Kenija Grace gaus pasaulinio poveikio apdovanojimą ASCAP Londono renginyje

0


Dainininkai-dainų autoriai Kenija Grace ir Cianas Ducrotas bus pagerbtas val ASCAP „London Celebrates“ – aukščiausiojo lygio šventė tik su kvietimu JK-susiję dainų autoriai ir kompozitoriai, vykstantys Londone birželio 18 d.

Grace, britų dainininkė, dainų autorė ir prodiuserė, gimusi Pietų Afrikoje, gaus ASCAP Global Impact Award apdovanojimą. Grace geriausiai žinoma dėl savo 2023 m. hito „Strangers“, kuris užėmė viršų oficialiame JK singlų sąraše ir Skelbimų lentaHot Dance/Electronic Songs top; pasiekė Nr. 42 „Billboard Hot 100“.; buvo nominuotas metų dainai britas Apdovanojimai; ir laimėjo „iHeartRadio Music Awards“ metų šokių dainą.

Grace sujungia R&B melodijas, jausmingą stilių ir elektroninę įtaką. Jos išskirtinis aptakaus, klubams pritaikyto pop ir dinamiško būgno ir boso sintezė pritraukė jos gerbėjų visame pasaulyje.

Airijos indie-pop dainininkas ir dainų autorius Ducrot gaus ASCAP Vanguard apdovanojimą, kuriuo pripažįstami atlikėjai, kurių novatoriška veikla padeda formuoti muzikos ateitį. 2022 m. pradėjęs savo karjerą virusiniu TikTok hitu „All for You“, Ducrotas išleido debiutinį albumą Pergalė praeitais metais; ji pasiekė 1 vietą tiek JK, tiek Airijos topuose. 26 metų Ducrot neseniai baigė keturių datų turą JK, palaikė Edą Sheeraną.

„Kenya Grace yra naujos šokiais varomos popmuzikos bangos priešakyje“, Paulas Williamsas, ASCAP valdybos pirmininkas ir prezidentas, sakoma pranešime. „Kaip vienintelė savo pačios įrašytų dainų rašytoja ir prodiuserė, Kenija pasižymi stulbinančiai naujovišku „pasidaryk pats“ stiliumi, todėl ji tapo mėgstamiausia šokių muzikos bendruomenėje. … Daugialypis dainų autorius Cian Ducrot greitai tampa vienu perspektyviausių šios srities talentų savo puikiu balsu ir nuoširdžiais dainų tekstais.

Ankstesni britų ASCAP apdovanojimai yra Charli XCX, Dua Lipa, MNEK, Lewis Capaldi, Dev Hynes ir Becky Hill.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -