Lana Del Rey jaučiasi „žaisminga“ artėjančioje šalies eroje

0


Lana Del Rey ruošiasi išleisti savo būsimą Šalis albumas, Lassoo superžvaigždė atviravo apie savo neįtikėtiną karjeros trajektoriją naujame interviu su NME.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Paklausta apie tai, kaip ji jaučiasi įrodydama, kad neapykantai klysta sulaukusi sėkmės, superžvaigždė atsakė: „Ne, gal prieš trejus metus būtų buvęs nuosprendis, bet dabar tai tiesiog žaisminga. Nežinau kodėl. Jei laikotės pakankamai ilgai, tai tiesiog lengva. Nėra jokio pateisinimo, nieko – aš tiesiog džiaugiuosi, kad esu čia. Tokiu būdu tai lengva“.

Del Rey prisiminė akimirką, kurią praleido su draugu ir prodiuseriu Jacku Antonoffu prieš „Billboard“ ir NMPA dainų autorių apdovanojimus vasario mėn. iš pradžių paskelbė apie būsimą albumą. „Kai įteikiau Jackui Antonoffui apdovanojimą už geriausią metų prodiuserį, pasakiau: „Sveiki atvykę į Nešvilį į Holivudą ir Holivudą, sveiki atvykę į Nešvilį, nes muzikos verslas išėjo, išėjo į šalį. Ir nutilo; 5000 žmonių, mirtinai tyli. Tada kitą savaitę trys pagrindiniai atlikėjai paskelbė apie didelius šalies albumus.

Ji tęsė: „Tai kur „Lasso“ eina? Dabar tikrai neturiu supratimo!

Projektą planuojama išleisti rugsėjį ir tai yra jos 10-asis studijinis LP. Išleidimas yra 2023 m Ar žinojote, kad po Ocean Blvd yra tunelis?kuris pasiekė aukščiausią tašką Nr. 3 „Billboard 200“. diagramą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -