The WNBA imasi Tėvo diena. Su sezonu, kuris jau matė a rekordinis reitingų skaičiusantrą kartą šį sezoną aikštėje susitiks „Chicago Sky“ ir „Indiana Fever“.

Tikimasi, kad į aikštę stos trys daugiausiai diskusijų sukėlusios WNBA sezono naujokės Angle'as Reese'as, Caitlin Clark ir Kamilla Cardoso. Tėvo diena žaidimas CBS eteryje sekmadienį (birželio 16 d.).

Paskutinis žaidimas „Sun vs Fever“ tapo žiūrimiausiu WNBA žaidimu ESPN istorijoje, vidutiniškai žiūri 1,56 mln. Per kiek daugiau nei mėnesį 2024–2025 m. WNBA sezonas tapo žiūrimiausiu ir daugiausiai lankytojų turinčiu sezonu WNBA istorijoje.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tiesiogiai transliuoti žaidimą Fevers vs. Sky.

Kada & Kur žiūrėti

Žaidimas „Chicago Sky“ ir „Indiana Fever“ bus tiesiogiai transliuojamas per CBS 12 val. ET / 9 val. PT.

Jei neturite prieigos prie vietinių kanalų, galite tiesiogiai transliuoti CBS „DirecTV“., Fubo ir kitose platformose („ExpressVPN“. tarptautiniams transliacija). CBS taip pat galima su a skaitmeninė antena ir toliau „Paramount+“ su „Showtime“..

Norėdami žiūrėti CBS ir kitus tiesioginius kanalus nemokamai, užsiprenumeruokite „DirecTV Stream“ arba „Fubo“ ir mėgaukitės nemokamu srautu iki savaitės, taip pat daugiau nei 90 tiesioginių kanalų ir DVR už mažiau nei 80 USD per mėnesį.

Kaip žiūrėti CBS „DirecTV Stream“.

„DirecTV Stream“ yra patogus būdas tiesiogiai transliuoti kanalus. Gausite nemokamą penkių dienų bandomąją versiją ir prieigą prie daugiau nei 90 kanalų, įskaitant CBS, ABS, NBC, Fox, ESPN, TLC, TNT, Lifetime, MTV, HGTV, WEtv, VH1, JAV, TCM, FX ir A&E.

Kaip žiūrėti CBS per „Paramount+“.

Gaukite tiesioginę prieigą prie vietinės CBS stoties ir ribotus skelbimus, kai užsiprenumeruojate „Paramount+“ su „Showtime“. Pirmą savaitę galite prisijungti nemokamai, o pasibaigus bandomajam laikotarpiui mokėti tik 11,99 USD per mėnesį.

„Paramount+“ su „Showtime“ leidžia transliuoti dviejose platformose: „Paramount+“ ir „Showtime“. Mėgaukitės „Paramount+ Originals“ ir „Showtime“ išskirtiniais kūriniais, pvz Kingstauno meras, Kriminalinių protų evoliucija, Knuckles, Halo, 1883 m, Velnias ir Ypatingi veiksmai: Liūtėkartu su „Showtime“ hitais kaip Geltonvarkai, Keliautojai, Jūsų gerbiamasisr, Či ir Milijardai.

Ir jei esate a sporto gerbėjų, galite žiūrėti futbolą, futbolą, krepšinį ir dar daugiau Paramount+.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -