Kelis vyksta į Australiją pagrindinio pranešimo

0


Kelis„Pieno kokteilio“ meistrė, Le Cordon Bleu apmokyta virėja ir autorė vyksta į žemę Down Under, kur skaitys pagrindinį pranešimą Didelis garsas konferencija.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Ketvirtadienį, rugsėjo 5 d., Harleme gimusi menininkė pateiks „nuoširdų pokalbį apie autentiškumo svarbą ir jos bebaimį požiūrį į transformaciją“, – teigia organizatoriai. O vėliau, šeštadienį, rugsėjo 7 d., ji koncertuos gyvai ir išskirtinai QLD Music Trails Sweet Relief! Muzikos festivalis.

Dvidešimt penkeri metai nuo jos debiutinio studijinio albumo išleidimo 1999 m. Kaleidoskopasir 21 metai nuo jos reklaminio proveržio LP SkanusKelis išplėtė savo repertuarą ir gamino maistą, parengė keletą specialių „Netflix“ ir kitur laidų bei parašė savo kulinarijos knygą „Mano gyvenimas lėkštėje“.

Rugsėjo 3–6 d. Brisbene, 2032 m. olimpiniame mieste, Bigsoundo konferencijos ir demonstravimo ekstravagantiškumas „kasmet apšviečia Fortitude slėnio širdį gausybe muzikos mylėtojų, nuostabių protų ir pasaulinio lygio atlikėjų“, – komentuoja Krisas Stewartas. „QMusic“ ir „Bigsound“ generalinis direktorius, kuris bendradarbiauja su „QLD Music Trails“, kad atvežtų Kelį į Australiją.

„Malonu bendradarbiauti su QLD Music Trails“, – priduria Stewart, – atvesti į miestą ką nors, kas apima visus šiuos dalykus ir dar daugiau, Kelis, kuris, be jokios abejonės, bus neįtikėtina pagrindinė kalba ir festivalio pasirodymas.

Kelis septynias dainas pateko į Billboard Hot 100, kuriam vadovauja Skanus iškirpti „Milkshake“, vieną iš daugelio ankstyvųjų įrašų, kuriuos ji sukūrė kartu su „The Neptunes“ Pharrell ir Chad Hugo. „Pieno kokteilis“ užėmė aukščiausią vietą Nr. 3.

Be to, penki Kelis albumai paveikė „Billboard 200“ topą, įskaitant 10 geriausių 2006 m. Kelis buvo čiakurios aukščiausią tašką pasiekė 10.

2024 m. „Bigsound“ leidime Kelis prisijungia prie anksčiau paskelbto pagrindinis pranešėjas Amy Taylor, ARIA apdovanojimus pelniusios pankroko grupės „Amyl & The Sniffers“ dainininkė, taip pat daugybė tarptautinių pranešėjų, įskaitant Korda Marshall (Mushroom Group), Bradly Palmer (Concord Music Publishing), Elliott Lefko (AEG / Goldenvoice).

Renginį remia Kvinslando vyriausybė per Queensland Tourism and Events, o pristato Oztix ir Brick Lane.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -