Luke'as Bryanas švenčia „Crash My Playa“ 10 metų jubiliejų

0


Lukas Bryanas„Crash My Playa“ grįš į 10-ą etapąth metų, kai penkis kartus Metų pramogų laimėtojas ir jo kolegos menininkai perima Kankuno kurortą Moon Palace Kankune (Meksika) keturias dienas muzikos, saulės, smėlio ir linksmybių 2025 m. sausio 15–18 d.

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

„Viskas įskaičiuota“ koncertinių atostogų metu Bryanas vaidins pagrindinį filmą dvi naktis, tačiau juose taip pat yra tris kartus ACM metų pramogų laimėtojas. Jasonas Aldeanaskuris grįžta trečią kartą, taip pat 11 kartų „Billboard“. Šalis „Airplay“ diagramos viršūnė Kane'as Brownaskuris debiutuoja 2025 m. Crash My Playa. Taip pat yra Bailey Zimmerman, Dustinas Lynchas, Dylanas Scottas, Elle King, Jacksonas Deanas, Nate'as Smithas, Dasha, Ella Langley, Tuckeris Wetmore'as ir DJ Rock.

Bryanas, iš viso sukaupęs 21,3 milijardo srautų ir 26 Skelbimų lenta Country Airplay Top-Toppers nuolat pavertė renginį privalomu pabėgimu, kuriame kasmet vidutiniškai apsilanko 5000 dalyvių. Bryanui ilgalaikis festivalio poveikis yra ypatingas, atsižvelgiant į jo gilų įsitraukimą į „Crash My Playa“ ištakas.

„Nuo pirmos dienos mes bendradarbiavome su Playa Luna [Presents]“, – pasakoja Bryanas Skelbimų lenta. „Tuo metu jie sakė: „Lukai, ar tu nori tiesiog paimti pinigus, ar nori juos pastatyti ir būti savininku? Labai apsidžiaugiau, kad nusprendžiau jį pastatyti ir tapti savininku, nes tai bus kažkas, į kurį žiūrėsiu atgal, ir tai bus vienas iš didžiausių dalykų, kuriame esu buvęs. Pirmaisiais metais aš niekada nepamiršiu, kai pamačiau tikrą koncerto vietą ir pažiūrėjau, kaip viskas gražiai apšviesta ir kaip gerai padaryta. Mano pirmoji mintis buvo: „Šie gerbėjai netrukus turės vieną didžiausių [four-day periods] savo gyvenimo, nes viskas net viršijo mano lūkesčius“.

Dalyvauti „Crash My Playa“ džiaugiasi ne tik gerbėjai – tai daro ir atlikėjai.

„Menininkai išgirs apie „Crash My Playa“ ir kaip tai smagu, jie prieis prie manęs ir sakys: „Ei, ar mes galime tapti to dalimi?“ – sako Bryanas. „Su Kane'u dariau kai kuriuos televizijos dalykus [Brown], ir jis sako: „Noriu padaryti Crash My Playa“, o aš pasakiau: „Na, mes galime jį sutvarkyti ir rezervuoti dabar“. Taigi buvo smagu būti savo festivalio rėmėju, bet smagu, kai menininkai nusileidžia ir tai pateisina jų lūkesčius.

Bryanui dešimtmetį muzikos kupinų, saulėtų prisiminimų, kuriuos jis sukaupė iš ankstesnių „Crash My Playa“ metų, svarbiausia yra akimirkos, kurias jis ir jo kolegos menininkai galėjo paleisti ir jaustis patogiai – net jei tai reiškia šiek tiek neformalių. , kvailos akimirkos scenoje.

„Niekada nepamiršiu metų, kai aš, Jasonas Aldeanas, Lee Brice'as ir Charlesas Kelley užlipome ant scenos“, – prisimena Bryanas. „Daug, daug metų gastroliavau su Jasonu Aldeanu ir niekada negirdėjau, kad jis prarastų balsą, bet visi skambėjome kaip vilkai laukinėje gamtoje. Tai man pasakė, kad galbūt ten turėjome šiek tiek per daug tekilos, bet žinojome, kad puikiai praleidome laiką, kai dainininkai praranda balsą, bandydami kurti dainų koverį. Bet tai buvo gana juokinga akimirka ir, ačiū Dievui, ji niekada neišplito.

Be muzikos, koncertinės atostogos apima daugybę sportinių užsiėmimų, žaidimų, vakarėlių prie baseino, sveikatingumo užsiėmimų ir dar daugiau, o ankstesnių metų veikla apima keturračius, užtrauktukus, nardymą su vamzdeliu, paplūdimio tinklinį ir marinatų turnyrą.

„Visada susirenkame didelę draugų ir šeimos grupę“, – sako Bryanas. „Smagu ten nusileisti, pasikaitinti saulėje, pasisemti vitamino D, jaustis gerai ir pasivaišinti margaritomis. Taigi dažniausiai mes tiesiog sėdime, sėdime prie baseino ir grojame muziką.

„Vieną kartą išmokau ten plaukioti burlentėmis ir tai nebuvo gerai“, – juokdamasis priduria jis. „Taigi aš atsisakiau burlenčių.”

Pažymėtina, kad nepaisant nuolat augančio ACM apdovanojimui nominuoto renginio populiarumo, paketų kainos išlieka tokios pačios kaip ir praėjusiais metais.

„Noriu, kad gerbėjai nusileistų ir sakytų: „Oho, tai buvo dvigubai geriau, nei tikėjomės, ir negalime patikėti, kad visa tai gavome už šį paketą. [price]“, – pažymėjo Bryanas. „Kai tik padaugėjome indėlių ir kur tekdavome išleisti daugiau pinigų tam ar tam, aš išsiėmiau juos iš savo kišenės ir niekada neperdaviau gerbėjams. Galėjau bilietų kainas pakelti 20% ir dar kažkuo atsipirkti, bet nusprendėme to nedaryti. Jei viskas šiek tiek pabrangsta, aš priimu ant smakro, ir tai tiesiog atrodo kaip teisingas būdas.

Renginio generolas bus paleistas birželio 28 d. 15 val. ET adresu crashmyplaya.com. Ankstesni dalyviai turės išankstinę prieigą per Alumni išankstinį pardavimą, kuris prasidės birželio 28 d. 11 val. EDT. Bryano, Aldeano, Browno ir Lyncho gerbėjų klubo nariai taip pat turės galimybę įsigyti išankstinio pardavimo paketus birželio 28 d. 14 val. EDT.

Praėjus dešimtmečiui ir tvirtai įsitvirtinęs „Crash My Playa“ kaip vienas iš svarbiausių kantri muzikos renginių, kuriuos veda atlikėjai, Bryanas sako, kad visada sutelkė dėmesį į būdus, kaip „būti naujovišku ir išlaikyti jį šviežią bei jauną“. Turiu pasakyti, kad galvojau apie „Crash My Maui“ arba „Crash My Bahamas“, taigi, jei galime tai priimti ir judėti mobiliuoju… ir visada, man viskas priklauso nuo gerbėjų patirties. Kol turėsime nuolatinį jų palaikymą ir visi džiaugsis, visada stengsimės išlikti priekyje.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -