Kaip žiūrėti internetu be laido

0


Visus siūlomus produktus ir paslaugas nepriklausomai pasirenka redaktoriai. Tačiau „Billboard“ gali gauti komisinius už užsakymus, pateiktus per mažmeninės prekybos nuorodas, o mažmenininkas gali gauti tam tikrus audituojamus duomenis apskaitos tikslais.

Šviežias paskelbęs savo WWE išėjimas į pensiją adresu Pinigai bankeJohn Cena neria į Ryklio savaitė. Sekmadienį (liepos 7 d.) Cena debiutuos kaip savaitės trukmės renginio, kuriame bus 21 valandos programa, vedėja.

Naršyti

Naršyti

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

Peržiūrėkite naujausius vaizdo įrašus, diagramas ir naujienas

„Aš dažniausiai darau Ryklio savaitė nuo sofos – su daugybe užkandžių, bet šiais metais labai džiaugiuosi galėdama surengti savaitę, skirtą be galo žavingiems Vandenyno veiksmo herojams“, – sakė Cena. gegužės mėn. „Tai laukinė savaitė su šokiruojančia nauja filmuota medžiaga, naujais atradimais ir daugybe dantų.

Žiūrėkite toliau, kaip žiūrėti ir transliuoti Ryklio savaitė be laido.

Kur žiūrėti ir transliuoti „Shark Week“ serijas

Ryklio savaitė premjera per „Discovery Channel“ sekmadienį 20 val. ET/PT. Epizodus taip pat bus galima transliuoti Maks.

Jei norite iki savaitės nemokamai žiūrėti „Discovery Channel“ ir kitus kabelinius kanalus, užsiprenumeruokite DIRECTV arba Philo. Kabelinis tinklas taip pat pasiekiamas tokiose srautinio perdavimo platformose kaip Fubo, „Hulu“ + tiesioginė TV ir Sling televizorius (naudoti „ExpressVPN“. transliuoti tarptautiniu mastu).

„Philo“ siūlo vieną iš labiausiai prieinamų tiesioginės televizijos transliacijos planų. Pirmą savaitę transliuoti nemokamai, o po nemokamo bandomojo laikotarpio – 28 USD per mėnesį.

Prenumerata leidžia žiūrėti daugiau nei 70 kabelinių kanalų, įskaitant Discovery Channel, OWN, Lifetime, Hallmark, WEtv, BET, MTV, Nickelodeon, FYI, Food Network, TLC, TV One, TV Land, Paramount Network ir HGTV.

Domina tinklo televizija? Naudodami DIRECTV Stream galite mėgautis daugiau nei 90 vietinių ir kabelinių kanalų už mažiau nei 80 USD per mėnesį. Be to, galite pridėti maks. „Paramount+“ su „Showtime“., STARZ ir Cinemax prie savo srautinio perdavimo plano.

„Hulu“ + tiesioginė TV ir Fubo siūlo planus iki 100 USD ir nemokamus bandymus iki savaitės (tris dienas „Hulu“, vieną savaitę „Fubo“). Jei ieškote kito nebrangaus būdo transliuoti kabelinius kanalus, Sling televizorius prasideda nuo 20 USD už pirmąjį mėnesį.

Maks kainuoja 9,99 USD per mėnesį, kad būtų galima transliuoti turinį iš HBO, „Discovery Channel“, CNN ir „Max Originals“. Platformoje taip pat yra sporto renginių.

Ryklio savaitės tvarkaraštis

Ryklio savaitė prasideda sekmadienį su „Belly of the Beasts: Bigger and Bloodier“ premjera 20 val.

Epizode dalyvauja jūrų biologas dr. Austinas Gallagheris, jūrų mokslininkas Liv Dixon ir operatorė Kina Scollay, keliaujantys „į 29 pėdų banginio jauko pilvą su naujomis ryklio pritraukimo savybėmis, kad sukurtų didžiausią visų laikų maitinimosi įtūžį su 18 pėdų veisliniais rykliais Naujojoje Zelandijoje“, – rašo „Warner Bros.

Sekmadienio tvarkaraštyje yra „Jaws vs. Leviatan“, „Makozilla“ ir „Sidnėjaus uosto ryklio invazija“.

Ryklio savaitė tęsiasi pirmadienį, liepos 8 d., „Didžioji ryklio energija“ 20 val., „Shark Frenzy: Mating Games“ 21 val. ir „Great White: Serial Killer Sea of ​​Blood“ 22 val. kaip „Mirčiausias įkandimas“, „Ateiviai rykliai: Japonijos vaiduoklis“, „Ozo monstrai“, „Tikrasis šarknadas“ ir „Šarktopija“.

Žiūrėkite visą tvarkaraštį žemiau.

Liepos 7 d. (8-23 val.)

Žvėries pilvas: didesnis ir kruvinesnis

Žandikauliai prieš Leviataną

Makozilla

Sidnėjaus uosto ryklių invazija

liepos 8 d (8-22 val.)

Didžiojo ryklio energija

Shark Frenzy: Poravimosi žaidimai

Didysis baltasis serijinis žudikas: Kraujo jūra

liepos 9 d (8-22 val.)

Mirtingiausias įkandimas

6000 LB ryklys

Pabaisos plaktuko galvutės: X rūšis

liepos 10 d (8-22 val.)

Didžioji Baltoji Šiaurė

Ekspedicija nežinoma: rykliai prieš nacius rojuje

Ateiviai rykliai: Japonijos vaiduokliai

liepos 11 d (8-22 val.)

Ozo monstrai

Sugauta, kai rykliai puola

Didžioji baltoji pavojaus zona

liepos 12 d (8-22 val.)

Tikrasis Sharknado

Mirusiosios zonos rykliai

Ryklio atakų sala

Liepos 13 d. (8-21 val.)

Sharktopija

Mothersharker: Hammer TimeSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -