Karas ir sutartis Raskite medvilnės gamyklą muzikos festivalio persirengimo kambaryje

0


Nors juodaodžiai menininkai padarė didelę pažangą pastaruoju metu Šalis muzikos scenoje – Beyoncé ir Shaboozey išleidžiant pirmuosius hitus ir tokius veiksmus kaip Brittney Spencer ir Tanner Adell, žymintys proveržį – rasizmas šiame žanre vis dar egzistuoja. Amerikos ir šalies vyro ir žmonos duetui Karas ir sutartisjis pasirodė praėjusią savaitę Coca-Cola Sips & Sounds muzikos festivalyje Ostine, Teksase.

Prieš jų pasirodymą pasakoja Michaelas Trotteris jaunesnysis Holivudo reporteris, „Jų persirengimo kambaryje buvo medvilnės augalas“. „Ir mes visi žinome, ką tai reiškia. Visi žinome, ką tai reiškia šioje šalyje žmonėms, kurie atrodo kaip mes.

„Pyktis yra tai, ką jaučiau. Nepagarba yra tai, ką aš jaučiau. Liūdesys yra tai, ką aš jaučiau. Liūdesys ne tik dėl to, ką tas augalas reiškia žmonėms, kurie atrodo kaip aš, bet ir dėl savęs, nes esu šios šalies sūnus. Šiai šaliai garbingai tarnavau JAV armijos 16-osios pėstininkų 2-osios brigados 1-ojoje šarvuotojoje divizijoje. Esu sužeistas už tą paslaugą. Aš labai garsiai kalbu apie savo žaizdas ir randus ir jaučiausi išduotas“, – aiškina jis. „Tai neteisinga. Baltieji menininkai dėl to visai neturi jaudintis. … Tai tiesiog atsitinka per šio žanro žarnas. Taigi, jaučiu, kad mums neužtenka apie tai kalbėti, turime reikalauti, kad apie tai kalbėtume“.

„Grammy“ apdovanojimui nominuotas duetas toliau pasirodė pagrindinėje scenoje, nors Trotteris paaiškina: „Kai pareikalavau, kad mes greitai paliktume šį festivalį ir iš jo, Tanya ir aš savo viešbučio kambaryje turėjome akimirką, kai norėjome kreiptis į mūsų. sūnus Legenda, kuriam 12 metų, ir galiausiai į mus kreipėsi. Jis sakė, kad dabar ne laikas apie tai tylėti. Jis buvo labai nusiminęs ir puikiai suprato, ką tai reiškia. Jis mokosi namuose ir žino, ką tai reiškia, ir jis nežino, ką tai reiškia, nes mes su Ty atsisėdome ir įsigilinome į jo galvą.

„Karas ir sutartis“ išleido debiutą pagrindiniame leidinyje, Meilužio žaidimas, praėjusiais metais sulaukė kritikų pripažinimo ir pateko į istoriją 2023 m. CMA ir ACM apdovanojimuose, tapdami pirmaisiais juodaodžiais atlikėjais, kurie abiejose parodose buvo nominuoti Metų duetui. Ir jie išleido savo pirmąjį Top 15 hitą visų žanrų Billboard Hot 100 diagramoje su „Hey Driver“, bendradarbiaujant su srautiniu juggernautu Zachu Bryanu.

Šiais metais jie pelnė dvi Grammy nominacijas, įskaitant geriausią naują atlikėją; jie pasirodė (kartu su Charlie Puth) per „In Memoriam“ segmentą „Primetime Emmy“ apdovanojimuose; o liepos 10 ir 13 dienomis SoFi stadione bus atidarytas „The Rolling Stones“.

Tanya Trotter sako, kad jų patirtis Ostine „sunkiai veikia, kai esi dalininko anūkė“.

„Mano senelis iš tikrųjų nusipirko plantaciją, kurioje rinko medvilnę Naujajame Berne, Šiaurės Karolinoje. Mano šeima iš tikrųjų ten vis dar gyvena. Taigi, kai matai šiuos dalykus, pažiūri į tai ir galvoji: „Oho, nors mano senelis nupirko plantaciją, vis dar yra daug skausmo žmonių, kurie neturėjo galimybės to pakeisti į ekonominę plėtrą. jų šeimoms“. Nenorėjau ten sėdėti ir mokytis, nes ne mano pareiga ką nors šviesti, kas yra medvilnė ir ką ji atstovauja šioje šalyje. Tai tiesiog neturėtų atsitikti. Tai ne tik apie rasizmą, bet ir platesnė. Dabar tai saugumo problema, nes atvykdami į šiuos festivalius turime jaustis saugūs“, – sako ji.

Ji tęsia: „Jei ketiname įsiskverbti ir turėsime juodaodžių, azijiečių, ispanų žmonių, tuomet jūs turite į tai žiūrėti kaip į saugos problemą taip pat, kaip integruodami mokyklą Arkanzase. . Ten jie turėjo policiją. Kad ir kaip būtų, žmonėms turi būti saugu ateiti mokytis, pramogauti. Tokios pozicijos laikausi, kai pereiname prie šio žanro ir erdvės plečiasi ne tik mums, bet ir visiems. Kiekvienas, kurio odoje yra melanino, turi užtikrinti jiems saugią aplinką.

Muzikos festivalio „Sips & Sounds“ atstovas ne iš karto sureagavo Holivudo reporteris“s prašymą pakomentuoti.

„Mano odos spalva yra raudona, balta ir mėlyna – vėliava. Aš esu amerikiečių kareivis. Štai į ką ši šalis kreipėsi, kai paprašė manęs tarnauti, todėl jaučiuosi išduotas“, – sako Michaelas. „Taip, tai saugumo problema, bet ji yra didesnė. Tai humaniška problema. Tai yra žmogiškumas, ir aš buvau atsidūręs tokioje padėtyje, kai jaučiau, kad turiu bet kokia kaina apsaugoti savo žmoną, sūnų, dukrą ir grupės narius, o tai reikštų, kad pats turiu pereiti į karo režimą. Šalis.”

Šį straipsnį iš pradžių paskelbė Holivudo reporteris.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -