Kaip žiūrėti, transliuoti nemokamai

0


Nukritę stabaiketurių dalių dokumentinis filmas, tyrinėjantis „gyvenimus ir ginčusNicko ir Aarono Carterių premjera pirmadienį (gegužės 27 d.) rodoma „Tyrimo atradime“.

Dokumentiniame filme gilinamasi į Carterio muzikinę karjerą, santykius ir „praėjusių kelių metų tragedijas ir antraštes sukėlusius įvykius“, įskaitant kaltinimus dėl seksualinio prievartavimo Nickui, kurį iškėlė trys moterys: Ashley Repp, Shannon „Shay“ Ruth ir Melissa Schuman merginų grupė Dream.

Reppas, Rūta ir Schumanas pasirodo dokumentiniame filme, kuriame taip pat pasakojama apie „intensyvią atsaką“, kurią jie patyrė kalbėdami, ir kaip paveikė jų gyvenimą.

Schumanas pirmą kartą viešai pareiškė kaltinimus išžaginimu 2017 m. Ji kaltina Nicką ją išžaginus 2003 m., o 2023 m. pateikė jam ieškinį. Reppas, kuris kaltina Nicką seksualiniu prievartavimu 2001 m., 2022 m. padavė jį į teismą dėl seksualinio smurto. padavė į teismą 2022 m apkaltino Nicką išžaginus ją, kai jai buvo 15 metų.

„Backstreet Boys“ dainininkė neigė kaltinimus seksualine prievarta ir padavė priešieškinį Schumanas ir Rūta 2023. Pagal ApvyniojimasNiko advokatas paskelbė dokumentus, atsakydamas į pokalbius, pateiktus dokumentiniuose filmuose svetainėje FallenIdolsDocumentary.com.

Anonse pateikiami socialinių tinklų klipai, kuriuose Aaronas palaiko savo brolio kaltinimus, dėl kurių viešas ginčas tarp brolių iki 34 metų dainininko mirties 2022 m.

Be trijų moterų, Rudens stabai funkcijos interviu su neįvardytu asmeniu Carterio šeimos narys, buvusi Nicko mergina Kaya Jones ir Melanie Martin, buvusi Aarono sužadėtinė.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip žiūrėti ir perduoti srautu Rudens stabai: Nickas ir Aaronas Carteris.

Kur Žiūrėti Fallen Idols: Nickas ir Aaronas Carteris

The keturių dalių dokumentiniai filmai bus transliuojamas dvi naktis, pradedant pirmadienį, gegužės 27 d., 21 val. ET/PT per ID tinklą ir transliuojama Maks. Antrosios dalies premjera antradienį.

Norėdami transliuoti Nukritę stabai be laido, užsiprenumeruokite Max arba streamer, kuris neša ID tinklą, pvz., Philo ir „DirecTV“..

Kiek kainuoja Max? Planai prasideda nuo 9,99 USD per mėnesį arba 99,99 USD per metus. Prenumerata suteikia prieigą prie privalomų pamatyti filmų, dokumentinių filmų, TV serialų ir sporto renginių.

„Philo“ yra viena iš labiausiai prieinamų laidų pjaustytuvų transliacijos parinkčių. Pirmą savaitę tai nemokama, o pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui – 25 USD per mėnesį.

Srautinio perdavimo planas apima DVR ir daugiau nei 60 kanalų: ID tinklas, gyvenimo trukmė, LMN, „Hallmark“ kanalas, OWN, WEtv, A&E, CMT, AMC, istorija, HGTV, „Paramount Network“, TLC, „Nickelodeon“, VH1, MTV, „Pop TV“, „Discovery Channel“ ir dar.

Norite daugiau kanalų? Prisijunk „DirecTV Steam“. Žiūrėti Nukritę stabai gyvai arba pagal pareikalavimą. „DirecTV Stream“ siūlo daugiau nei 90 tiesioginių, vietinių ir kabelinių kanalų už mažiau nei 80 USD per mėnesį, nemokamą penkių dienų bandomąją versiją ir debesies DVR.

Deja, „Fubo“ atsisakė ID iš savo kanalų sąrašo, bet jei norite daugiau būdų žiūrėti dokumentinius filmus, Nukritę stabai bus pasiekiamas Pagrindinis vaizdo įrašas.

Žiūrėkite anonsą Fallen Idols: Nickas ir Aaronas Carteris žemiau.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -