Kelly Clarkson, Jennifer Hudson ir kt

0


ATNAUJINIMAS (birželio 4 d.): Kelly Clarkson planuojama pristatyti Daytime Emmy Apdovanojimai penktadienį, birželio 7 d., o tai reiškia, kad ji bus šalia, kai ketvirtus metus iš eilės laimės vieną ar daugiau apdovanojimų. Pernai įvairiapusė atlikėja nedalyvavo Dienos „Emmy“.kur ji buvo dviguba nugalėtoja.

Zooey Deschanel, žvaigždė Ką aš valgau su Zooey Deschanelir Jonathan Scott, žvaigždė Remiamas Bros., taip pat nustatytas pateikti. Dienos televizijos žvaigždės apie savo sužadėtuves paskelbė praėjusį rugpjūtį.

Kiti vedėjai yra Kristosas Andrewsas, Lidia Bastianich, Lauralee Bell, Ericas Braedenas, Steve'as Burtonas, Derrickas Camana, Kelly Clarksonas, Stefanas Dennisas, Scottas Evansas, Jackée Harry, Amelia Heinle, Annie Jones, Star Jones, Christel Khalil, Jacqueline MacInnes Wood, Ericas. Martsolfas, Kiara Liz Ortega, Danielle Pinnock, Melvinas Robertas, Lawrence'as Saint-Victoras, Laura Wright ir daktarė Rae Wynn-Grant. Papildomai, Pokalbis Ypatingai pasirodys laidų vedėjai Amanda Kloots ir Jerry O'Connell.

Kaip skelbta anksčiau, Melody Thomas Scott ir Edward J. Scott bus apdovanoti už viso gyvenimo nuopelnus už indėlį į dienos televizijos pasaulį.

ATNAUJINIMAS (gegužės 23 d.): Pramogos šį vakarąKevinas Frazieris ir Nischelle Turner grįš kaip 2024 m. „Daytime Emmy“ apdovanojimų vedėjai, o jie bus tiesiogiai transliuojami rytinėje pakrantėje penktadienį, birželio 7 d. (8–22 val. ET/PT) per CBS. Dviejų valandų trukmės šou taip pat bus galima tiesiogiai ir pagal poreikį transliuoti Paramount+.

Šiais metais CBS jau 18-ąjį kartą transliuoja „Daytime Emmy“ apdovanojimus – daugiau nei bet kuris kitas tinklas. Laida bus tiesiogiai transliuojama iš „Westin Bonaventure“ viešbučio Los Andželo centre.

Frazier ir Turner šiemet nominuoti išskirtinės dienos asmenybės – kasdienės kategorijoje, be to ET buvo nominuotas už išskirtinį pramogų naujienų serialą. Frazier buvo paskirtas vienu iš laidos vedėjų ET 2014 m. rugsėjo mėn., sutampantis su 34-ojo laidos sezono pradžia. Turneris prisijungė prie laidos kaip korespondentas 2014 m., o 2021 m. buvo paskirtas vienu iš laidos vedėjų.

ANKSČIAU (balandžio 19 d.): Penktadienį (balandžio 19 d.) buvo paskelbtos nominacijos 2024 m. Daytime Emmy apdovanojimams. Kelly Clarkson šou siekia apginti savo išskirtinės dienos pokalbių serijos titulą prieš keturis varžovus – Jennifer Hudson šou (kuri pernai taip pat buvo nominuota kategorijoje), Tamrono salė, Vaizdas ir stalų pavertimas su Robinu Robertsu.

Kelly Clarkson taip pat gina savo, kaip išskirtinės dienos pokalbių serijos vedėjos, titulą. Clarksonas kovoja su Tamron Hall (kuri pernai taip pat buvo nominuota kategorijoje), laidos vedėjai. Vaizdas ir Pokalbiso Markas Consuelosas ir Kelly Ripa iš Gyvenk su Kelly ir Marku. Praėjusiais metais Ripa buvo nominuota šioje kategorijoje su savo buvusia laidų vedėja. Ryanas Seacrestas. Consuelosas, su kuriuo Ripa yra vedęs, užėmė Seacresto vietą laidoje, kai Užimčiausias vyras šou versle nusprendė būti šiek tiek mažiau užimtas. Jennifer Hudson ir Robinas Robertsas šiais metais nebuvo nominuotas šioje kategorijoje.

Clarkson laimėjo septynis Daytime Emmy apdovanojimus per pirmuosius keturis savo populiaraus pokalbių šou sezonus. Hudson dar nėra laimėjusi Daytime Emmy už savo pokalbių laidą, nors 2021 m. ji laimėjo vieną apdovanojimą už išskirtinę interaktyvią laikmeną, skirtą dienos programai. Baba Yaga – pakeliui į EGOT.

Drew Barrymorekuris praėjusiais metais buvo nominuotas ir už išskirtinius dienos pokalbių serialus, ir už puikų dienos pokalbių serijos vedėją Drew Barrymore šoušiais metais nebuvo nominuotas nei vienoje kategorijoje.

Selena + virėja: namai atostogoms (Maisto tinklas), rengia Selena Gomez, yra nominuotas už išskirtinius kulinarinius serialus. Jis konkuruoja su serialais, kurių antraštės yra tokios įžymybės kaip Ina Garten, Valerie Bertinelli ir Zooey Deschanel.

TV legenda Dikas Van Daikas98 metų amžiaus buvo nominuotas svečio vaidmeniui dieniniame draminiame seriale už pasirodymą Mūsų gyvenimo dienos ant Povo.

Jei neatrodo, kad nuo paskutinių „Daytime Emmy“ apdovanojimų praėjo visi metai, jūs ką nors ėmėte. 2023 m. „Daytime Emmy“ apdovanojimai buvo surengti gruodžio 15 d. Jos buvo atidėtos šešiems mėnesiams dėl praėjusių metų Amerikos rašytojų gildijos ir SAG-AFTRA streikų.

51-oji „Daytime Emmy“ apdovanojimų transliacija bus tiesiogiai pristatyta birželio 7 d., penktadienį, 20 val. ET (atidėta PT) per CBS, o „Paramount+“ bus galima tiesiogiai ir pagal poreikį transliuoti. Tai bus 18-asis kartas, kai CBS transliuoja „Daytime Emmy“ apdovanojimus, o tai yra daugiau nei bet kuris kitas tinklas.

Dienos kūrybinių menų ir gyvenimo būdo „Emmy“ apdovanojimai bus įteikti kitą naktį. Jis bus tiesiogiai transliuojamas 21 val. ET / 18 val. PT šeštadienį, birželio 8 d., adresu watch.TheEmmys.tv ir per The Emmys programas, skirtas iOS, tvOS, Android, FireTV ir Roku.

Abi ceremonijos vyks Los Andželo „Westin Bonaventure“. Prekyba bilietais prasidės trečiadienį, gegužės 1 d. Už viso gyvenimo nuopelnus apdovanoti asmenys, laidų vedėjai, laidų vedėjai ir sidabro bei aukso rato apdovanotieji bus paskelbti vėliau.

51-ąjį kasmetinį Daytime Emmy apdovanojimą rengia NATAS ir Associated Television International (ATI). Adamas Sharpas ir Lisa Armstrong yra vykdomieji prodiuseriai iš NATAS, o Davidas McKenzie yra ATI vykdomasis prodiuseris.

„Daytime Emmy“ apdovanojimai pripažinti išskirtiniais pasiekimais televizijos programų rengimo ir amatų srityje nuo 1974 m. 2021 m. Nacionalinė televizijos meno ir mokslų akademija (NATAS) ir Televizijos akademija kartu paskelbė planus pertvarkyti „Daytime“ ir „Primetime Emmy“ apdovanojimus, kurie bus organizuojami pagal turinį. žanras, priešingai nei programos eterio laikas.

Štai 2024 m. „Daytime Emmy“ nominacijos pasirinktose kategorijose. Programų kategorijose rodome tik aukščiausio rango vykdomojo (-ų) prodiuserio (-ų), kurie yra nominuoti, pavardes.

Nuostabus dienos pokalbių serialas

Jennifer Hudson šou, Sindikuotas; Vykdomieji prodiuseriai: Mary Connelly, Jennifer Hudson, Lisa Kasteler Calio, Andy Lassner, Graehme Morphy, Walteris Williamsas III

Kelly Clarkson šou, Sindikuotas; Vykdomieji prodiuseriai: Kelly Clarkson, Alex Duda, Kareen Gunning

Tamrono salė, Sindikuotas; Vykdomieji prodiuseriai: Quiana Burns, Tamron Hall

Stalų vartymas su Robinu Robertsu, Disney+; Vykdomieji prodiuseriai: Kadine Anckle, Philipas Byronas, Reni Calisteris, Maverickas Carteris, Jamalas Hendersonas, LeBronas Jamesas, Robinas Robertsas

Vaizdas, ABC; Vykdomasis prodiuseris: Brianas Teta

Nuostabus dienos pokalbių serialo vedėjas

Joy Behar, Whoopi Goldberg, Alyssa Farah Griffin, Sara Haines, Sunny Hostin, Ana Navarro, VaizdasABC

Kelly Clarkson, Kelly Clarkson šouSindikuotas

Markas Consuelosas, Kelly Ripa, Gyvenk su Kelly ir MarkuSindikuotas

Akbaras Gbajabiamila, Amanda Kloots, Natalie Morales, Jerry O'Connell, Sheryl Underwood, PokalbisCBS

Tamron salė, Tamrono salėSindikuotas

Išskirtinė muzikos režisūra ir kompozicija

Afrikos karalienės: Njinga, „Netflix“; Kompozitorius: Michael „Mikey” J Asante

Tiesiogiai iki 100: Mėlynųjų zonų paslaptys, „Netflix“; Muzika Steve Gernes, Tyler Sabbag, Duncan Thum

Mutual of Omaha's Wild Kingdom Protecting Wild, NBC; Pagrindinis kompozitorius: Evanas Frankfortas

Tikėjimo paslaptys, „Netflix“; Muzika Rob Lewis

Kino šventykla: 100 metų Egipto teatrui, „Netflix“; Kompozitorius: Amotz Plessner; Muzikos vadovai: Anny Colvin, Pilar Fitzgerald

Išskirtinė originali daina

„Šviesti, Bendroji ligoninė, ABC; Kompozitoriai: Derek Ryan Deblieux, Douglas Ladnier, John Shartzer; Kompozitorius ir tekstų autorė: Jophielle Love Kindar-Martin

„Netikėta tiesa“, Netikėta, Hulu; Kompozitorius ir tekstų autorius: B.Slade

„Mes namuose“, Pakartotinis šaknų sujungimas, PBS; Kompozitorius ir tekstų autoriai: Heidi Feek, Dillon Hodges, Mandy McCauley

Išskirtinis pramogų naujienų serialas

Pasiekite Holivudą, Sindikuotas; Vyresnioji vykdomoji prodiuserė: Maureen Fitzpatrick

Pramogos šį vakarą, Sindikuotas; Vykdomoji prodiuserė: Erin Johnson

Papildomai, Sindikuotas; Vykdomieji prodiuseriai: Theresa Coffino, Jeremy Speigel

Išskirtinis kulinarinis serialas

Būk mano svečias su Ina Garten, Maisto tinklas; Vykdomoji prodiuserė: Rachel Purnell

Šeimos vakarienė, Magnolia Network; Vykdomasis prodiuseris / vedėjas: Andrew Zimmern; Vykdomieji prodiuseriai: Patrick McMahill, Patrick Weiland

Selena + virėja: namai atostogoms, Maisto tinklas; Vykdomieji prodiuseriai: Selena Gomez, Eli Holzman, Shauna Minoprio, Aaronas Saidmanas, Melissa Stokes

Valerijos gaminimas namuose, Maisto tinklas; Vykdomieji prodiuseriai: Valerie Bertinelli, Mary Beth Bray, Jackas Grossbartas, Stephenas Kroopnickas, Marcas Schwartzas

Ką aš valgau? su Zooey Deschanel, maks.; Vykdomasis prodiuseris / vedėjas: Zooey Deschanel; Vykdomieji prodiuseriai: Jarrett Moreno, Matthew Segal, Taye Shuayb, Jessie Surovell, Mike'as Vainisi, Tracy Wares, Jeffrey L. Weaveris, Tomas Werneris

Išskirtinių menų ir populiariosios kultūros programa

Milijardų dolerių kūdikiai: tikroji kopūstų pleistrų vaikų istorija, Vimeo; Vykdomieji prodiuseriai: Dan Goodman, Neil Patrick Harris, Brian Hunt, William H. Masterson, III

Kolekcionuojamų daiktų karalius: „Goldin Touch“., „Netflix“; Vykdomieji prodiuseriai: Kendall Elrod, Russ Friedman, Jesse Jacobs, Peyton Manning, Brent Montgomery, Will Nothacker, Ian Sambor, Connor Schell, Ericas Wattenbergas

Išjungti scenarijų su Holivudo reporteriu, Sundance TV; Vykdomieji prodiuseriai: Nekesa Mumbi Moody, Elisabeth D. Rabishaw, Maer Roshan, Jason Rovou

Oprah ir „The Color Purple“ kelionė, maks.; Vykdomieji prodiuseriai: Tara Montgomery, Brianas Piotrowicz, Oprah Winfrey

Variety Studio: Aktoriai ant aktorių, PBS; Vykdomieji prodiuseriai: Michelle Merker, Donna Pennestri, Johnas Ross, Andrew Russell, Ramin Setoodeh

Darbas teatre, AmericanTheatreWing.org; Vykdomoji prodiuserė: Heather A. Hitchens

Išskirtinis dienos pasiūlymas

Kultūros ieškojimas: Ukraina, PBS; Vykdomasis prodiuseris: Ianas Grantas

„Disney Parks“ stebuklingas Kalėdų dienos paradas, ABC; Vykdomieji prodiuseriai: Michael Antinoro, Sally Hopkins Conner, Bill Fortney, Richard Godfrey, Julianne Hough, Derek Hough

97-asis Macy padėkos dienos paradas, NBC; Vykdomieji prodiuseriai: Billas Brackenas, Willas Cossas, Bradas Lachmanas

Pokyčių receptas: juodaodžių vyrų šventimas, SpringHill; Vykdomieji prodiuseriai: Philipas Byronas, Maverickas Carteris, Jamalas Hendersonas, LeBronas Jamesas, Joelis Relampagosas

Netikėta, Hulu; Vykdomieji prodiuseriai: John Hill, Norman Lee, Zeberiah Newman, Sheryl Lee Ralph, Leah Turner

Išskirtinė trumposios formos programa

Katalizatorius, LinkedIn naujienos; Vykdomieji prodiuseriai: Courtney Coupe, Enrique Montalvo

Tėveliai, „Netflix“; Vykdomieji prodiuseriai: Jon Marcus, Dwyane Wade

Holivudo ateljė: Robas Pickensas, Holivudo reporteris; Vykdomieji prodiuseriai: Nekesa Mumbi Moody, Jason Rovou

Kaip „Una Pizza Napoletana“ tapo pica Nr. 1 pasaulyje, Valgytojas; Vykdomasis prodiuseris: Stephenas Pelletteri

Kino šventykla: 100 metų Egipto teatrui, „Netflix“; Vykdomasis prodiuseris: Kenas Schereris

Išskirtinė dienos asmenybė – kasdienė

Frankas Kaprio, Pagautas ProvidenceFacebook Žiūrėti

Kevinas Frazieris, Nischelle Turner, Mattas Cohenas, Cassie DiLaura, Denny Directo, Willas Marfuggi, Rachel Smith, Pramogos šį vakarąSindikuotas

Deborah Norville, Stevenas Fabianas, Lisa Guerrero, Ann Mercogliano, Jimas Moretas, Lesas Trentas, Vidinis leidimasSindikuotas

Robertas Hernandezas, „Žvaigždė Džounsas“, Skyrybų teismasFOX

Teisėjai Judy Sheindlin, Whitney Kumar, Kevinas Rasco, Sarah Rose, Judy JusticeAmazon Freevee

Išskirtinė dienos asmenybė – ne kasdienė

Samantha Brown, Samantha Brown „Vietos, kurias reikia mylėti“.PBS

Derrickas Campana, Letenų burtininkasBYUtv

Christian Cooper, Nepaprastas paukščiukas su Christianu CooperiuNacionalinė geografija

Zoë François, Andrew Zimmern, Šventinis vakarėlis su Andrew ir ZoëMagnolia Network

Jet Tila, Paruoštas Jet CookMaisto tinklasSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -