykiai tarp „Fleetwood Mac“. Stevie Nicks ir Lindsey Bekingemas beveik pusę amžiaus kurstė rokenrolo legendą.

Nuo pat pirmųjų romantiškos poros dienų iki karčiųjų išsiskyrimo ir vėlesnių kūrybinės įtampos metų dueto liūdnai pagarsėjusi „jautiena“ žavėjo gerbėjus ir įkvėpė kai kurias ikoniškiausias grupės muziką.

Dabar, būgnininke Mickas Fleetwoodas neseniai duotame interviu išreiškė viltį dėl ilgai laukto susitaikymo tarp atskirtų grupės draugų MOJO paskelbta liepos 9 d.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

„Jokia paslaptis, emociškai ten yra plytų siena“, – dalijosi Fleetwood. „Stevie, kaip ir Lindsey, gali aiškiai kalbėti apie tai, kaip jaučiasi ir kaip nesijaučia. Bet aš asmeniškai pasakysiu, kad aš norėčiau pamatyti tarp jų pagijimą – ir tai nebūtinai turi būti kelionės pavidalo.

Nicksas ir Bekingemas prisijungė „Fleetwood Mac“. 1974-ųjų Naujųjų metų išvakarėse, duetu pasirodžius pavadinimu „Buckingham Nicks“.

Jų romantiški santykiai nutrūko 1976 m., prieš pat grupei įrašant savo ikoninį albumą Gandai, tačiau jie ir toliau kartu profesionaliai koncertavo daugelį metų. Jie buvo labai svarbūs kuriant grupės skambesį ir buvo pagrindiniai iki 1987 m., kai grupę paliko Buckinghamas, o Nicksas 1990 m.

Abu grįžo 1997 m., tik 2018 m. buvo atleistas Bekingemas.

Po to, kai 2018 m. Buckinghamas pasitraukė, jis tvirtino, kad tai buvo „viskas, ką padarė Stevie“, teigdamas, kad ji grupei pateikė ultimatumą, dėl kurio jis buvo atleistas.

Nicksas paneigė jo teiginius: „Aš nereikalavau, kad jis būtų atleistas. Atvirai pasakius, atleidau save. Aš aktyviai pašalinau save iš grupės ir situacijos, kurią laikiau toksiška mano gerovei. Aš baigiau. Jei grupė gyvuotų be manęs, tebūnie.

Tuo tarpu „Fleetwood Mac“ ateitis po ilgamečio nario mirties buvo neaiški Christine McVie 2022 metų lapkričio mėnesį.

Ir Fleetwood, ir Nicks nurodė, kad be jos grupė vargu ar susijungs. Nicks papasakojo MOJO praėjusį mėnesį: „Be Christine negaliu apsieiti. Nėra jokių šansų jokiu būdu sujungti „Fleetwood Mac“. Be jos tai tiesiog negalėtų veikti.

„Net jei maniau, kad galėčiau vėl dirbti su Lindsey, jis turėjo tam tikrų sveikatos problemų“, – sako Nickas, kalbėdamas apie Bekingemo širdies operaciją 2019 m.

„Ne man tai pasakyti, bet nesu tikras, ar Lindsey galėtų surengti tokį turą, kokį daro „Fleetwood Mac“, kur išvykstate pusantrų metų. Tai taip reikalaujanti“.

Fleetwood pakartojo, kad McVie mirtis rodo Fleetwood Mac atgimimo pabaigą, praėjusių metų vasarį pareikšdamas, kad jis nubrėžė „brūkšnį smėlyje“ dėl vėl grojimo su grupe, bet džiaugtųsi, jei nariai toliau kurtų muziką kituose projektuose.

Apmąstydamas praėjusius metus, jis pasakė: „Man tai buvo keistas laikas. Prarasti mielą Kristiną buvo katastrofiška. Ir tada, mano pasaulyje, aš taip pat prarandu grupę. Ir aš [split] taip pat su mano partneriu. Tiesiog pastebėjau, kad tarsi laižausi savo žaizdas.

Nepaisant neaiškumų, vasarį Buckinghamas pareiškė, kad, jei būtų suteikta galimybė, „greitai“ prisijungtų prie grupės.

Tuo tarpu Nicks buvo užsiėmusi savo solo karjera ir yra nusiteikusi antraštėje BST Haid parkas Londone liepos 12 d., remiant menininkams kaip Kūdikių karalienė ir Nina Nesbitt. Tai įvyko po to, kai muzikos legenda buvo priversta atidėti daugybę naujausių pasirodymų.dėl ligos“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -